Palmiros horoskopas šeštadieniui – pirmadieniui

1/0
Teksto dydis:

Šeštadienis smagesnis – būsite energingi ir išradingi, tad nesunkiai rasite paprastų būdų sunkumams įveikti. Tądien tinka ieškoti pamestų daiktų. Kadangi tai – paslapčių atskleidimo metas, galite šeštadienį ar sekmadienį sužinoti ir ne tai, ko norisi. Po pietų įtampa augs. Sekmadienis ir pirmadienis nekokie – verta apriboti bendravimą. Tai konfliktinės dienos įsimylėjusiems. Ne laikas aiškintis santykius.

Netvarkykite savaitgalį piniginių reikalų: apsigausite vertindami savo galimybes.

Savaitgalį bei pirmadienį išaugs nelaimingų atsitikimų tikimybė.

Sapnai iš šeštadienio į sekmadienį pranašiški. Itin reikšmingi išgirsti ar perskaityti žodžiai, matyti žmonės. Puiku regėti grybus – turtas, sveikata, žuvį – sėkmė, paukščius – gera žinia, vaisius, uogas valgyti – šaunios pažintys.

Geras ženklas: dažnai nustebti, jei jums pokštą iškrėstų – sėkmė, jei paukštis į namus įskristų – maloni staigmena; ryškios, šiltos spalvos.

Iš sekmadienio į pirmadienį reikšmingi tik ryškūs, aiškūs sapnai bei tie, kuriuose regėjote artimuosius. Suvokti derėtų tiesiogiai. Blogai buvo regėti mirusiuosius, ypač jei jie buvo jums geri, kvietė, valgydino – tai nuostoliai, nelaimės, ligos. Arkliai, pasagos – sėkmė, apsauga. Puiku, jei vaikščiojote žeme, smėliu.

Geras ženklas: būti sulytam arba apsilieti vandeniu – sėkmė, jei užkristų paukščio plunksna – gera žinia, susitaikymas su senu draugu.

Žvilgsnis į priekį: antradienis tinkamas atidėtiems reikalams tvarkyti, sunkiems darbams atlikti; palankios spalvos – raudona, balta, alyvinė, vengtini gelsvi, žalsvi tonai.

* * *

Avinas. Savaitgalis – staigmenų dienos, kai galite nustebinti ne tik artimuosius, bet ir save, įsigydami retą, įdomų ir nebūtinai praktišką daiktą ar neplanuotai atsidūrę įdomioje, keistokoje kompanijoje. Nerizikuokite prie vairo pirmadienį.

Jautis. Tam tikrą palengvėjimą pajusite šeštadienį. Sekmadienį, pirmadienį gali kilti naujų rūpesčių.

Dvyniai. Šeštadienį nestigs romantiškų nuojautų. Bet nepatartina šiomis dienomis užmegzti pažinčių.

Vėžys. Susitikimams šeštadienis palankesnis. Sekmadienį bei pirmadienį verta atsiriboti nuo pasaulio. Tomis dienomis geriau vengti stiprių svaigalų, meilės nuotykių.

Liūtas. Šeštadienio susitikimai bei naujos pažintys gali padėti išspręsti svarbią dalykinę problemą. Sekmadienis bus džiaugsmingas, jei vakare pasikviesite į namus senų bičiulių.

Mergelė. Šis šeštadienis puikus – jūs vėl šypsotės, jums vėl sekasi. Sekmadienį bei pirmadienį netvarkykite jokių reikalų.

Svarstyklės. Šeštadienį verta imtis įvairių darbų. Sekmadienis bei pirmadienis smagūs, jei nesiaiškinsite santykių su mylimu asmeniu.

Skorpionas. Būkite atidesni sutuoktinio poreikiams. Gana nepalankus sekmadienis, pirmadienis – nesiimkite nieko rizikingo.

Šaulys. Būkite atsargesni, kad, siekdami ką nors padaryti geriau, nesugadintumėte to, kas jau yra gerai. Sekmadienį, pirmadienį itin būtinas korektiškumas bendraujant ne tik su artimaisiais, mylimu žmogumi, bet ir su jų draugais.

Ožiaragis. Šeštadienis puikus pasidžiaugti gerų bičiulių draugijoje. Kad sekmadienio bei pirmadienio nesugadintumėte, teks pasistengti nematyti to, kas gali suerzinti bei papiktinti. Būkite atidesni savo sveikatai.

Vandenis. Sau menkai priklausysite – jūsų laiką pasiglemš artimieji, ypač vaikai – teks aiškintis jų problemas bei dalykus, dėl kurių anksčiau negalėjote susišnekėti su savo atžalomis. Meilės pasimatymams bei pramogoms šios dienos nebus itin palankios.

Žuvys. Šeštadienis geras kelionėms, susitikimams su draugais ir giminaičiais, šventėms bei pramogoms, tačiau sekmadienį, pirmadienį būkite santūresni. Tai nepalankios dienos kelionėms, viešnagėms – likite namie ir daugiau dėmesio skirkite artimiesiems.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko