Liepos mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

1/0
Teksto dydis:

Avinas

Nors pirmos liepos dienos bus džiugios bei suteiks vilties, jau nuo 4 d. vėl apims noras rankas nuleisti.

Pirma mėnesio savaitė jums nebus lengva, o palengvėjimą imsite jausti tik mėnesio pabaigoje.

Nenusiminkite 4-6 d. susidūrę su kliūtimis, gal kieno nors išdavyste. Šiomis dienomis svarbių reikalų tvarkymą bei reikšmingas tolimas keliones geriau atidėti (palankiausia – trečiai dekadai). Gana greitai, jau nuo 7 d., prasidės permainos, kurios jus nudžiugins.

Ir pirmiausia tai palies santykius su sutuoktiniu – apims seni romantiški prisiminimai, norėsis, kad būtų kaip anksčiau, ir per ilgą laiką susikaupę audros debesys ims sklaidytis. Lengviau imsite susikalbėti su savo atžalomis – jiems taps artimesnės jūsų tiesos.

Patartina pirmas dvi dekadas atsitraukti nuo darbinių rūpesčių ir užsiimti šeima, namais.

Jei teks dirbti, nesiimkite nieko nauja – šitas laikas bus tinkamiausias perdaryti senus, nepavykusius darbus. Palanku bus pamėginti imtis to, ką darė jūsų tėvai.

Vis dėlto geriausia būtų visą liepą skirti tik šeimai.

Ko gero, išimtis – kūrybinių profesijų atstovai: jiems visas mėnuo, ypač trečia dekada, bus itin įkvepiantis.

Svarbiausias liepos principas būtų niekur neskubėti, kantriai laukti: jūsų valanda dar neišmušė, nesiveržkite į priekį (nebent meilės reikaluose – tai puikus laikas pakovoti už mylimo žmogaus pripažinimą), itin venkite konfliktų su vadovybe bei tėvais, nesivelkite į finansines avantiūras.

Tad dabar derėtų spręsti buitines bei sveikatos problemas, nesiimant atsakingų reikalų. Šauniai pasijusite trečią dekadą – tai bus pats palankiausias metas liepą.

Jautis

Nesidžiaukite radę, neliūdėkite pametę, mat šį mėnesį bus kontrastingai daug visko: ir išties didelių pergalių, didelio džiaugsmo, ir kartaus nusivylimo.

Štai pirmos mėnesio dienos jums padovanos nepaprastą sėkmę, bet nuo 4 d. gali užgriūti išbandymai, tikėtini finansiniai nuostoliai, galite susidurti ir su meilės problemomis.

Tai bus blogas laikas ir priimti atsakingus finansinius sprendimus, ir aiškintis santykius su mylimu žmogumi arba sutuoktiniu – susilaikykite nuo šių žingsnių: išskyrus nuostolius bei išsiskyrimą, nieko daugiau per pirmą liepos savaitę sulaukti negalėsite.

Nuo antros mėnesio savaitės pajusite, jog liepa jums yra nuostabus poilsio, pramogų ir netgi slaptų nuotykių mėnuo.

Jeigu reikia priimti svarbų sprendimą, ypač susijusį su šeima, su meile, jį reikėtų priimti pirmomis mėnesio dienomis arba atidėti iki 27 d.

Ir nepriimkite atsakingų sprendimų bei nieko nekeiskite 4-9, 13-15, 22 d. – vėliau gailėsitės.

Šios dienos gali tapti fatališkos, pernelyg didelis noras išsiveržti iš rutinos, ką nors svarbaus keisti santykiuose su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu gali baigtis sudėtingu konfliktu ir net skyrybomis.

Po 27 d. prasidės gerasis persilaužimas ir asmeniniuose santykiuose, ir reikaluose.

Nors trečia dekada labiau tinkama poilsiui nei darbui, tuo metu gautus dalykinius, finansinius pasiūlymus verta priimti. Tačiau tai idealus laikas poilsiui su šeima, mylimu žmogumi. Sėkmingos šios dienos bus ir meilei – užsimezgę nauji santykiai gali virsti santuokiniu ryšiu.

Dvyniai

Iš esmės puikus mėnuo, jeigu niekur neskubėsite, niekur nesiveršite – kitaip susidursite su nenumatytomis kliūtimis, aplinkinių pasipriešinimu.

Bus svarbu mokėti sustoti ir palaukti, atsigręžti atgal, pasinaudoti sena patirtimi. Neužmirškite ir senų ryšių – žmonės iš praeities dabar bus ne tik naudingi jūsų reikalo sėkmei, bet ir dvasinei savijautai – jie įkvėps, sustiprins pasitikėjimą savo jėgomis.

Tai bus geras laikas ir senoms problemoms spręsti, ypač finansinėms, taip pat šeimos reikalams.

Pavyks atnaujinti nutrūkusius ryšius – tiek draugiškus, tiek romantiškus. O mėginti geriausia arba pirmomis liepos dienomis, arba 12, 13, 19, 26, 29-31 d.

Laikas nuo 3 iki 8 d. gana rizikingas, netinkamas ką nors organizuoti, aktyviai veikti.

Tai bus iliuzijų metas, kai galite tapti sau priešais ar įgyti aršių priešininkų darbe. Jus bus lengva apgauti santykiuose su mylimu žmogumi, suklaidinti tvarkant finansinius reikalus, mat fantazija tikėsite, o tikrovė kels abejonių.

Itin pasisaugokite šiomis dienomis intrigantų, gresia provokacijos. Gali tekti susidurti ir su nemaloniais žmonėmis iš jūsų praeities ar su sena kompromituojančia paslaptimi, kuri taps kliūtimi kelyje į sėkmę.

Liepą geriausia pasikliauti savaimine įvykių eiga – tai padės išspręsti susikaupusias problemas, o atsiradę nauji reikalai irgi tvarkysis beveik savaime: šalia atsiras reikalingu momentu reikalingas žmogus, jūs patys imsite atsidurti tinkamu metu tinkamoje vietoje. Kad taip nutiktų, venkite planuoti: veikite kaip savaime išeina, pasiduodami srautui. Ir mažiau norėkite bei neprisiriškite prie rezultatų.

Vėžys

Tai svarbusis gimtadienio mėnuo: kas nutiks jums per dvylika dienų nuo gimtadienio, su tuo susidursite visus metus. O traktuoti kiekvieną dieną reikėtų taip: gimtadienio diena – tai pirmas mėnuo nuo gimtadienio, antra diena po gimtadienio – antras mėnuo ir t.t.

Verta pasitelkti ir nuojautą bei fantaziją – tarkim, jei trečią dieną skaudžiai griuvote ant kelių, galima tikėtis, kad trečią mėnesį nuo gimtadienio dienos patirsite problemų darbe, galimas net atleidimas iš darbo. Jeigu kurią iš dvylikos dienų patirsite labai daug laimės džiaugsmo, tą mėnesį irgi galite drąsiai laukti gerų permainų savo gyvenime.

Patį gimtadienį tą pačią dieną švęsti nepatartina (itin blogai – iki jo), geriausia – viena diena vėliau.

Nepatartina imtis ko nors radikaliai naujo, priimti atsakingų finansinių sprendimų.

Bendraudami su mylimu asmeniu arba sutuoktiniu irgi būsite radikaliai nusiteikę – kas nors ne taip, ir jau pasirengę santykius nutraukti, mat būsite įtaresni, jautresni, linkę labiau pavyduliauti.

Tačiau nuo trečios dekados reikėtų kuo aktyviau pradėti judėti į priekį, – ryžkitės lemtingam žingsniui dabar ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Tai laimės, sėkmės be naudos metas, kai verta spręsti finansines, darbo problemas, apsispręsti dėl meilės santykių – tiek nutraukti ryšį, tiek taikytis ar atnaujinti santykius. Taip pat šios dienos žada naujų romantiškų pažinčių, ir jos bus laimingos.

Liūtas

Akys – marios. Atrodys, jog galite viską, tačiau tik ko nors rimtesnio imsitės, iškart susidursite su visokiomis neaiškiomis kliūtimis, ypač nuo antros dekados, kai padaugės painiavos dėl informacijos stokos, jūsų pačių patiklumo ir neatsakingumo, ypač bendraujant su mažai pažįstamais asmenimis arba tvarkant dokumentus.

Šiuo metu reikėtų labiau pasisaugoti liežuvautojų ir vagių. Todėl nuo mėnesio pradžios iki gimtadienio bus svarbu nepervertinti savo galimybių, vengti konfliktų darbe, taip pat su kaimynais, giminaičiais.

Pasistenkite svarbiausius darbus baigti per pirmas dvi dekadas. O naujų darbų imtis nederėtų ne tik iki trečios dekados, bet ir iki gimtadienio, jei jis bus rugpjūtį. Tad nors būsite kupini naujų įspūdžių, nors pakaks žavių netikėtumų – tai lems Marsas jūsų ženkle iki 22 d. – nesiimkite nieko nauja, nerizikuokite, kitaip neišvengsite rūpesčių, kurie vienaip ar kitaip sugadins vasaros atostogas.

Geriausios dienos bus 1, 2, 16, 17, 25-31. Tik tuomet bus galima daugiau sau leisti – rizika pasiteisins.

Labiausiai apgaulingos dienos bus 4-7, 14, 22, 23, kai teks patirti, kad geri norai gali būti ir pragaro grindinys. Tomis dienomis netiks investuoti, užmegzti meilės santykių. Romantiškoms pažintims palankios anksčiau minėtos gerosios dienos.

Tad liepą nesistenkite daug apžioti. Daugiau ilsėkitės, tiesa, poilsis turi būti aktyvus – sportas, sunkūs fiziniai darbai dabar į naudą.

Įstrigę reikalai vėl ims spręstis, daugės pagalbos tik po gimtadienio. Jei jūsų gimtadienis liepos pabaigoje, nuo 25 d. pasinaudokite gera proga finansiniam sandoriui sudaryti, gal pereiti į naują darbovietę.

Mergelė

Sudėtingas laikas tęsiasi, kai sveika turėti kuo mažiau pretenzijų ir būti dėkingiems likimui net už menkiausią sėkmę. Tai gana apgaulingas mėnuo – viskas gali pasirodyti kiek geriau, tad tikrai daug nesitikėkite – tegu sėkmė jums taps malonia staigmena.

Liepa nėra tinkama ne tik planams kurti (vėliau jie nepasiteisins), bet ir kovoti su likimu, priešingu atveju patirsite daug kliūčių, įvairiausių rūpesčių, nepasiduodančių kontrolei.

Lyg ir viskas apsivers po 22 d., kai Marsas įeis į jūsų ženklą, suteikdamas jėgų, drąsos ir lyderystės, tačiau Saulė jau bus Liūte, tad ims stigti sąmoningumo, blaivumo. Kitaip tariant, išnykus vienoms problemoms, atsiras kitų. Vertėtų palaukti iki gimtadienio ir tik tada imtis aktyvesnių veiksmų, nors kol Juodasis Mėnulis neišeis iš jūsų ženklo (spalio 20 d.), nesitikėkite, kad ims pildytis troškimai.

Šį mėnesį siekite ieškoti bendraminčių, sąjungininkų, kitaip tai nebus lengvas metas, ypač aktyviai dirbantiems asmenims ar užimantiems vadovaujančius postus – galimos slaptų priešų intrigos, draugų veidmainiškas elgesys.

Tai bus blogas laikas keisti darbą savo noru, investuoti pinigus į naują veiklą, imti kreditą.

Liepos pirmos dvi dekados gali būti įtemptos ir bendraujant su šeima, mat būsite linkę be priežasties kelti skandalus, konfliktus.

4-8, 14, 15 d. būsite labiau linkę neapdairiai išlaidauti, neatsargiai investuoti ar skolinti, o tai gali virsti dar viena šeimos konflikto priežastimi.

Vis dėlto mėnesio pabaiga bus netikėtai džiugi – atsiras galimybių ir pataisyti pašlijusius finansinius reikalus, ir santykius su mylimu žmogumi arba sutuoktiniu.

Svarstyklės

Pats laikas pamąstyti apie atostogas – jau vidurvasaris, tačiau jums, kaip atvirkštiniam ženklui (taip yra todėl, kad Avino, pirmojo Zodiako ženklo, atžvilgiu esate opozicijoje), liepą prasminga ne ilsėtis, bet veikti.

Tai karjeros darymo laikas, kai verta visas savo pastangas investuoti į kilimą. Todėl kupini pasitikėjimo ryžkitės atsakingoms permainoms veikloje. O tam geriausias laikas bus liepos 1, 3, 12-14, 19-21 d.

Tiek svetimi, tiek savi dabar aktyviai įsisąmonins jūsų pačių nuomonę, tad turite progą suformuoti ją kuo palankesnę sau.

Liepą siekite kuo daugiau bendrauti, rodytis viešumoje: dalyvaukite tiek įvairiuose dalykiniuose susitikimuose, tiek šventiniuose renginiuose.

Pirmas dvi dekadas itin naudingi bus pasirodymai ir kalbos aukštuomenės susitikimuose, renginiuose užsienio šalyse. Na, o jei atostogaujate, šį metą geriausia praleisti užsienyje.

Gali būti, kad kelionėse įsimylėsite. Tai tikėtina 1-3, 12, 13, 19, 27, 30, 31 d. Tai laikas, kai verta rinktis porą, sulaukiama pasiūlymų tuoktis, kai gerai pirštis.

Jei turite porą, per pirmas dvi dekadas gera proga sutaurinti jūsų santykius. Būtų šaunu, kad jums pavyktų kartu pakeliauti ar dažniau kartu pasisvečiuoti.

Mėnesio pabaiga žada geras permainas – atsipūsite, pasijusite laisvesni, laimingesni.

Tai tas laikas, kai reikia mesti visus darbus ir vykti atostogauti. Ir patartina su gerais draugais, tiesa, ten, kur mažiau žmonių – svetimų gausa jus erzins.

Skorpionas

Palankus mėnuo, kupinas pakilios nuotaikos ir romantikos, kilnių norų, taurių siekių. Jūsų užmojai nemenki, esate pasiruošę nemažai paaukoti, sumokėti, kad tai pasiektumėte. Jūsų pastangos nebus tuščios: kad ir ko imsitės, kad ir ko norėsite, viskas pavyks, viską gausite.

Mėnuo bus geras ir veiklai, ir poilsiui, ypač turistiniam – kelionės po svetimus kraštus, pažintys su svetimomis kultūromis bus tai, ko dabar labiausiai reikia.

Jei dirbsite, vėl turėsite ypatingą progą įveikti konkurentus ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Jūsų nugalėti dabar niekas nepajėgs. Tad negaiškite – laikas išties labai palankus.

Jei užsiimsite veikla, daugiau dėmesio skirkite savo įvaizdžio koregavimui, ryšių su partneriais plėtojimui.

Tai bus geras metas dalykiniams susitikimams bei susitarimams su užsieniečiais, įtakingais asmenimis.

Meilėje jūsų elgesys gali būti itin keistas, ir jus įsimylėjęs asmuo gal pavadinti jį neadekvačiu. Išties bus neaišku, ko norite.

Vis dėlto trečią dekadą nors ir tapsite reiklesni bei griežtesni, pradėsite geriau sutarti su savo pora.

Tuo metu pasiseks ir tiems, kurie dar tik ieško laimingos meilės. Ieškoti poros jums palankiausia toli nuo namų – geriau užsienyje, nors iš bėdos tiks ir viešnagė pas ką nors į namus.

Pagerinti santykius irgi padės kelionė svetur – ten jūsų lauks laimė.

Trečia dekada bus itin tinkama ir aktyviai profesinei veiklai, atsakingiems projektams įgyvendinti. Tai geras laikas ir komandiruotėms. Baigiantis mėnesiui gali įsižiebti ir auringas tarnybinis romanas.

Šaulys

Jei jums viskas atsibodo, ko gero, šį mėnesį tai baigsis maištu. O jo sėkmė priklausys nuo pasirinkto laiko: jei tai bus pirmosios liepos dienos, ypač 1 d., jūs laimėsite, bet jei imsite savo nepasitenkinimu drumsti vandenį 5-8 d., ko gero, sulauksite daug nemalonumų darbe, itin sugadinsite santykius su artimaisiais, o jei reikšite šiomis dienomis pretenzijas ir mylimam žmogui, jūsų santykiai gali net nutrūkti.

Geriau atidėti nepasitenkinimo demonstravimą bei kovą už savo teises mėnesio trečiai dekadai, kai nebereikės įrodinėti savo privalumų, kovoti už iniciatyvos teisę.

Tad kol kas susitaikykite, kad pirmas dvi dekadas vargu ar ramiai miegosite – laukia įvairūs stresai, kurie, reikia pripažinti, bus naudingi, mat privers susitelkti, kovoti. O kova bus pergalinga, nors ir susidursite su nemaža konkurencija.

Aplinkiniai bei jūsų vadovai, mylimas asmuo įsitikins, kad esate neprilygstami.

Pirmas dvi dekadas nereikėtų pamiršti, kad jus supa nuostabūs žmonės, energingi padėjėjai, šaunūs draugai bei draugės – leiskite jums padėti, patalkininkauti.

Kai kas iš jūsų draugių ar draugų, spręsdami problemas kartu, gali virsti jums artimesniu žmogumi, tikėtinas naujas romantiškas ryšys.

Todėl nenuvertinkite sąjungos jėgos: ypač pirmas dvi dekadas bus reikalingas patikimas partneris ne tik veikloje. Jei dalykinis ar asmeninis ryšys užsimegs pirmomis arba paskutinėmis mėnesio dienomis, jis bus stabilus ir suteiks nemažai džiaugsmo.

Trečia dekada itin palanki ir veiklai, ir kelionėms, ir poilsiui. Šis palaimingas laikas jums padės vėl atsistoti ant kojų ir pasijusti laimingiems. Tai sėkmės laikas – mėgaukitės juo.

Ožiaragis

Pagaliau baigėsi jums nepalankus metas, prasidėjęs birželio 20 d.

Ir tai pajusite jau liepos 1 d., kai viskas pakryps jums pačia palankiausia linkme. Nuo pat pirmų dienų mėnuo žada daug bendravimo.

Pirmas dvi dekadas daug ką lems mokėjimas sudominti aplinkinius savo asmenybe, darbu – dabar daug kas priklausys nuo partnerių ir visuomenės: jų rankose jūsų likimas.

Ir kuo daugiau bus jus palaikančių asmenų, tuo geriau ne tik jausitės, bet ir seksis.

Aplinkinių dėka spręsis svarbūs klausimai – vieni nieko neišjudinsite, nepakeisite.

Nuo to, ar mokėsite būti įdomūs, intriguojantys, taktiški, priklausys ir jus supančių žmonių pagalba.

Jums bus labiau dėmesingi priešingos lyties atstovai darbovietėje, gali užsimegzti tarnybinis romanas.

Jei turite porą, pasistenkite likti ištikimi – pagundų liepą nestigs, dėl to vėliau gailėsitės (ne viską galima atitaisyti).

Itin svarbu pasinaudoti sėkme 1, 10-15, 18, 19, 27, 28 d. Tai puikios progos atsakingam sandoriui, taip pat keisti pareigas ar pereiti į naują darbovietę.

Šiomis dienomis sulauksite ir malonių staigmenų iš mylimo žmogaus, tikėtinas ir naujas laimingas įsimylėjimas.

Trečia dekada labiau įtempta, tiesa, sėkminga, ir tai bus laikas, kai reikia rizikuoti.

Bus palanku investuoti pinigus, draustis, imti kreditą, seksis biržos spekuliacijos.

Nors liepa neleis nė minutės atsikvėpti, raskite laiko ir poilsiui, sportui – fizinės treniruotės padės lengviau įveikti galimus stresus.

Bus didesnė ir traumų tikimybė. Ilsėtis bei pramogauti jums labiausiai patiks grupėje su bičiuliais, su savo pora.

Vandenis

Daug jausmų ir nesibaigiantys rūpesčiai darbe bei namuose, įvairių reikalų derinimas užims beveik visą laiką.

Meilei laiko neliks, kartais ji net atkakliai trukdys.

Toks šurmulys bus itin ryškus pirmas dvi mėnesio dekadas.

Nors pačios pirmos mėnesio dienos bus išimtinai laimingos ir žada net meilės sėkmę.

Jau nuo 4 d. patartina susitelkti – iki 11 d. galite turėti rimtų rūpesčių darbe, nemalonumų per konkurentus ar partnerius, nesklandumų ir per sutuoktinį.

Kad išvengtumėte keblumų, pretenzijų, teks stengtis atidžiau bei laiku atlikti savo užduotis – šiuo metu nebus sunku sugadini santykius su vyresnybe: nepraraskite gero vardo viršininko akyse.

Nuo 12 d. vėl palankesnis metas, tinkamas spręsti kilusius nesklandumus darbe, imtis remonto namuose. Todėl pagaliau galėsite baigti nebaigtus darbus, pertvarkyti namus taip, kaip norisi, – juk Vandeniai turi itin daug nebaigtų „uodegų“ dėl savo polinkio blaškytis bei aprėpti itin didelį reikalų spektrą (griežtai tvarkingų atsiprašau – jų tarp Vandenių mažuma).

Liepą reikėtų būti atidesniems sveikatai – dabar galite sunegaluoti.

Tad pravartu, kol dar nevėlu, keisti gyvenimo būdą į sveikesnį. Ir tam padės namų sutvarkymas iš esmės ar remontas.

Paskutinė mėnesio dekada nors ir nervinga, žada sėkmę.

Patartina šiuo metu ilsėtis. Sportas, turistiniai žygiai, o gal ir jogos treniruotės šiuo metu itin aktualios bei naudingos.

Mėnesio pabaiga jums bus laiminga – asmeniniame gyvenime prasidės geros permainos.

Žuvys

Norai vėl pildosi, tad lieka tiktai džiaugtis ir dėkoti likimui.

Dabar be paliovos atsidursite dėmesio bei susižavėjimo centre, sulauksite įdomiausių dalykinių bei asmeninių pasiūlymų.

Tai meilės metas (ir tai pajusite jau pirmą mėnesio dieną), kai jus myli visas pasaulis ir labai norisi gyventi.

Tačiau nuo 3 d. prasidės gana nepalanki savaitė, kai bus galima rimtai sau pakenkti, jei tik bus pasiduodama azartui.

Tad pasistenkite laiku sustoti, mokėkite atskirti tikrą pinigą ir pamirškite, kad auksas ir pelenuose žiba: dabar galite itin pakenkti savo reputacijai bei karjerai, tad liks vien sudužusios viltys, dėl kurių graušitės pusę gyvenimo.

Antra dekada vėl palanki, tačiau aistrų nesumažės, ir tai bus puikus laikas spręsti sudėtingas dalykines bei finansines problemas, kurti naujus projektus.

Tuo metu gali įsižiebti tarnybinis arba sanatorinis, kurortinis romanas.

Jis bus laimingas – tai geras laikas.

Trečia dekada itin dalykinė, nors ir ne mažiau romantiška, bus tinkama ne tik užmegzti naujus bendradarbiavimo ryšius, ieškoti tinkamo darbo, bet ir rasti porą. Šiuo metu megsis visai laimingos santuokos „iš išskaičiavimo“.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko