Palmiros horoskopas kovo mėnesiui

1/0
Teksto dydis:

Avinas

Laukia nemenki išbandymai. Galbūt nuleisite rankas. Jei taip atsitiks, vienintelis teisingas sprendimas bus viską mesti ir išvykti kur nors pailsėti.

Jei užklups problemos, žinokite, kad dabar nieko nepakeisite, todėl jei mėginsite susidoroti su kilusiais sunkumais, prarasite jėgas bei sveikatą.

Dabar bus svarbu atsiriboti ne tiktai nuo savo reikalų, paliekant juos savieigai, bet ir nuo neigiamos aplinkinių patirties – jus ne itin gerai ims veikti kitų nesėkmės, nelaimės, bematant imsite manyti, kad ir jūsų tas pats laukia.

Jūsų įtaigumas stipriai išaugs, o įtaiga – didelis dalykas, ypač šiuo sunkoku metu prieš gimtadienį. Todėl jeigu dabar labai tikėsite, kad nutiks nelaimė, ji įvyks, juolab kad ne kartą būsite pažeidžiami, ypač 4, 7, 8, 15, 17, 18, 22, 27, 28, 31 d.

Šiomis dienomis labiau grės konfliktai ir nusivylimai darbu, šefu, darbo partneriais, taip pat antrąja puse, labiau tikėtini ir finansiniai nuostoliai.

Bus svarbu mėnesio pradžioje baigti visus darbus, pagal galimybes grąžinti skolas ir visiškai atsipalaiduoti. Tad verta atsitraukti nuo veiklos ar bent jau sumažinti darbų krūvį, taip pat atsiriboti nu bendravimo, kuris neteikia džiaugsmo.

Pats laikas pailsėti sanatorijoje. Stenkitės šį mėnesį kuo geriau išsimiegoti, dažniau gerti nervus raminančias arbatas. Venkite bendrauti su įtariais, nervingais asmenimis.

Ypač mėnesiui baigiantis reikėtų vengti agresijos, aplinkinių žmonių pavydo bei labiau saugotis apgavikų, vagių. Bus svarbu išsaugoti gerus santykius su sutuoktiniu, mat jūs būsite provokatoriai.

Jautis

Aplinkybės vers kažką keisti, ko nors atsisakyti, ieškoti naujų kelių. Būsite linkę į avantiūras, nes įvyks Mėnulio užtemimas (kovo 15 d.) Mergelės ženkle.

Šis užtemimas jus padarys labiau emocingus negu jausmingus, sumažins atsargumą bendraujant su naujais žmonėmis. Svarbiausias dalykas, kurį reikėtų įsidėmėti, – tai atida partneriškuose santykiuose.

Likite ištikimi mylimam žmogui ar sutuoktiniui, pasistenkite nepadaryti žalos darbo partneriams, kita vertus, būkite budrūs su veiklos partneriais. Vis dėlto pirma mėnesio dekada nebloga permainoms – jos bus tikslingos, nes padės pakoreguoti nepaklusnųjį likimą.

Tad jei turite problemų darbe, jei jums reikia pinigų, 8, 9 d. nesėdėkite rankų sudėję – kai kas pasikeis jūsų naudai.

Antra, trečia dekados žada apgaules, pavojus, netikėtumus, neplanuotas permainas, ypač tvarkant meilės, piniginius reikalus. Netikėti susitikimai, naujos pažintys ar gauta naujiena, atsivėrusi paslaptis gali daug ką pakeisti gyvenime.

Nereikėtų pamiršti, kad dabar – užtemimų metas, tad klaidos bus sunkiai atitaisomos. Kitaip tariant, jeigu susipažinsite ne su tuo žmogumi, jei su netikusiu partneriu pradėsite naują veiklą, ilgam liksite duobėje. Taip pat šį mėnesį padaugės nelaimingų atsitikimų, traumų.

Dvilypė mėnesio pabaiga – daug vilčių, tačiau viskas gali baigtis kitaip nei tikėsitės: gali žlugti svarbūs planai, sudužti ilgai puoselėta viltis.

Stiprinkite organizmą, daugiau ilsėkitės, antraip neišsisuksite iš ligų. Gresia traumos dirbant, vagystės.

Dvyniai

Be galo aktyvus mėnuo – Marsas Dvyniuose vers jus imtis energingos veiklos, kovoti, protestuoti. Tačiau tai – užtemimų mėnuo ir galite nukentėti per asmeninę iniciatyvą. Neigiamos pasekmės dėl per didelio ryžtingumo ar net agresyvumo gali persekioti jus net dvejus metus.

Nebūkite ištižę, tačiau pasistenkite labiau pajusti, ko iš jūsų nori gyvenimas, bei labiau prisitaikyti negu reikalauti ar vadovauti.

Pirma dekada visai nebloga, tad kuo daugiau suskubkite nuveikti, ypač 5-10 d. Nuo antros dekados ne vienam teks įsitikinti, kad gyvenimas – tai kova, kurioje dažnai agresyviai sugriaunama tai, kas ilgai buvo puoselėjama, saugoma.

Ir dažniausiai dėl to būsite kalti jūs patys, tiksliau sakant, jūsų išaugęs agresyvumas, impulsyvumas bei su užtemimais susijęs neadekvatumas. Dabar būsite linkę ne mąstyti, o reaguoti, ir dar neadekvačiai.

Gaila, kad šį mėnesį negalėsite pasinaudoti dėl Marso atsiveriančiomis naujomis galimybėmis, nes trukdys du užtemimai. 15 d. Mėnulio užtemimas įspėtų neeksperimentuoti su savo karjera – laikykitės seno kurso, venkite permainų. Jei mėgstate ramų gyvenimą, nepatartina priimti siūlomo paaukštinimo.

Šis užtemimas pareikalaus susitelkti ties šeima – viskas, ko nenorėjote matyti, dabar taps akivaizdu, teks pripažinti savo klaidas bei jas taisyti.

Saulės užtemimas 29 d. patars vengti permainų: tuo metu situacija gali tapti neprognozuojama, ir jums bus sunku suprasti, kas geriau.

Likite savarankiški – draugai šiuo metu ne tiek padės, kiek suklaidins. Tai bus blogas laikas pirkti brangią techniką.

Vėžys

Tai savotiškų iliuzijų mėnuo – susidursite su painiava vertindami savo galimybes darbe, taip pat santykius su mylimu žmogumi, sutuoktiniu, savo vaikais. Netikėsite meile, būsite linkę ją matyti ten, kur jos nėra, – tai gali paskatinti rimtus nesusipratimus su savo pora.

Vaikų atžvilgiu galite tapti arba pernelyg griežti, arba atlaidūs.

Galima savotiška pusiausvyros problema: arba pernelyg pasitikėsite, arba be reikalo įtarinėsite.

Ir, ko gero, viskas bus susiję su išaugusiu emocingumu – vis dėlto Mėnulio užtemimas Vėžius itin stipriai išbalansuoja.

Tad jei neanalizuosite savęs, nemėginsite ramiai ir blaiviai įvertinti situacijos, emocijos taps nebekontroliuojamos ir išsiverš audringu protestu, labiausiai tikėtina, kad antrą dekadą. Tai bus metas, kai norėsis viską mesti ir kuo toliau bėgti.

Ir išties šį mėnesį būsite linkę užmegzti naujas pažintis – tiek dalykines, tiek romantiškas. Jei būsite pernelyg patiklūs, imsite priiminėti atsakingus sprendimus, galite nukentėti.

Mėnulio užtemimas jus įspėtų neskubėti veržtis iš namų ne tik dėl kito vyro ar moters, bet ir darbo tikslais, ypač jei tai susiję su užsieniu.

Mėnuo taps sunkesnis nuo antros dekados – ims mažėti darbingumas, stigs energijos. Kad tai nevirstų rimta problema, geriausia sumažinti darbo tempą ir atsisakyti pokyčių, naujovių tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe.

Teks labiau pasisaugoti intrigantų, slaptų priešų, nesivelti į jokias avantiūras. Jūsų intuicija paaštrės, tad laiku pajusite, kada negalima rizikuoti.

Valdingiems ir kovingiems asmenims antra, ypač trečia, dekados bus itin sunkios – nukentėsite dėl šių charakterio bruožų. Tad patartina vengti neprašomiems vadovauti ar ko nors mokyti.

Liūtas

Sunkus beveik visas mėnuo, net kitiems ženklams palankesnė pirmoji dekada jums bus gana sudėtinga, žadanti netikėtumų, net kritinė, nes privers staigiai ir iš esmės persiorientuoti, keisti planus, sulaužyti vidinius principus, elgtis taip, kaip nesinori.

Susikaupusios problemos darbe bei namie, meilės ilgesys skatins ką nors keisti savo gyvenime nuo pirmų mėnesio dienų, atsisakant kompromisų.

Kad sumažintumėte neigiamą užtemimų įtaką, nesipriešinkite įvykiams, elkitės, kaip šaus į galvą netgi nesvarstę. Ir nenustebkite, jei teks skirtis su kuo nors, kas buvo brangu: pirmos dvi dekados – atsisveikinimo laikas. Bet kokiu atveju šį mėnesį pakaks įvairių netikėtumų, ir aplinkybės gali susiklostyti taip, kad mėnesiui baigiantis keisite darbo vietą ir net gyvenamą šalį.

Jei trečią dekadą pavyktų išvykti į užsienio kelionę ar sanatoriją, greitai atgautumėte jėgas, pasijustumėte smagiau.

Užtemimas mėnesio pabaigoje itin neigiamai jūsų nepaveiks.

Jei toli nuo namų jus užkluptų nauja meilė, nedėkite daug vilčių į bendrą ateitį – šis ryšys bus skausmingas ir teiks džiaugsmą, ko gero, tik trumpam.

Šį įtemptą mėnesį būkite apdairesni ir su didelėmis pinigų sumomis, nekilnojamuoju turtu – neskubėkite nieko parduoti ir investuoti pinigų, nes galite rimtai apsirikti.

Mergelė

Jus daug kas slegia – reikalai darbe, atsakomybė už vaikus.

Tai vis Juodojo Mėnulio jūsų ženkle juodas darbas. To negana – jūsų ženklo žmonės šį mėnesį atsidurs užtemimo taikiklyje – kovo 15 d. įvyks Mėnulio užtemimas Mergelėje, ir labiausiai tai pajus asmenys, gimę paskutinėmis ženklo dienomis.

Dažnokai problemų gali kilti dėl per didelio rimtumo, noro viską padaryti pedantiškai gerai.

Kovą būtų neblogai išmokti susitaikyti su tuo, kas ir kaip išeina – matyti ne tik klaidas, bet ir laimėjimus.

Dėl nepasitenkinimo pasiektais rezultatais kentėsite ne tik jūs, bet ir artimieji – vaikai ir sutuoktinis, o jei jūs užimate atsakingas pareigas – ir jūsų pavaldiniai. Sutuoktinis dabar itin reaguos į jūsų nesėkmes, tad vien dėl antrosios pusės turite stengtis nepasiduoti.

Šis kritinis mėnuo privers pamąstyti apie kertinius dalykus, gyvenimą ir mirtį, paieškoti tikrojo tikslo, kurį žmonės dažnai suvokia per vėlai.

Dabar pats laikas atrasti tą ribą, kurią peržengus pedantiškumas, darboholiškumas tampa ne sėkmės pagrindu, o kliuviniu siekiant tikslo. Nebūkite savo planų įkaitais. Džiaukitės meile savo porai.

Šį mėnesį derėtų likti ištikimiems, taip pat nepriimti sprendimo dėl santuokinio gyvenimo – dėl neigiamos užtemimų įtakos galite iš esmės apsirikti. Šį mėnesį neverta nuspręsti ir dėl būsimos santuokos.

Trečią dekadą itin nepalanku priimti atsakingus finansinius, taip pat verslo sprendimus. Tai laikas, kai bus labai svarbu laikytis vidurio pozicijos bei saugoti savo sveikatą ir ramybę.

Svarstyklės

Nelengvas visas mėnuo – teks susidurti su įvairiausiais darbais ir rūpesčiais. Jie nebus dideli, bet nesibaigiantys. Vis dėlto pasistenkite tai įveikti pirmą mėnesio dekadą.

Antrą dekadą daugiau dėmesio skirkite, įtampos darbe mažinimui, nesiimkite pavojingų, rizikingų užduočių ir raskite laiko sveikatai pasitikrinti. Bet kokiu atveju šį mėnesį sužinosite, ar jūsų sveikata pakankamai stipri.

Nepatartina šį mėnesį susirgti, jei nenorite būti ilgai kamuojami ligos. Jei turite kokį slaptą negalavimą, dabar jis irgi gali pasireikšti bei atimti daug jėgų. Vienintelė išeitis bus pasistengti nesibaigiančiuose kasdienybės rūpesčiuose, rutinoje įžvelgti ir džiugių aspektų – tai padės sutelkti jėgas.

Tik nesistenkite persiplėšti – viską atlikti darbe, namuose bei likti sveiki ir dar ramūs. O tai dėl nepalankios Jupiterio padėties visą mėnesį bei užtemimų įtakos bus beveik neįmanoma.

Nereikėtų šį mėnesį tikėtis ir didelės naudos iš savo triūso. Apie didelį pelną net nesvajokite, tad likite taupūs, saikingi, atsisakykite rizikingų finansinių operacijų. Ne laikas ir didelėms investicijoms. Nepalanku ir skolinti didesnes piningų sumas. Skirstykite savo darbus, prisiverskite gerai išsimiegoti, mankštintis, ilgiau pabūti lauke.

Trečią dekadą darbų bei rūpesčių krūvis sumažės. Vis dėlto tikėtini kiti nesklandumai, susiję su dalykiniais partneriais, sutuoktiniu – imsite nerimauti, išgyventi dėl savo poros atsidavimo, jausmų ar pablogėjusių santykių su dalykiniais partneriais, taip pat konkurencijos darbe.

Skorpionas

Lyg ir viskas bus gerai, tačiau arba nieko nevyks, arba nieko neišeis. Jausite stiprų poreikį užsiimti kuo nors nauju, kurti, keisti, mylėti, džiaugtis gyvenimu.

Kita vertus, gyvenimas lyg tam ir prieštaraus, trukdys. Ypač moterys šį mėnesį gali pajusti stiprų saugumo poreikį sau bei savo vaikams.

Išties mėnuo nebus lengvas, reikėtų būti atidesniems savo vaikams, juos labiau pasaugoti.

Per savo atžalas galite patirti ne tiktai nemenkų išgyvenimų, bet ir išlaidų.

Draugai (ypač žymūs, įtakingi ar užsieniečiai) šį mėnesį gali pateikti ne tik staigmenų, bet ir sukelti nemenkų rūpesčių. Rūpesčių bus ir dėl širdies reikalų – neverta šį mėnesį įsimylėti: dėl užtemimų neigiamos įtakos galite įsižiūrėti į jūsų nevertą partnerį.

Tvarkant dalykinius reikalus bus svarbu vengti avantiūrų. Ne laikas plėsti savo įtaką bei ryšius, pasirašinėti naujus susitarimus, ypač su užsienio partneriais. Vis dėlto tvarkyti reikalus kiek palankesnė pirma savaitė – nesunkiai įgysite aplinkinių simpatijas bei jų pagalbą, paramą.

6, 7 d. bus geras laikas įvairiems partneriškiems susitarimams, dokumentams pasirašyti. Pirmas dvi dekadas galimi įdomūs laimėjimai ir tuomet, jei jūsų veikla kūrybinė ar menais užsiimate laisvalaikiu. Pelno tikėtis neverta, tad nesivelkite į tariamai pelningas finansines avantiūras, taip pat būkite taupesni, pasiruoškite neplanuotoms išlaidoms.

Trečia dekada problemiška, jei nespėjote mėnesio pradžioje išsiugdyti nuolatinio meilės jausmo širdyje – pradėsite justi viskam nepasitenkinimą, ims labiau reikštis įvairūs negalavimai, ligos. Galima netikėta santykių su savo pora, kolegomis bei viršininku krizė. Šiuo metu reikėtų būti atidesniems sveikatai.

Šaulys

Tapsite itin jautrūs, emocingi, sentimentalūs. Būsite lengviau pažeidžiami, tad verta labiau užsisklęsti nuo išorinio pasaulio, o savo namuose atsiriboti nuo bet kokių piktų minčių, griežtai uždrausti sau pyktis su artimaisiais, ypač sutuoktiniu.

Saugokitės bet kokių stresų – jų pasekmės bus lemtingos dėl užtemimo jums sudėtingame Mergelės ženkle ir itin nepalankios Jupiterio (jūsų šeimininko) padėties visą mėnesį.

Tad nelaukę, kol pakriks nervai, užklups ligos (labiausiai tikėtina, kad dėl įtampos, nerimo šiuo metu gali pablogėti skrandžio veikla, sutrikti virškinimas), imkite labiau mylėti ir vertinti save – dažniau pasakykite tai sau garsiai.

Jei jus vargina baimė dėl ateities, ypač dėl karjeros, santykių šeimoje, derėtų ramiai pamąstyti apie įvairias galimas dabartinės situacijos pasekmes, kaip jas įveiktumėte.

Suvokimas, kas jūsų gali laukti ir kaip elgsitės, nuslopins nerimą.

Daugiau dėmesio skirkite šeimai bei motinai, būkite atidesni jos prašymams, norams bei nuotaikai, ypač sveikatai.

Trečia mėnesio dekada optimistiškesnė. Tačiau kils pavojus, kad atgavę jėgas bei pasitikėjimą savimi neįsiveltumėte į kokią nors pražūtingą meilės ar finansinę avantiūrą, nes mėnesiui baigiantis įvyks dar vienas užtemimas, todėl galite akimirksniu netekti visko, ką taip ilgai kaupėte.

Ožiaragis

Pirmas dvi dekadas jums seksis bendrauti, prisistatyti naujiems žmonėms, parodyti savo kūrybą, veiklos laimėjimus visuomenei, būsimam darbdaviui ar įtikinti atsakingą asmenį jums svarbiu klausimu.

Itin sėkmingos skubiam reikalų tvarkymui, atsakingiems susitikimams, reikšmingiems susitarimams bus 6, 7, 9 d.

Nepalankios dienos, kai neverta rizikuoti tvarkant reikalus, bus 13-19. Tuomet nemalonumai gali būti susiję su žmonėmis iš toli bei kelionėmis. Šiomis dienomis nepatartina planuoti komandiruočių, derybų tvirtinimo. Nepatartina tuomet pirkti vertingos darbo technikos, investuoti pinigų į nekilnojamąjį turtą. Netiks pradėti bylinėtis. Jeigu pristigs takto, gali imti blogėti dalykiniai santykiai – atsirasti įtampa su kolegomis.

Trečią dekadą galite pasijusti pavargę – nebedžiugins darbas, nieko nesinorės veikti, nebent namie ką nors tvarkyti, remontuoti.

Išties tai laikas, kai neblogai atsitraukti nuo dalykinių rūpesčių ir paatostogauti bei užsiimti savo sveikatos bei gerų santykių šeimoje stiprinimu.

Jei iki šiol nesirūpinote sveikata, dabar galimos ir netikėtos ligos.

Mėnesio pabaigoje tėvams gali labai reikėti jūsų pagalbos.

Vandenis

Kad mėnesio pradžia būtų naudinga, bus svarbu save, supančius žmones ir tai, kas nutinka jūsų gyvenime, vertinti džiugiai. Tai puiki proga keisti požiūrį į savo rūpesčius, kurie, ko gero, bus neišvengiami tokį sudėtingą užtemimų mėnesį.

Pirmą dekadą gali kilti keblumų dėl sutuoktinio, dalykinių partnerių, taip pat konkurentų, priešininkų, viršininko ir vaikų.

Laimė, dabar po gimtadienio jau esate stiprūs, ir patiriamas spaudimas tiek darbe, tiek namie jūsų nesugniuždys, net sustiprins, priversdamas ieškoti naujų rezervų, atskleisti savyje naujas galimybes.

Antra dekada bus sudėtinga: galimi netikėti nuostoliai, priverstinės išlaidos – teks susitelkti sprendžiant finansines problemas, ieškant naujų uždarbio, pelno šaltinių. Tai turėtų pavykti, tiesa, jei nesivelsite į abejotinus reikalus, avantiūras – dėl dviejų užtemimų įtakos jums stigs atsargumo ir realumo jausmo. Labiau pasaugokite nekilnojamąjį turtą, santaupas.

Visą mėnesį, ypač antrą dekadą, ne mažiau problemų kils ir su antrąja puse – turite labai apgalvoti savo elgesį, kitaip išprovokuosite skyrybas. Jos galimos ir tuo atveju, jei seniai dėl kito asmens nesiryžote šiam lemtingam žingsniui. Nes nuo 6 d. ima stiprėti poreikis ginti savo meilės interesus, ir mėnesiui baigiantis galite viską, kas trukdo būti su mylimu žmogumi, kategoriškai nutraukti, nukirsti.

Antra, trečia dekados, ypač 13-19 d., bus pavojingos keliauti, pramogauti minioje, kai bus didesnė nelaimių, avarijų, katastrofų, gaisrų, sprogimų tikimybė.

Žuvys

Tai atsakingas užtemimų mėnuo, kuris paveiks jus tiesiogiai, o labiausiai tuos, kurie gimė kovo 13-16 d. – jiems visus metus teks susidurti su neišvengiamybe.

Kovo 15 d. Mėnulio užtemimas paveiks ne tik tuos, kurių gimtadienis šalia, bet ir visas Žuvis: jis parodys jūsų visuomeninį statusą, atskleis jūsų santuokinio ryšio vertę bei esmę. Galima net santuokos krizė, kuri jūsų santykius arba sustiprins, arba suardys. Net jeigu jūsų santuoka nepriekaištinga, venkite aštrių barnių bendraudami: dabar nebus sunku sutuoktinį paversti savo priešu.

Kad nekiltų noro priekabiauti prie sutuoktinio, pirmiausia savyje paieškokite problemų: atidžiau pažvelkite į save – mėginkite išvysti savo tikrąją esmę, suvokti, kas esate, ko verti.

Darbe galite tikėtis konkurentų ir priešų suaktyvėjimo – jie konsoliduosis ir ims gana smarkiai lemti jūsų reikalus. Dabar daug kas priklausys nuo jūsų santykių su partneriais, nuo jų jėgos, atsidavimo, ištikimybės.

Jei viską lemia vien interesai, gali būti, kad liksite vieni, mat partneriai bus linkę jumis nepasitikėti. Gresia nemalonūs teisminiai procesai. Bet kokiu atveju reikalų su teisėsaugos ar teisėtvarkos atstovais kovą, ko gero, neišvengsite.

Šį mėnesį pažeidinėti įstatymus, taisykles, laužyti susitarimus bus itin blogai, kaip ir daug norėti, plačiai užsimoti. Patiems pradėti bylinėtis nėra geras laikas. Nemenkų problemų šį mėnesį gali kilti ir įtakingiems ar turtingiems žmonėms, taip pat tiems, kurių veikla susijusi su didelėmis pinigų sumomis – bus didelė tikimybė priimti netinkamą sprendimą.

Mėnesio pirma dekada kiek palankesnė, nors rizikuoti kelionėse, santykiuose su užsieniečiais nederėtų. Sudėtingesnė antra mėnesio pusė: dalykiniai reikalai ims strigti, namuose padaugės rūpesčių bei įtampos, konfliktų – taps itin pavojingas nenoras, kad jums vadovautų.

Bus svarbu labiau kontroliuoti savo elgesį su artimaisiais, vadovybe darbe. Nepamirškite, kad dabar galite būti ne tik perkelti į žemesnes pareigas, bet ir išsiskirti su sutuoktiniu. Trečia dekada žada nuostolius ir net skyrybas.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko