Palmiros horoskopas rugsėjo mėnesiui

1/0
Teksto dydis:

Avinas. Mėnuo prasidės aktyviai – bus daug reikalų ir darbų. Tik nebandykite ko nors paskubinti – dabar galios taisyklė: kuo greičiau eini prie horizonto, tuo labiau jis tolsta. Tad nereikėtų dirbti tiek, kad prarastumėte sveikatą ir visiškai netektumėte jėgų – tai neatsipirks.

Vis dėlto reikalams tvarkyti palankesnė pirma savaitė, kai nesunkiai įgysite aplinkinių simpatijas bei jų pagalbą, paramą. Mėnesio pradžioje galimi įdomūs laimėjimai ir tuomet, jei jūsų veikla kūrybinė ar menu užsiimate laisvalaikiu.

Antra mėnesio pusė kiek palankesnė įvairiems partneriškiems susitarimams, dokumentams pasirašyti, tiesa, viskas turi būti atidžiai tikrinama, nes dėl užtemimų įtakos galite rimtai apsigauti darbe, tvarkydami piniginius, turto reikalus.

Pelno apskritai šį mėnesį tikėtis neverta, tad kad ir kokių gerų pasiūlymų gausite, neskubėkite jais žavėtis, nesivelkite į tariamai pelningas finansines avantiūras. Likite taupesni, pasiruoškite neplanuotoms išlaidoms (paskutinę dekadą jos itin tikėtinos).

Antra mėnesio pusė bus labiau įtempta – tai laikas, kai gali apimti nepasitenkinimas viskuo.

Tuomet labiau reikšis ir įvairūs negalavimai, ligos. Šiuo metu reikėtų būti atidesniems sveikatai – galite sunegaluoti. Mėnesio pradžioje galimos gamybinės traumos bei negalavimai, susiję su profesine veikla.

Trečią dekadą gali tapti problemiški partneriški santykiai – tiek dalykiniai, tiek asmeniniai.

Galima netikėta santykių su sutuoktiniu, kolegomis, viršininku krizė. Tuo metu pasistenkite likti diplomatiški ir labiau pakantūs kitų moralei.

Jautis

Iš esmės palankus mėnuo, bet užtemimai palies ir jus, įspėdami neprarasti blaivaus proto – pakaks žavių pagundų, iliuzijų tvarkant tiek darbo, tiek meilės reikalus.

Dabar lengviau apsiriksite skirdami tikrą pinigą nuo padirbto, tad neskubėkite daryti jokių išvadų.

Pirma ir antra dekados labiausiai sėkmingos, tiesa, jei 5, 7, 9, 10, 16, 17 d. nesusikompromituosite.

Pirmas dvi dekadas jums seksis bendrauti, prisistatyti naujiems žmonėms, pristatyti savo kūrybą, veiklos laimėjimus visuomenei, būsimam darbdaviui ar įtikinti atsakingą asmenį jums svarbiu klausimu.

Itin sėkmingos skubiai tvarkyti reikalus, atsakingiems susitikimams, reikšmingiems susitarimams bus 4, 6, 11, 12, 14, 20 d.

Pirmos dvi dekados labai romantiškos, kai atgyja širdis ir prisipildo jausmų, kai užsimezga nauji romanai.

Sutuoktiniams dabar gera proga kaitriau pakurstyti meilės ugnį. Šiuo metu daug reikš vaikai – tai metas, kai apsisprendžiama pradėti vaiką.

Trečią dekadą rūpesčių bei darbų krūvis ims augti. Gresia netikėti nuostoliai, vagystės.

Jei iki šiol nesirūpinote sveikata, galimos ir netikėtos ligos. Išaugs ir traumų, avarijų darbe bei kelyje tikimybė. Dabar gali imti blogėti dalykiniai santykiai, atsirasti įtampa, nesveika konkurencija su kolegomis, partneriais, kilti keblumų su klientais.

Stenkitės nereaguoti į galimas provokacijas, nesivelti į apkalbas, intrigas. Kita vertus, jums taps pavojingi liežuvautojai, sukčiai, vagys, ypač darbe.

Mėnesio pabaiga žada sunkumų per partnerius, gali kilti nesklandumų darbe bei problemų namuose.

Dvyniai

Dėl dviejų užtemimų įtakos tapsite itin jautrūs, emocingi, sentimentalūs. Būsite lengviau pažeidžiami, tad verta nuo mėnesio pradžios labiau užsisklęsti nuo išorinio pasaulio ir atsiriboti nuo bet kokių piktų minčių, uždrausti sau pyktis su artimaisiais, ypač sutuoktiniu, vaikais. Labiau saugokite save nuo bet kokių stresų – jų pasekmės bus lemtingos dėl Saulės užtemimo jums nepalankiame Mergelės ženkle.

Tad nelaukę, kol pakriks nervai, užklups ligos, imkite labiau mylėti ir vertinti save – dažniau pasakykite tai sau garsiai.

Jei jus vargina baimė dėl ateities, ypač dėl karjeros, santykių šeimoje, derėtų ramiai pamąstyti apie įvairias galimas dabartinės situacijos pasekmes, kaip jas įveiktumėte. Suvokimas, kas jūsų gali laukti ir kaip elgsitės, nuslopins nerimą.

Ypač pirmą dekadą daugiau dėmesio skirkite motinai, būkite atidesni jos prašymams, norams bei nuotaikoms, ypač sveikatai, – jai nebus lengvas rugsėjis.

Šiuo metu patartina dažniau aplankyti kapus, ypač jei jūsų motina mirusi.

Nuo antros dekados pagausės rūpesčių dėl vaikų, jei paprastai jiems skiriate mažai laiko. Bent dabar reikėtų specialiai daugiau laiko praleisti kartu.

Nuo 23 d. prasidės pakilimas. Tiesa, kadangi tai laikas po sunkaus užtemimo, bus pavojus, kad atgavę jėgas bei pasitikėjimą savimi įsivelsite į kokią nors neapgalvotą meilės, finansinę, dalykinę avantiūrą. Paskutinėmis mėnesio dienomis galimi rimti rūpesčiai darbe, dėl kurių norėsite viską mesti ir eiti kitur dirbti.

Vis dėlto nepatartina dabar to daryti. Palaukite, atidėkite sprendimą.

Vėžys

Kad mėnuo būtų naudingas, bus svarbu save, supančius žmones bei tai, kas nutinka jūsų gyvenime, vertinti džiugiai.

Pasistenkite tai padaryti, net jei nebus lengva (Mėnulio užtemimas Vėžiams, valdomiems Mėnulio, dažnai trukdys išlaikyti emocinę pusiausvyrą). Vis dėlto tai tinkama proga keisti požiūrį į rūpesčius.

Mėnesio pradžioje gali iškilti keblumų dėl sutuoktinio, dalykinių partnerių – per juos strigs reikalai. Laimė, iki 8 d. būsite pakankamai stiprūs, ir spaudimas jūsų nesugniuždys, net sustiprins, priversdamas ieškoti naujų rezervų, savyje atskleisti naujas galimybes.

Nuo 8 d. imsite prarasti tiesioginę iniciatyvą ir lemti įvykius, aplinkinių sprendimus teks įveikti apsukrumu, gudrumu. Nuo antros pusės galimi ir netikėti nuostoliai – teks susitelkti sprendžiant finansines problemas.

Vargu ar pavyks, tad nepersistenkite, juolab nesivelkite į abejotinus reikalus – dėl dviejų užtemimų įtakos jums stigs atsargumo ir realumo jausmo.

Nuo antros dekados bus itin svarbu pradėti labiau taupyti ne tik pinigus, bet ir jėgas.

Itin apgalvotai turite elgtis su savo pora – dabar bus lengva išprovokuoti skyrybas. Jos galimos ir tuo atveju, jei seniai dėl kito asmens nesiryžote šiam lemtingam žingsniui.

Dabar bus stiprus poreikis ginti meilės interesus, ir mėnesiui baigiantis galite viską kategoriškai nutraukti, nukirsti. Tai bus pavojingos dienos keliauti, pramogauti – bus didesnė nelaimių, avarijų tikimybė.

Liūtas

Laukia išbandymai. Tad gali atsitikti taip, kad imsite ir nuleisite rankas. Jei taip atsitiks, vienintelis teisingas sprendimas bus viską mesti į šalį ir išvykti pailsėti. Jeigu užklups problemos mėnesio pradžioje, dar galite viską apversti aukštyn kojomis, nors bus pavojus, kad taip reikalą tik dar labiau sukomplikuosite.

Tačiau jeigu tai nutiks mėnesio viduryje, ko gero, jau nieko nepakeisite ir mėginimas susidoroti su kilusiais sunkumais veltui atims jėgas bei sveikatą.

Pirmą mėnesio pusę bus svarbu atsiriboti ne tiktai nuo savų reikalų, paliekant juos savieigai, bet ir nuo neigiamos aplinkinių patirties, mat Mėnulio užtemimas Žuvų ženkle jus padarys gana įtaigius. Dabar bus gerai rasti laiko pailsėti sanatorijoje, kad sustiprėtų nervų sistema. Stenkitės šiuo metu tinkamai išsimiegoti.

14, 16-18, 21, 22, 30 mėnesio dienos bus lemtingos – jos gali atnešti išbandymų net ir stipriems, savimi pasitikintiems: būsite itin maištingi, tad grės konfliktai, galimi ir nusivylimai darbu, šefu, taip pat finansiniai nuostoliai. Saulės užtemimas žada krizę santuokoje: jis atskleis ir jūsų santykių vertę – jie arba sustiprės, arba suirs. Netgi jei jūsų santuoka ideali, venkite aštriai bendrauti.

Nemenkų problemų gali kilti turtingiems žmonėms – bus didelė tikimybė priimti neteisingą sprendimą (ypač trečią dekadą).

Trečią dekadą tarsi ir pajusite palengvėjimą, tačiau tai apgaulingas laikas. Dabar reikėtų labiau saugotis apgavikų. Tai nebus palankus metas kelionėms.

Mėnesiui baigiantis galima įtampa šeimoje dėl vaikų elgesio – jie gali imti maištauti prieš jūsų idealus bei auklėjimą.

Mergelė

Mėnuo lemtingas, ypač tiems, kurie gimė 6, 8, 20-22 d., kadangi jie papuola į tiesioginę Mėnulio ir Saulės užtemimų įtaką. Ir tai reiškia, kad jūsų laukia lemtingi metai. Tai, kas įvyks per metus, turės didelę įtaką jūsų likimui dar 18 metų.

Tačiau daugiau ar mažiau visos Mergelės bus paveiktos 22 d. Saulės užtemimo, todėl sąmoningumas bei sąžiningumas, kaip ir atida tvarkant kasdienius reikalus, dabar itin svarbus dalykas. Mat dabar padarytos klaidos brangokai kainuos ir bus itin sunkiai atitaisomos.

Mėnesio pirma dekada labiausiai aktyvi, ir tiems, kas jau atšventė gimtadienį, bus naudinga tuo, kad padės pelnyti pergalę.

Tuo metu nerizikuokite pinigais – pelnas kol kas mažai tikėtinas, todėl nesiimkite nepatikimų dalykų, nors už riziką ir bus daug žadama.

Labiau sudėtinga antra mėnesio pusė: dalykiniai reikalai ims strigti, namuose padaugės rūpesčių bei įtampos, konfliktų – taps itin pavojingas nenoras, kad jums vadovautų.

Bus svarbu labiau kontroliuoti savo elgesį su artimaisiais, taip pat su vadovybe darbe – nė nepastebėsite, kaip perlenksite lazdą, susivaidysite.

Nepamirškite, kad dabar galite būti ne tik perkelti į žemesnes pareigas.

Trečia dekada žada nuostolių ir net skyrybas. Bus didelė nelaimingų atsitikimų, traumų tikimybė – neplanuokite paskutinei savaitei kelionių į užsienį, sunkių fizinių darbų bei treniruočių.

Bus svarbu išsaugoti gerus santykius su sutuoktiniu, mat jūs būsite provokatoriai.

Rizikuoti kelionėse, bendraujant su užsieniečiais, pažeidinėti įstatymų nederėtų.

Svarstyklės

Nebus lengvas mėnuo – geriau vengti ką nors radikaliai keisti, svarbu niekur nesiveržti, o susikoncentruoti ties turimų laimėjimų išsaugojimu.

Ir nors labai norėsis permainų, ieškosite ko nors nauja, vis dėlto ne laikas eiti naujais keliais. Susidursite su dvilype situacija: būsite kupini entuziazmo kalnus versti naujuose baruose, tačiau tuo pat metu kažko stigs: jėgų, pinigų, sėkmės.

Mėnuo bus apgaulingas, nes tai iliuzijų metas prieš gimtadienį, tad gresia apgaulės, pavojai, įvairūs netikėtumai. Ypač antrą mėnesio pusę galimos neplanuotos permainos, susijusios su meile, pinigais, santykiais šeimoje. Netikėti susitikimai, naujos pažintys, gautos naujienos, atsivėrusi paslaptis gali daug ką pakeisti gyvenime.

Tik nereikėtų pamiršti, kad dabar užtemimų metas, tad klaidos gali likti nebepataisomos.

Kitaip kalbant, jei susipažinsite su ne tuo žmogumi, jeigu su netikusiu partneriu pradėsite naują veiklą, – ilgam liksite duobėje.

Tad neskubėkite sakyti „taip“, kai susidursite su kuo nors nauju: niekada dar nebuvo tokia vertinga pagrindinė Svarstyklių savybė – dvejonės – kaip dabar.

Pirmas įspūdis, pirmas impulsas dabar dažniau bus apgaulingas nei teisingas.

Mėnesiui baigiantis gali sužlugti svarbūs planai. Stiprinkite organizmą, daugiau ilsėkitės. Paskutinę savaitę labiau gresia ir traumos dirbant, vairuojant.

Skorpionas

Pirma dekada visai nebloga – galimos nors neplanuotos ir net nelabai malonios, bet iš tiesų naudingos permainos. Tai laikas, kai gerai kuo daugiau nuveikti – nuo 8 d. jėgų bei noro kuo nors užsiimti, kovoti ims mažėti, ir tai nebus blogai, nes prasideda metas, kai palankiausia plaukti pasroviui (jis truks mažų mažiausiai iki spalio pabaigos).

Vis dėlto nenuleiskite rankų – jūsų ženkle vis dar didžioji laimės planeta Jupiteris ir Baltasis Mėnulis, astrologų siejamas su angelu sargu, tad, kad ir kas nutiktų, anksčiau ar vėliau laimė nusišypsos netgi ir sunkų užtemimų mėnesį.

Nuo antros dekados bus geras laikas poilsiui, nors atostogų metas ir baigėsi.

Jei nepavyktų atsitraukti nuo darbų, bent nesiimkite jų daug – tai ne tiktai neduos norimų rezultatų, bet ir atims daug sveikatos.

Trečiai dekadai tai itin aktualu.

Pagrindinis šio mėnesio bruožas bus tas, kad aplinkybės netikėtai paskutinę akimirką nuolat susiklostys kitaip, nei jums norėsis, ir jūs negausite to, ko sieksite. Tad patarlė „Nesakyk „op“, kol neperšokai griovio“ šį mėnesį itin pasiteisins. Labiausiai nemalonios dienos gali tapti 9, 16, 17, 24, 25, 29, 30.

Pati nepalankiausia bus trečia dekada, kai visiškai netiks rizikuoti pinigais bei savo gerove.

Tai metas, kai kyla nemažai konfliktų tarp įsimylėjusių bei sutuoktinių dėl pavyduliavimo. Šis laikas netinkamas ir naujiems romantiškiems ryšiams užmegzti – perspektyvos dramatiškos.

Šaulys

Mėnuo prasidės energingomis pastangomis viską pakeisti ir darbe, ir namie. Nors jums atrodys, kad žinote, ko norite, venkite radikalių permainų, nebent nebūtų kitos išeities. Pirma dekada iš jūsų pareikalaus didelio susitelkimo darbe – dėl ten vykstančių permainų pasiruoškite ir netikėtumams, nebūtinai smagiems.

Tai nebus lengvas metas, nes namams irgi reikės dėmesio – gali tekti labiau pasirūpinti tėvais, kilti rūpesčių dėl nenumatyto remonto.

Antrą, trečią dekadomis netikėtumų bei permainų dar pagausės, kaip ir priešingų interesų: vieno reikalaus jūsų vidus, kitą turėsite daryti.

Nebus lengva rasti pakankamai laiko ir šeimai, ir draugams. Darbo interesai irgi kentės.

Dabar pernelyg aukositės dėl kitų, idėjos arba be reikalo imsite kaltinti likimą, artimuosius, o ypač tėvus, sutuoktinį, netgi draugus, kad jumis nesirūpina.

Dėl užtemimų įtakos analizuoti save nebus paprasta, kaip ir ramiai bei blaiviai įvertinti situaciją, tad mėnesio viduryje emocijos bus itin sunkiai kontroliuojamos ir gali išsiveržti audringu protestu.

Tai bus metas, kai norėsis viską mesti ir kuo toliau bėgti. Nuo savęs? Sakoma, kad gyvenimo skonis visur vienodas.

Šiuo metu gali megztis ir audringi, tačiau fatališki romanai, dėl kurių pametama galva ir ryžtamasi naujam gyvenimui.

Vis dėlto Mėnulio užtemimas jus įspėtų neskubėti veržtis iš namų ne tiktai dėl kito ar kitos, bet ir darbo tikslais, ypač tai bus aktualu trečią dekadą.

Sunkiausios dienos laukia paskutinę mėnesio savaitę, kai tikėtinos apgaulės ir išdavystės.

Tai ambicingų iliuzijų laikas, kai negerai investuoti bei skolinti pinigus, kai nepalanku užmegzti naujus ryšius – tiek dalykinius, tiek asmeninius, kai nepalanku vykti į keliones.

Ožiaragis

Pirma rugsėjo dekada pati sėkmingiausia bei perspektyviausia veiklai, kelionėms, taip pat pažintims užmegzti.

Tinka apdairiai plėsti veiklą, savo įtaką, ir tai nebus sunku: jūsų autoritetas augs, daugės gerbėjų, vertinančių ne tiktai jūsų rafinuotą žavesį, bet ir dalykinį profesionalumą.

Juk jūsų maksimalistinis ženklas lemia sugebėjimą atlikti viską išskirtinai gerai.

Nuo 8 d. aplinkybės nebebus tokios palankios: daugės rūpesčių darbe, kils nesklandumų ir šeimoje.

Iš jūsų ims daugiau reikalauti ir artimieji, ir vadovybė, imsite painiotis dėl gausybės pareigų bei užduočių ir, ko gero, mėnesiui įpusėjus galite ryžtis tiesiog perkirsti Gordijaus mazgą.

Ši nepopuliari akcija tikriausiai bus sėkminga, nors kainuos jums bei aplinkiniams nemažai nervų, neišvengiamai teks ką nors paaukoti.

Sudėtingiausia trečia dekada – norint pasiekti savo tikslą, teks nugalėti nemažai sunkumų bei neapsigauti vertinant naujas veiklos perspektyvas: viskas gali pasirodyti kiek geriau, nei yra iš tiesų.

Nors mėnesiui baigiantis aplinkybės gali taip susiklostyti, kad vers keisti darbo vietą ir net šalį, tačiau neskubėkite apsispręsti – tai apgaulingas metas, sukeliantis daugiau rūpesčių nei sėkmės.

Šią įtemptą trečią dekadą verta būti apdairesniems su didelėmis pinigų sumomis, nekilnojamuoju turtu – neskubėkite nieko parduoti bei investuoti pinigų. Patartina mėnesiui baigiantis vengti ir meilės nuotykių – galite rimtai apsirikti.

Vandenis

Sunkus, kritinis mėnuo. Itin nepalanki pirma dekada, nors problemos nesibaigs iki pat mėnesio pabaigos. Jus daug kas slėgs – pinigų stygius, reikalai darbe, atsakomybė už šeimą, vaikus. Tai itin pajusite 3-5, 16-18, 25, 29, 30 d.

Dažnokai problemų gali kilti dėl per didelio rimtumo, noro viską padaryti itin gerai. Šiuo metu būtų neblogai išmokti susitaikyti su turimais laimėjimais.

Šis stresinis mėnuo bus tinkamas užsiimti kuo nors nebanaliu, netgi rizikingu.

Dabar jums tikrai pravers vandeniškas pomėgis imtis permainų, atsidurti neįprastose situacijose (jų bus per akis). Ko gero, intuicija taps išskirtinė – tai ta mistinė pagalba, kuri bus reikalinga nesutrikti (t.y. išgyventi) esant dviem užtemimams. Tačiau šis laikas turės ir pozityvių dalykų – padės atsikratyti to, kas trukdė jaustis laisviems, laimingiems, galbūt turtingiems, protingiems, talentingiems. Jei mokėsite rizikuoti, bus galimybių pasinaudoti jums duotais gamtos unikaliais talentais (Vandeniams tai priklauso, nes jų šeimininkas Uranas susijęs su charizmos fenomenu).

Keistokai klostysis romantiški santykiai: stabilumo nebus, ir jausmų amplitudė šokinės nuo visiško nusivylimo iki euforijos.

Galimi nauji įsimylėjimai, netikėtos aistros, grįžimai prie senų partnerių, ryšių nutraukimas su dabartiniais. Tad tie, kurie jau rado savo porą, turi suvokti, kad nauji nuotykiai bus tik laikina ir pavojinga pagunda, galinti sugriauti seną, gerą ryšį.

Kad ir koks sudėtingas bus mėnuo, pasistenkite išvengti konfliktų su artimais, brangiais žmonėmis, labiau pasaugokite pinigus bei turtą – jums grės apgaulės, intrigos, šantažas, o tai tikriausiai bus susiję su senais reikalais.

Žuvys

Nelengvas visas mėnuo – teks susidurti su nemenkais rūpesčiais. Pasistenkite juos įveikti antrą dekadą. Pirmąją teks „atkentėti“ užtemimą, kurį labiausiai pajus žmonės, gimę kovo 4-7 d. Tad nuo mėnesio pradžios siekite mažinti įtampą namie ir darbe, nesiimkite pavojingų, rizikingų užduočių ir raskite laiko sveikatai pasitikrinti.

Dabar sužinosite, ar esate sveiki, ir jei turite slaptą negalavimą, jis pasireikš ir atims nemažai jėgų.

Kad ir koks didelis krūvis užgriūtų, nesistenkite persiplėšti, nieko sunkaus nesiimkite vieni, prisiverskite gerai išsimiegoti, daugiau laiko praleiskite gamtoje.

Tad svarbiausia šį mėnesį suvokti, kad viskas priklausys ne tiesiogiai nuo jūsų, o nuo jūsų santykių su aplinkiniais, ypač sutuoktiniu bei partneriais darbe.

Tad bus svarbu išmokti manevruoti, įsiklausyti į vidinį balsą bei artimųjų, sutuoktinio nuomonę, visuomenės požiūrį.

Rugsėjo pradžioje gali tekti atsisakyti kokių nors principų, laimėjimų, paaukoti kai kurias ambicijas bei svajones.

Tačiau dabar bus geriau atsisakyti nei kovoti. Jums bus svarbi partneriška parama, tad pasistenkite su visais palaikyti gerus santykius, užsitikrinti įtakingų asmenų bei vadovybės palankumą.

Itin sunki trečia dekada, kai turėsite būti taktiški, diplomatiški bei įžvalgūs. Dabar gali tekti nukentėti ir per pavyduolių intrigas, priešų kerštą – nereaguokite į jų provokacijas. Taip pat venkite pažeidinėti įstatymus, nesivelkite į konfliktus su teisėsaugos, teisėtvarkos atstovais. Trečia dekada itin dvilypė – atrodo, kad tai gali tapti didžiųjų gyvenimo klaidų metu.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko