Birželio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

1/0
Teksto dydis:

Avinas

Birželį daug kas keisis – jau pirmomis mėnesio dienomis pasijusite lyg iš duobės išlipę. Tai bus labai aktyvus mėnuo, užgrius nauji įspūdžiai, smagūs netikėtumai, o trečią dekadą – ir rūpesčiai, net išbandymai.

Pirmos dvi dekados – itin sėkmingos, norėsis aprėpti kuo daugiau. Ir nors yra pavojus visko nespėti, nesibijokite daug užsigriebti – ką iki trečios dekados nuveiksite, tą ir turėsite.

Mėnesio pradžia bus kebloka ir susidursite su kliūtimis, finansiniais rūpesčiais. Tik labai nesikrimskite – tai trumpam: įstrigę reikalai vėl ims spręstis, daugės pagalbos nuo antros dekados. Tuo metu sulauksite daug dėmesio iš artimųjų, darbe labiau padės vyresnybė. Pasistenkite per antrą dekadą kuo labiau savo sėkme pasinaudoti – vėliau teks kur kas labiau stengtis norint pasiekti tokius pat rezultatus.

Šis laikas bus palankus naujiems dalykiniams kontaktams, susitarimams.

Antra dekada suteiks daug džiaugsmo ir asmeniniame gyvenime – laukia netikėtos pažintys, reikšmingi susitikimai su žmonėmis iš jūsų praeities.

Trečia dekada nekokia – nesklandumai darbe, rūpesčiai namie. Šis laikas bus nesmagus ir įsimylėjusiems – santykiai gali kuriam laikui pavojingai atšalti.

Jautis

Jei nusiteiksite ramiai įvykių tėkmei, mėnesiu liksite patenkinti, bet jei suplanuosite daug reikalų – nieko nespėsite ir mėnesiui baigiantis imsite maištauti. Dėl to kentės ir artimieji, ir kolegos, ir jūs patys.

Mėnesio pradžia sudėtinga, paaiškės, kad stinga pinigų svarbiam sumanymui įgyvendinti, nesulauksite žadėtos pagalbos iš vadovybės darbe.

Palankiausia veiklai būtų antra dekada. Jūsų valanda dar neišmušė, tad nesiveržkite į priekį, venkite konfliktų su kolegomis bei artimaisiais, nesivelkite į finansines avantiūras.

Daugiau dėmesio skirkite sveikatai. Gerai pertvarkyti butą, imtis remonto. Tvarkant piniginius ir turto reikalus nuojauta gali apgauti, gresia nuostoliai (labiausiai tikėtini 3-5, 8-19 d.). Nebūkite pernelyg griežti savo šeimai – artimieji neturi kentėti dėl jūsų įtarumo, nepasitikėjimo, didelio reiklumo ar nepasitenkinimo savimi bei savo veikla, esamais laimėjimais.

Trečią dekadą daugiau dėmesio skirkite tėvams – gali pablogėti jų sveikata. Kita vertus, turite likti atidūs ir jūsų bendravimui – neprieštaraukite jiems, dabar susipykę ilgai jausitės prislėgti, sunkiai susitaikysite.

Dvyniai

Tai bus išties pergalingas mėnuo, ir teisę tam suteiks jūsų gimtadienis. Mėnesio pradžioje nepriimkite svarbių nei dalykinių, nei asmeninių sprendimų, nieko nekeiskite – vėliau gailėsitės, o laiko ir galimybių ištaisyti padarytas klaidas nebebus. Išties sėkmingas laikas prasidės nuo 8 d. ir tęsis iki 18 d.

Iki 8 d. gali apimti pagundos ne tik skirtis su dabartine pora, bet ir susirasti kai ką naujo, nepaprasto, nematyto. Tikėtina, jog tuo metu megsis romanai su užsieniečiais, kitatikiais ar žmonėmis iš kitų socialinių sluoksnių.

Nuo 8 d. – gerojo persilaužimo laikas tvarkant reikalus, kai atsiveria pačios palankiausios galimybės įgyvendinti svarbius sumanymus. Laukia geri nauji pasiūlymai, kuriuos verta priimti. Dabar megsis ir naujos svarbios pažintys, kurios bus tuo pat metu ir asmeninės, ir dalykinės.

Po 18 d. būkite atsargesni, atidesni bendraudami, žadėdami, ypač įsipareigodami. Tai bus gana nepalankus metas pinigams investuoti, veiklai plėsti. Tuo metu gali vėl imti blogėti santykiai su sutuoktiniu, atsirasti naujų problemų per dalykinius partnerius.

Turite būti atsargesni prie vairo, labiau pasaugoti pinigus, turtą bei sveikatą (labiau tikėtinos rankų traumos, plaučių ligos).

Vėžys

Nurimstate – prasideda užsisklendimo, paslapties laikas, kai reikia nusisukti nuo pasaulio ir atsigręžti į save. Prieš gimtadienį pats geriausias laikas pailsėti, ir jei bent kelias savaites sugebėsite atsitraukti nuo darbų ir pabūti vieni – daug laimėsite.

Šis mėnuo bus gana pasyvus, ir nors jums magės daug nuveikti, pasistenkite atsirinkti tik tai, kas būtina, ir nesiimkite nieko nauja.

Jei turite komplikuotų ir nesutvarkytų reikalų, nesiimkite jų nuo mėnesio pradžios, nes tuomet tik viską apsunkinsite. Tačiau per antrą dekadą nesunkiai sutvarkysite neatdėliotinus, būtinus užbaigti reikalus. Trečia dekada, nors jau tuomet Saulė bus jūsų ženkle ir iš dalies palengvės, atneš rimtų apribojimų tvarkant finansinius reikalus. Tai blogas laikas pirkti itin vertingus daiktus, įsigyti nekilnojamojo turto. Netinkamas laikas ir skyryboms – tiek su dalykiniais partneriais, tiek su sutuoktiniu ar mylimu žmogumi, taip pat įvairiausioms turto dalyboms.

Liūtas

Nors 2006 m. Liūtams ir nekokie, šis mėnuo, tiksliau – pirmos dvi dekados, leis atsigriebti. Pagaliau atgausite iniciatyvą, ir reikalai pakryps ta linkme, kuria jums reikia. Ir nors iki pat gruodžio nebus gerai imtis ko nors radikaliai naujo, šis laikas bus tinkamas ruošti dirvą ateities sėkmei.

Tiesa, nepulkite nuo pirmų mėnesio dienų rodyti iniciatyvos darbe, kovoti su konkurentais – nors būsite stiprūs, pergalė kainuos per brangiai. Jei apdairiai pagrindinius kovinius smūgius atidėsite antrai dekadai, šiuo metu galėsite daug ką pasiekti bei įgyvendinti svarbias permainas, kurioms seniai ruošėtės. Laikas nebus labai romantiškas, ir laisvalaikį dažniau skirsite hobiui, bendravimui su draugais nei mylimam žmogui.

Trečia dekada netinkama veiklai – apskritai geriausia būtų atsiriboti nuo darbų ir pradėti ilsėtis.

Jei tektų dirbti, nesiimkite nieko atsakingo – tai lemtingų klaidų metas, kai prarandama tai, kas pasiekta karjeroje. Tai kritinis laikas ir sveikatai – itin nepalankus tiems, kurių nesveika širdis, stuburas ar sąnariai. Patartina trečią dekadą skirti sveikatos stiprinimui bei aktyviam poilsiui – sveikatingumo stovyklos, sanatorijos bus tinkama išeitis.

Mergelė

Net jei puikiai jaučiate, ko jums reikia, šį mėnesį nieko nesiimkite, kad pakeistumėte savo likimą. Vertėtų palaukti bent liepos, o dar geriau – lapkričio mėnesio, kai beveik savaime ims pildytis jūsų troškimai.

Šis mėnuo – tik savotiškas tramplinas būsimoms permainoms bei pergalėms pasiekti. Tad dabar bus sveika svajoti, planuoti. Ieškokite ir bendraminčių, sąjungininkų, rėmėjų. Taip palengva iš įspūdžių margumyno, gausaus minčių, jausmų kratinio išsivystys pagrindinis tikslas, sužinosite, kaip to siekti bei kaip tai įvyks.

Birželis nebus lengvas, ypač tiems, kurie užima vadovaujančias pareigas, apskritai yra valdingi bei energingi, mat dabar nuo jūsų valios mažai kas priklausys. Ko gero, būsite daug kuo nepatenkinti ir be reikalo kelsite skandalus darbe, namie, o tai geruoju nesibaigs – jau trečią dekadą susidursite su nenumatytomis problemomis darbe (prie to prisidės ir slapti priešai, kuriuos nuo mėnesio pradžios patys stimuliuosite jums kenkti), taip pat namuose, nes paaiškės, kad neturite į ką atsiremti.

Nesusikalbėjimus su sutuoktiniu, vaikais gali išspręsti kelionė, kad ir į užsienį – svetimi kraštai padės jums atsipalaiduoti ir pasidžiaugti artimaisiais. Na, o jei esate vieniši, antra dekada žada romantišką pažintį toli nuo namų (tolimoje kelionėje, komandiruotėje ar tiesiog viešnagėje pas draugus).

Trečią dekadą būkite itin atsargūs tvarkydami piniginius, turto reikalus. Tai bus blogas laikas didelėms investicijoms versle.

Svarstyklės

Pirmos dvi dekados – gerų permainų laikas, tiesa, sąlygotas savo reikšmės suvokimo. Nuo to, kaip sugebėsite save įvertinti, priklausys jūsų ateitis. Palankūs pasirodymai bei kalbos aukštuomenės susitikimuose, renginiuose užsienio šalyse.

Mėnesio pradžia kiek komplikuota, kai pavojinga pervertinti savo sėkmę bei finansinius išteklius. Šis laikas dėl atsargumo ar saiko stokos gali padaryti ne tik materialinių nuostolių – tai metas, kai reikia būti santūresniems meilėje.

Pirmą dekadą itin skaudžiai galite sumokėti už lengvabūdiškumą priešingos lyties atžvilgiu – ne laikas veltis į atsitiktinius romantiškus ryšius, ypač jei turite porą (ir nemėginkite teisintis dėl užmegzto paralelinio romano, kad Svarstyklėms visada reikia lyginti, sverti, tad turite teisę vienu metu palaikyti kelis ryšius).

Antra dekada sėkmingesnė. Dabar tiks tvarkyti pačius svarbiausius reikalus. Tiesa, rizikuoti tvarkant finansinius, taip pat širdies reikalus nederėtų – jums stigs nuojautos, be to, būsite pernelyg avantiūristiški.

Mėnesio pabaiga nebus lengva. Nuo 18 d. ims kilti nenumatytų sunkumų, ko gero, labiausiai susijusių su jūsų veikla. Tai metas, kai išbandymai laukia ir šeimoje – artimieji nustos toleruoti jūsų laisves ir net teises.

Skorpionas

Sudėtingas mėnuo. Per pirmąsias dvi dekadas tuo tikrai įsitikinsite – bus sunku, bet rezultatai dėl patirtų kančių tikrai bus puikūs. Būtent dabar galite pasiekti tai, į ką ėjote visą gyvenimą.

Pats sunkiausias laikas – mėnesio pradžia, kai teks susidurti su nemenku pasipriešinimu ir namie, ir darbe. Jūsų kantrybė bus bandoma iki 7 d.

Aktyviai veiklai, sunkiems darbams nudirbti palankesnė antra dekada, kai gali pasisekti gerai apgalvotos avantiūros darbe ir net asmeniniame gyvenime. Tiesa, turite būti atsargesni tvarkydami finansinius reikalus – patiklumas bus žalingas.

Meilėje galima bus patarti tik viena: „Nemesk kelio dėl takelio“. Galimas laikinas iliuzinis susižavėjimas asmeniu, kuriuo gana greitai nusivilsite.

Verta per antrą dekadą pasistengti kuo daugiau nuveikti, kad mažiau rūpesčių liktų trečiai dekadai, kuri bus daug kuo nepalanki. Ypač nevertėtų tuo metu planuoti tolimų kelionių, komandiruočių, tvarkyti reikalų su užsieniečiais. Tai bus blogas laikas keisti darbovietę. Jei tuo metu gausite naujų veiklos pasiūlymų, ypač iš užsieniečių, geriau atsisakykite – naudos iš to nebus. O trečią mėnesio dekadą palanku atostogauti vieniems toliau nuo namų – jus slėgs bendravimas su šeimos nariais.

Šaulys

Spaudžia nemenka konkurencija, bet birželį visus įtikinsite, kad este įstabiausi! Tvarkant reikalus pernelyg stengtis nereikėtų, dabar bus svarbu organizuoti aplinkinių – pagalbininkų, partnerių – darbą.

Dabar itin reikalingas patikimas partneris, ir ne tik darbe. Tai jausdami tapsite atidesni sutuoktiniui. Vienišiai, ko gero, ims labiau dairytis sau poros. Tikėtina, kad 7-11 d. sutiksite tą, kurios (kurio) ieškote. Tomis dienomis prasminga duoti skelbimus pažinčių tarnybomis, taip pat atidžiau pasižvalgyti po internetą.

Šiuo metu gali užsimegzti stabilūs, sėkmingi ryšiai, kurie ateityje suteiks nemažai džiaugsmo. Pirmas dvi dekadas bus svarbu užtikrinti gerus santykius su antrąja puse, dalykiniais partneriais, kolegomis, šefu bei draugais.

Trečia dekada vėl gali išmušti iš pusiausvyros: tikėtinos naujos finansinės problemos, tad nerizikuokite dėl mokesčių, nebūkite patiklūs tuo metu gautiems pasiūlymams, ypač užsieniečių.

Trečią dekadą reikėtų vengti ir kelionių bei kontaktų su užsieniečiais – per juos strigs reikalai, kils apribojimų. Užsienio kelionių metu labiau tikėtinos traumos, vagystės.

Ožiaragis

Nerimastingas mėnuo: smulkūs rūpesčiai darbe ir namuose, įvairių reikalų derinimas užims beveik visą laiką, tad apie ramybę, poilsį labai nesvajokite.

Birželio antra dekada itin gera spręsti nesklandumus darbe, imtis namų remonto. Tai bus gera proga pagaliau baigti nebaigtus darbus, pertvarkyti namus taip, kaip norisi, bei įvykdyti duotus įsipareigojimus tiek darbe, tiek namie. Jums reikėtų būti atidesniems savo sveikatai – šį mėnesį, ypač po 21 d., galite sunegaluoti, tad pravartu nuo mėnesio pradžios keisti gyvenimo būdą į sveikesnį.

Paskutinė mėnesio dekada itin sudėtinga – jausite nuovargį, galimi konfliktai su partneriais bei sutuoktiniu, finansinės, teisinės problemos.

Bus svarbu ši mėnesį ir neįsivelti į intrigas darbe bei sutvarkyti kuo daugiau reikalų. Nors jūsų laukia palanki liepa, neverta atidėti esamų darbų bei reikalų.

Vandenis

Norai ims pildytis, tiesa, būsite priešgynos, tad savomis rankomis taikysitės sugriauti gėrį, kurį dovanos likimas. Išmokite džiaugtis tuo, kas gerai, ir likite dėkingi likimui už jo malones.

Nuo mėnesio pradžios dažnai atsidursite visuomenės dėmesio centre, sulauksite įdomių pasiūlymų – tiek dalykinių, tiek asmeninių. Pirmos dvi dekados – aktyvios partnerystės metas, kai aplinkiniai kupini simpatijų jums ir su jumis sieja pačius geriausius planus. Jeigu mokate laiku sustoti ir atskirti tikrą pinigą – mėnuo bus nuostabus. O tai aktualiausia bus pirmomis mėnesio dienomis ir sudėtingąją trečią dekadą. Jei nepaisysite šio įspėjimo, dėl sudužusių vilčių graušitės gana ilgai. Tai aktualiausia bus renkantis partnerius, ir ne tik asmeninius, bet ir veiklos. Jūs itin greit patikite kito asmens padorumu, profesionalumu, geranoriškumu. Itin nereikėtų susižavėti nauju asmeniu bei įsimylėti, prisirišti, juolab susižadėti.

Mėnesio pradžia privers spręsti sudėtingas dalykines bei finansines problemas, ir jūs su tuo puikiai susitvarkysite. Antra dekada gera kurti naujus projektus, užmegzti naujus bendradarbiavimo ryšius – tuomet pasiseks ir avantiūros.

18 d. baigsis geras, sėkmingas laikas, kartu ir jūsų optimizmas ims nykti. Trečią dekada kils naujų rūpesčių per sutuoktinį ar dėl jo, gresia nemalonumai per dalykinius partnerius. Šis laikas bus nepalankus aiškintis teisybę teismuose, užmegzti partneriškus santykius. Netinkamas jis bus ir vedyboms. Tikėtini išbandymai senoms sutuoktinių poroms – jei pristigs geranoriškumo, galimas santykių atšalimas. Šis laikas žada ir sveikatos problemas, ypač sergantiesiems lėtinėmis ligomis.

Žuvys

Nekoks birželis, ypač mėnesio pradžia nebus lengva. Dabar protingiausia būtų reikalus atidėti į šoną ir užsiimti namų rūpesčiais.

Nuo mėnesio pradžios siekite labiau pasirūpinti tėvais, seneliais, taip pat giminės kapais. Raskite kuo daugiau laiko savo vaikams – jūsų santykiai dabar gali pagerėti. Pirmos dvi dekados geros ir pertvarkyti, remontuoti namus. Gerai bus ir savo sveikatą „paremontuoti“ – raskite laiko pasitikrinti pas savo gydytoją.

Šis laikas palankus ir stiprinti sveikatą kartu su artimaisiais sveikatingumo stovykloje ar sanatorijoje.

Keista trečia dekada – vėl pasijusite guvūs, apims euforija. Tai – apgaulinga, nes laikas nekoks. Tad geriau vengti naujų, nepažįstamų asmenų, nesivelti į avantiūras (ypač finansines) darbe – jūsų pastangos geriausiu atveju bus tuščios. Visą mėnesį vertėtų pasisaugoti iliuzijų tvarkant piniginius ir turto reikalus: nepraraskite realybės jausmo, ypač daug kuo palankią trečią dekadą. Romantiškuose santykiuose taip pat praverstų nuoseklumas bei atsargumas. Dabar būsite linkę išsirinkti tikrai netinkamą porą. Tad neskubėkite įsimylėti pirmo sutiktojo – jūsų laukia nepaprastas lapkritis, kai imsite blaiviau vertinti savo svajones, susijusias su meile, santuoka.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko