Rugpjūčio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

1/0
Teksto dydis:

Avinas

Vėl jaučiatės pakylėti, kupini jėgų, ryžto. Sugrįžta ir bendravimo džiaugsmas, geri santykiai šeimoje, džiugina vaikai, jūs kupini meilės sutuoktiniui. Tai meilės mėnuo, ir jis gali tapti lemtingas įsimylėjusiems. Vienišiems irgi šypsosis laimė – gali užsimegzti naujas romanas.

Šį mėnesį jūsų nuotaikos dažnokai gali tapti pavojingai romantiškos, tad nesugalvokite ką tik įsimylėję tuoj pat keisti savo gyvenimo – atsisakyti gero dalykinio pasiūlymo, pakeisti gyvenamąją vietą, nutraukti sužadėtuves ar palikti šeimą. Kol Jupiteris judės Skorpionu (iki lapkričio pabaigos), jums bus sunku objektyviai vertinti situaciją.

Šį mėnesį nebus pastovumo (nors visomis išgalėmis stengsitės planuoti savo veiksmus bei laiką), laukia daug stichiškumo, impulsyvumo: greit ir karštai įsimylėsite, o paskui netikėtai atšalsite, įnirtingai pulsite prie naujo reikalo, o mėnesiui baigiantis jau juo nusivilsite ar dėl kitokių priežasčių atsisakysite.

Tuo metu jus valdys maištingos nuotaikos. Ypač tvarkydami reikalus, net jei atrodys, kad viskas gerai, nebūkite lengvabūdiški, venkite avantiūrų (itin 10-12, 17, 18 d.).

Šį mėnesį, ypač antrą pusę, atsiras galimybių gauti nemažai pinigų, tačiau kaip greit ir lengvai juos gausite, taip paprastai galite jų netekti: išleisti, netikusiai investuoti, patikėti aferistui.

Sėkmė lydės pirmą, antrą dekadą, bet ją naudoti reikėtų tam, kad išsaugotumėte veiklos laimėjimus. Šias dvi dekadas dirbti reikėtų nebent kūrybinių profesijų atstovams, jiems tai – svaiginančio įkvėpimo metas. Jei jūsų veikla nesusijusi su kūryba, pasirodymu scenoje, pirmas dvi dekadas ilsėkitės su artimaisiais, veiklai skirkite trečią dekadą. Taip pat ji bus palanki sveikatai stiprinti, gydytis.

Jautis

Šį mėnesį Jaučiams labiau norėsis užsisklęsti nuo išorinio pasaulio, veiklos, atsidėti šeimai, namams. Ir tai bus teisinga.

Tai gana konfliktinis mėnuo, tad namuose bus svarbu atsiriboti nuo bet kokių piktų minčių, giežtai uždrausti sau pyktis su artimaisiais. Saugokitės bet kokių stresų.

Didžiausias stresas, ko gero, bus nežinia, norėsis visko greitai, o reikalai vis atsidės neapibrėžtam laikui. Tad kantrybės ugdymas bei nervų raminimas bus aktualūs. Kitaip užklups ligos, labiausiai tikėtina, kad dėl įtampos, nerimo šiuo metu gali pablogėti skrandžio veikla, sutrikti virškinimas.

Nežinios baimę nugalėsite, jei ramiai pamąstysite apie įvairias jums sunkios situacijos pasekmes, jei pagalvosite, kaip pasielgtumėte kritinę akimirką. Kai tik būsite morališkai pasirengę, pasijusite ramesni.

Pirmąsias dvi dekadas patartina leisti su artimaisiais, atsisakant dalykinės veiklos.

Pirma dekada bus palankesnė trumpalaikėms kelionėms su šeima, antra – geras laikas remontui, pertvarkymui namuose – būsite itin kūrybingi tobulindami interjerą.

Trečia dekada – pakilimo metas: būsite itin žavūs, lengvai megsis naujos pažintys, ypač romantiškos. Tiesa, labiau trauks slapti meilės nuotykiai.

24, 25 dienos bus itin palankios, žadančios didelį pasisekimą bei pripažinimą, kai tiks susitikti ir su veiklai labai svarbiais žmonėmis, būsimu darbdaviu, ir rengti savo darbų, kūrybos pristatymus visuomenei, rimtai pakovoti už jums patinkančio asmens dėmesį.

Paskutinėmis mėnesio dienomis geriau nerizikuoti, mokėti laiku sustoti.

Dvyniai

Šis mėnuo nebus labai aktyvus – nederėtų nieko naujo imtis, tačiau tinkamas sutvarkyti užvilkintus reikalus, susitvarkyti su esamomis problemomis. Neatidėkite jų rugpjūčio pabaigai, rugsėjo pradžiai, kai viskas įstrigs vietoje: spręskite dabar.

Jei jaučiatės pavargę, pirmą dekadą skirkite poilsiui, nors palankiausias laikas ilsėtis su šeima būtų trečia mėnesio dekada.

Šį mėnesį Dvyniams geriau nevykti į užsienį. Jei darbe teks bendrauti su žmonėmis iš toli, pasisaugokite ne tik apgaulių, bet ir savo pačių iliuzijų: nė nepastebėsite, kaip tuščiai susižavėsite (net įsimylėsite) ar sudarysite jums nepalankų sandorį (tikėtina 2, 3, 17, 18, 21, 22, 30 d.).

Rugpjūtį nestigs ir provokacijų bei ultimatumų, kuriuos jums diktuos mylimas žmogus, artimieji, viršininkai.

Sunki paskutinė savaitė – laukia netikėtumai, po kurių gali pasikeisti finansinė padėtis, santykiai su sutuoktiniu, mylimu žmogumi.

Būkite atsargesni ir su nauja informacija, mažiau žadėkite, venkite rimtų įsipareigojimų, būkite apdairesni su dokumentais bei naujais žmonėmis, nerizikuokite prie vairo.

Vėžys

Sunkoka, įtempta mėnesio pradžia, nepatartina pinigus investuoti ar imti paskolas gerai visko nepasvėrus ar tvarkyti kitus svarbius finansinius, turto reikalus. Naudinga antra mėnesio pusė: nors keblumai ir tuomet galimi tvarkant verslo reikalus, būsite sumanūs, be to, padaugės gerų progų bei sėkmės ieškant naujų būdų užsidirbti.

Kad nebūtų liūdna tiems, kurie dirbs šį vasaros mėnesį, norisi pabrėžti, jog darbe lauks sėkmė, populiarumas, pripažinimas.

Tad rugpjūčio pastangos tikrai nenueis veltui: jums pavyks rasti būdų, kaip įveikti kliūtis, trukdančias įgyvendinti dalykinius planus, pasiseks pažengti į priekį veikloje, taip pat užmegzti patikimus ryšius, gauti svarbios informacijos, kuri lems veiklos plėtojimą, sustiprins jūsų autoritetą darbe, visuomenėje, lems pergalę konkurencinėje kovoje.

Tik mokėkite įgytą naudą bei persvarą protingai panaudoti, neiššvaistyti – bus pavojus, kad, lengvai įgiję, lengvai ir neteksite (ko gero, mėnesiui baigiantis). Šį mėnesį gali kilti papildomų problemų dėl netikėtų išlaidų, neplanuotų mokesčių, skolų.

Nuo pirmos dekados taps svarbu stiprinti santuokinius ryšius – gresia skyrybos, kurių taip nemėgsta Vėžiai. Išsiskyrę neskubėkite kitos poros iškart ieškoti, juolab to nereikėtų daryti, jei esate supykę ant sutuoktinio ir norite „pasirodyti“: ne išeitis spręsti tarpusavio nesklandumus įsimylint kitą asmenį, o pagundų bus.

Liūtas

Gimtadienis – svarbiausias metų įvykis, ypač Liūtams, mat gimtadienis astrologiškai reiškia Saulės grįžimą į tą padėtį, kuri buvo per gimimą. Būtent gimtadienis lems, kaip prabėgs laikas iki kitų sutiktuvių. Jei norite kiek pažvelgti į savo ateitį, įsidėmėkite, kas vyks per dvylika dienų po gimtadienio.

Tarkim, gera nuotaika per gimtadienį, džiaugsmas – per metus jūsų laukia asmeninis pripažinimas, išliksite optimistai, jei antrą dieną po gimtadienio gausite pinigų – jų stygiaus per metus nejusite, jei trečią netikėtai su kuo nors susipažinsite – jums teks nemažai bendrauti. Ketvirtos dienos įvykiai simboliškai papasakos apie jūsų namus bei šeimą.

Apie širdies reikalus galėsite spręsti pagal penktą dieną – gerai, jei tądien būsite su mylimu žmogumi ar šilto dėmesio sulauksite iš savo poros.

Apie sveikatą bylotų šešta diena, apie santuoką – septinta, apie nelaimingus atsitikimus, nuostolius – aštunta, apie tolimas keliones, jūsų pripažinimą, veiklos plėtimą spręskite pagal devintą dieną, apie karjerą – pagal dešimtą, apie permainas bei jūsų draugus – vienuoliktą.

Dvylikta diena gana mįslinga – ji parodys, kiek tobula jūsų intuicija, kokių slaptų aplinkybių reikėtų saugotis, kas yra ar bus jūsų slapti priešai.

Mėnuo po gimtadienio susijęs su atsinaujinimu, jėgų įgijimu. Tiesa, kai Saturnas jūsų ženkle, to nepatirsite, kol nepradėsite žvelgti į nugyventus metus ne kaip į naštą, o kaip į vertingą patirtį.

Nors mėnuo bus gana naudingas, pirmą dekadą nesitikėkite daug pasiekti, ypač venkite avantiūrų dėl pinigų, turto, nerizikuokite savo darbo vieta, karjera – siekite tik įtvirtinti tai, ką turite.

Neskubinkite įvykių, sėkmę lems kantrybė, nuoseklumas, ištvermė.

Mergelė

Dabar toks laikas, kai vienintelis geras sprendimas būtų viską mesti į šalį ir užsimiršti. Bent jau pirmą mėnesio pusę.

Šiuo metu nieko nepakeisite, o jei mėginsite susidoroti su kilusiais sunkumais, prarasite per daug jėgų bei sveikatos – vertinkite tai kaip neracionalų savo gyvybinės energijos švaistymą.

Tačiau bus svarbu atsiriboti ne tik nuo savų reikalų, paliekant juos savieigai, bet ir nuo neigiamos aplinkinių patirties – dabar, kai Juodasis Mėnulis ir Marsas jūsų ženkle kartu, o Saulė ženkle už nugaros (t.y. Liūte), dėl kurio nustojame kontroliuoti situaciją, Mergelių pasąmonė taps pernelyg jautri, atvira: jus tiesiog magiškai veiks kažkieno nesėkmės, nelaimės, imsite manyti, kad ir jūsų tas pats laukia. Nieko panašaus. Bet jei labai tikėsite, kad jums nutiks nelaimė, ji įvyks: įtaiga – rimtas dalykas.

Tad bus svarbu dar mėnesio pradžioje susikurti ramią atmosferą, o geriausia pradėti atostogauti su tais, kurie jus myli, jumis rūpinasi.

Būtų puiku pailsėti sanatorijoje, kurioje galima sustiprinti nervų sistemą.

Bus palankus fizinis krūvis – sportas, joga ar tiesiog krapštymasis sode, darže teigiamai paveiks.

Stenkitės šį mėnesį kuo geriau išsimiegoti, dažniau gerti nervus raminančias arbatas. Pabaigti visus darbus, pagal galimybes grąžinti skolas bus palankiau antrą mėnesio pusę, tai reikėtų suspėti iki gimtadienio.

Labiausiai pavojingos dienos, kai itin galite pasiduoti iliuzijai, labiau tikėtini nelaimingi atsitikimai, traumos, vagystės – 2, 3, 10-13, 17, 18, 21, 22, 30, 31.

Svarstyklės

Skubate, nervinatės, vis su kažkuo kovojate, įveikiate nesibaigiančias kliūtis – tai dėl jūsų nepasitikėjimo gyvenimu, kuris, ko gero, pradėjo atsirasti išėjus Baltajam Mėnuliui iš jūsų ženklo gegužės pradžioje.

Ši tendencija rugpjūtį tik sustiprės, tad gali dėl negatyvios planetų įtakos padaugėti nerimo, nusivylimo. Tad kol esate ne itin geros dvasinės formos, neverta planuoti ateities – šiuo metu nepavyks ko nors įdomaus sugalvoti ar atrasti. Net jei ir pavyktų, įgyvendinti tai derėtų tik po gimtadienio.

Šiuo metu jums reikia tik tylos ir ramybės.

Pirmosios dvi dekados sąlyginai palankesnės – tai tinkama proga suskubti atlikti svarbius darbus. Ir tai bus paranku, nes aplinkybės vers rimtai susirūpinti darbo ar geresnės, pelningesnės darbo vietos paieškomis, spręsti bendravimo nesklandumus su artimaisiais, ypač sutuoktiniu, bei kolegomis, viršininku. Taip bus todėl, kad dabar pamiršite paisyti diplomatiškumo bendraudami, nesąmoningai provokuosite kitų agresyvumą, skatinsite jums slapta kenkti, konkuruoti. Tad gerai apgalvokite savo elgesį.

Pirmas dvi dekadas jums nebus sunku priešus paversti draugais – reikės tik jūsų geros valios: ji remsis mokėjimu pasitikėti, atsisakyti nereikalingų įtarimų bei taktiškai ir laiku sutikti su kito pozicija, įvertinti svetimą nuomonę, net pranašumą.

Mėnuo bus gana permainingas – sėkmę lydės sąstingis, net nusivylimas, po to – vėl naujas džiaugsmas. Vis dėlto esminių permainų neplanuokite, nebent jos neišvengiamos ir ateis savaime. Ir mažiau tikėkitės iš likimo, tiksliau, iš savo partnerių bei draugų 2, 7, 13, 14, 29-31 d.

Skorpionas

Sunkoka mėnesio pradžia ir pabaiga – biurokratinės, teisinės problemos gali sutrukdyti įgyvendinti svarbų projektą. Kita vertus, mėnuo žada naujų karjeros perspektyvų. Tad jeigu šį mėnesį gausite naujų pasiūlymų dėl veiklos ar aukštesnių pareigų (ypač 24-26 d.) – sutikite.

Permainos ne visada bus tikėtinos, bet neišvengiamos ir iš esmės naudingos.

Tiesa, naujos veiklos prasmingiau imtis antrą mėnesio pusę. Tad nebijokite, jei reikės viską pradėti iš naujo. Neatsisakykite naujų pasiūlymų ir patys ieškokite naujų galimybių savo profesiniams sugebėjimams panaudoti – nuo rudens situacijai keisis.

Bus gana nepalankus naujai veiklai rugsėjis ir spalis, kai taps netikslinga, net pavojinga ką nors keisti veikloje.

Nors rugpjūtis astrologiniu požiūriu idealus laikas poilsiui su šeima, Skorpionams viskas bus atvirkščiai: kai visi ilsisi, jums pats geriausias laikas dirbti ir daryti karjerą. Negaiškite laiko veltui – jis suskaičiuotas.

Kita vertus, jei nusprendėte ilsėtis su šeima (juk ne visi šeimos nariai Skorpionai), pirma dekada būtų tinkamiausia poilsiui, tiesa, toli nuo namų, geriausia užsienyje: turistinės kelionės tuo metu prasmingiausios. Šis laikas itin palankus ir komandiruotėms į užsienį, susitikimams su užsienio partneriais, užsakovais ir pan.

Šis metas tinkamas ir profesinėms žinioms tobulinti užsienio šalyse. Tiesa, tolimoms kelionėms nepalankios pirmos trys mėnesio dienos.

Smagi bus trečia dekada – padaugės laisvo laiko, o dirbant viskas išeis savaime. Galite sulaukti ir vertingos draugų pagalbos. Tai laikas, kai megsis nauji draugiški ryšiai, kurie bus patvarūs.

Šiuo metu galite įgyti ir gerų partnerių – būtent jie taps itin reikalingi, kai prasidės nebelinksmas laikas nuo rudens. Tiesa, nesivelkite į finansines bei meilės avantiūras 21-23, taip pat 30, 31 d.

Šaulys

Rugpjūtis – jūsų optimizmo mėnuo, nes tampate išmintingesni, jums tiesiog ima sektis. Beje, posakis „gera ten, kur mūsų nėra“ pirmas dvi dekadas bus itin aktualus – jau mėnesio pradžioje (tik geriau iki 3 d. atsisakyti kelionių) išvykite kur nors toliau nuo namų (geriau į užsienį) ir leiskite sau elgtis taip, kaip norite – dabar nereikėtų savęs riboti.

Kelionės į užsienį jus puikiai paveiks su viena sąlyga – jei nebūsite linkę svečioje šalyje kelti riaušių, rizikingai vairuoti automobilio (tikėtina 2, 3, 11-13, 17, 18, 21, 22, 30, 31 d.).

Užsienyje galimi ir romantiški nuotykiai. Ir jei užsimegztų meilės romanas 10, 24-26 d., ko gero, tai virs ilgalaikiu, svarbiu ryšiu. Tačiau romantiški nuotykiai 2, 3, 11-13, 21-23, 27-31 d. atneš nusivylimą, sukels moralinių, net finansinių nuostolių. Pastarosios dienos itin nepalankios verslui, piniginiams, turto reikalams tvarkyti.

Vis dėlto mėnuo bus geras ne tik pramogauti, keliauti į užsienį, bet ir veiklai, ypač tiems, kurie susiję partneriškais ryšiais su užsieniečiais, suinteresuoti plėsti savo veiklą bei įtaką. Susitarimams, sandoriams su užsienio partneriais, pereiti į naują darbovietę geros 24-26 d.

Ožiaragis

Pirma mėnesio pusė tinkama romantiškoms kelionėms su savo pora, turistiniams žygiams, bet gana problemiška veiklai – jums gali pakenkti konkurentai, pavyduoliai.

Tad nuo pirmų mėnesio dienų būkite apdairesni su didelėmis pinigų sumomis, nekilnojamuoju turtu.

Itin svarbu mėnesio pradžioje nepažeidinėti įstatymų. Ir pasiruoškite, kad mėnesio pradžioje arba pačioje pabaigoje – tuomet, kai grąžinti pinigų neturėsite galimybių, gali būti priminta sena skola. Vis dėlto tai bus neblogas laikas kritiškai įvertinti savo materialinę padėtį, imti kreditą, draustis.

Palankiausia 24, 25 d. Po 24 d. ims mažėti emocinė įtampa, bus lengviau atgauti pusiausvyrą. Itin vertingas laikas 24-26 d., – tuo metu gautais veiklos pasiūlymais patartina pasinaudoti.

Ypač pirmą mėnesio pusę pasistenkite būti atidesni santykiams su sutuoktiniu – dabar gana ramūs ir tvirti santykiai gali imti balansuoti ties pavojinga riba. Gali būti, kad jūsų porai pasirodys, jog atšalote. Jei taip nėra, saugokite savo ryšį.

Nors būtina gerinti santykius ir su dalykiniais partneriais – pasisaugokite, kad jie nevirstų konkurentais ar net priešais. Ko gero, dabar reikėtų elgtis diplomatiškai ir neišpūsti profesinių ambicijų. Jei reikia atsitraukti, nusileisti, kai ką paaukoti – padarykite tai.

Sunkiausia bus antra dekada, o nuo trečios debesys ims sklaidytis. Jei numatėte ilsėtis antrą dekadą – tai padės apsisaugoti nuo stresų darbe, jei pirmą ar trečią – laukia romantiški nuotykiai: sėkmė tuomet jus lydės toli nuo namų.

Vandenis

Mokykitės lengvai gyventi – Vandeniams, kuriuos valdo ne tik ekscentriškas Uranas, bet ir griežtas, rimtas maksimalistas Saturnas, problemų kyla dėl per didelio rimtumo.

Tapkite diplomatiški pirmiausia savo atžvilgiu – mokėkite pateisinti savo silpnybes, taip pat laiku sustoti, kai per sunku, kai gresia pavojus.

Išmokite nepersitempti ir dažniau pasidžiaugti savo laimėjimais, vaikais, mylimu asmeniu, gyvenimu.

Dabar, kai Saturnas Liūte, kompromisai – vienintelė išeitis nepalūžti nuo gyvenimo naštos.

Neužsispirkite ir nemėginkite apglėbti neaprėpiamo. Tad kai taps itin sunku, atsispirkite pagundai išsakyti visą teisybę viršininkui ar sutuoktiniui, gal dalykiniam partneriui ar draugui. Ir žinokite, kad teisybė šį mėnesį ne visada bus jūsų pusėje.

Įtempta, pavojinga, kupina iliuzijų mėnesio pabaiga, kai galima patirti didelių finansinių nuostolių ar netekti darbo.

Likite atsargūs, delikatūs bei taktiški – net geri dalykiniai santykiai, ilgalaikis meilės ryšys gali būti sugadinti, net nutrūkti dėl nelankstumo, nemokėjimo priimti kito pozicijos ar per didelio nepasitikėjimo savimi ir dėl to neišvengiamo įtarumo.

Bus naudingiau, jei mokėsite rasti bendrą kalbą ir su antrąja puse, ir su savo viršininku, ir su partneriais ar konkurentais. Tad šį mėnesį stiprinkite sveikatą bei nervus ir nesipykite su tais, kurie jus myli, su jumis dirba ar jums vadovauja.

Žuvys

Mėnuo kiek prieštaringas: kai būsite kupini romantiškų nuotaikų, teks užsiimti reikalais, spręsti sveikatos problemas. Nebūtinai savo – gali susirgti sutuoktinis, mylimas šuo ar katė. O kai pasinersite į veiklą, ims sukti galvą koks nors gerbėjas ar gerbėja.

Ko gero, tai bus kiek sudėtingas mėnuo – teks susidurti su įvairiais daugiaplaniais rūpesčiais. Tad ar jūsų sveikata pakankamai stipri, ar mokate tinkamai planuoti dienotvarkę?

Jei turite kokį nors slaptą negalavimą, dabar jis gali pasireikšti ir atimti nemažai jėgų. Na, o jei turite užmirštų, nebaigtų darbų, dabar jie staiga gali tarsi atgyti ir imti augti. Žodžiu, darbų gausės, laiko mažės.

Tik nesistenkite persiplėšti – viską darbe, namuose nudirbti bei išlikti sveikiems ir ramiems neįmanoma. Būtų gerai bent savaitę skirti poilsiui, kurio metu galėtumėte atidžiau pasitikrinti sveikatą.

Palankiausias metas kelionėms, ypač su vaikais ar sutuoktiniu, mylimu žmogumi, bus pirma mėnesio pusė. Jei vyksite pirmomis mėnesio dienomis, būkite atidūs – galimi įvairūs nemalonumai dėl nesutvarkytų dokumentų, nesusipratimai muitinėje ir pan. Galimos ir netikėtos traumos.

Darbingesni būsite antrą, trečią mėnesio dekadą. Šis laikas neblogas dalykiniams susitarimams, partneriškiems santykiams užmegzti. Geriausias laikas tam būtų 24, 25 d. Jei tomis dienomis užsimegztų romantiška pažintis, galima manyti, kad jums pavyko sutikti savo tikrąją porą.

Gana komplikuota mėnesio pabaiga – neplanuokite kelionių, atsakingų susitikimų. Ne laikas bus ir lemtingiems sprendimams. Tai bus blogas laikas pereiti į kitą darbovietę, užimti kitas pareigas.

Mėnesiui baigiantis gali kilti rimtų rūpesčių ir dėl kilimo karjeros laiptais, veiklos plėtimo, užsienio partnerių, taip pat per didelių finansinių įsipareigojimų, investicijų, skolų, kreditų, mokesčių ir pan.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko