Gruodžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

1/0
Teksto dydis:

Avinas

Po sunkaus lapkričio gruodis pasirodys itin palankus, likimas šį mėnesį nešykštės dovanų.

Verta suskubti pasinaudoti geromis progomis, kurių bus per akis.

Taps aktualu pasirengti sausiui, kuris bus lemtingas įgyvendinant drąsius karjeros planus.

Dabar pats laikas pasirūpinti savo ateitimi, užsitikrinti ilgalaikį stabilumą – tai itin turėtų atsiminti tie, kurių ambicijos didelės, kurie eina atsakingas pareigas, užima aukštus postus.

Mėnuo bus geras diegti naujoves, plėsti veiklą, populiarinti savo produkciją, užmegzti naudingus partneriškus ryšius su užsieniečiais.

Nors visas mėnuo palankus, bus dienų, kai labai rizikuoti nereikėtų – 3-5, 15-18, 21, 22 d.

Mėgstantiems riziką bei ieškantiems netradicinių sprendimų reikėtų mėginti laimę 8-11, 20, 27 d.

Tvarkydami finansinius reikalus nepraraskite saiko ir sveiko proto, ypač minėtomis dienomis: 3-5, 15-18, 21, 22 – tuomet gali kilti pagunda aprėpti daugiau nei galite, net jei tektų pažeisti įstatymus.

Meilės srityje seksis, ypač pirmą mėnesio pusę.

Tačiau kartais būsite pernelyg reiklūs, linkę įsižeisti ir dėl ambicijų net nutraukti ryšį (tikėtina 3-5, 14-18, 21, 22 d.) arba įsivelti į naują romantišką intrigą.

Mėnesiui baigiantis nurimsite, imsite žinoti, ko siekiate.

Naujiesiems metams sutikti ieškokite intriguojančios, paslaptingos, mažai kam žinomos vietos ir pasikvieskite kuo daugiau draugų.

Jautis

Gruodžio pradžia – nekokia, sunkiausia bus pirma dekada, tad jei nemėgstate rizikos, nepasižymite stipriais nervais, planuokite atsakingus darbus antrai, trečiai dekadoms.

Mėgstantiems rizikuoti nuo 7 iki 20 d. bus naudingas metas – rizika atsipirks.

Nors mėnuo bus įtemptas ir nervinsitės kiekviename žingsnyje, nuo antros dekados sėkmė vis dažniau nusišypsos, o kilusios problemos spręsis vis lengviau ir paprasčiau, tad mėnesiui baigiantis jausitės puikiai ir Naujuosius sutiksite laiminga širdimi.

Iki trečios dekados bus netolygus laikas, kai nereikia labai atsipalaiduoti ir prasminga gyventi pagal principą „neliūdėk pametęs, nesidžiauk suradęs“.

Todėl mažiau vertinkite tai, kas vyks, kaip seksis reikalai, kadangi kai tik nusiraminsite, kad problemos išsisprendė, tuoj kils vėl koks nors netikėtumas.

Bus svarbu nepasiduoti emocijoms bei nesigailėti to, ką atima iš jūsų likimas, ir eiti tiktai pirmyn neatsigręžiant.

Kilusias problemas spręskite gražiuoju, neatstumkite nei artimųjų, nei draugų, nei giminaičių – tokį elgesį dabar provokuos Jupiteris Šaulyje, tačiau jis nebus rezultatyvus.

Nuo 7 d. bus tinkamas laikas plėsti veiklą, bendradarbiavimą.

Venkite rizikuoti didelėmis pinigų sumomis, nepažeidinėkite įstatymų, būkite apdairesni užsienio kelionėse (ypač 3, 4, 10, 11, 14, 15, 20-22 d.).

Daugiau bendraukite – aplinkiniai žavėsis jūsų kalbomis, jus palaikys mylimas žmogus, artimieji, sutuoktinis ir partneriai, įgysite naujų sąjungininkų.

Dvyniai

Mėnuo puikus, gerų progų pakaks visą gruodį. Tik nepraleiskite jų. Bus itin svarbu mokėti dirbti ir ilsėtis, prižiūrėti savo sveikatą, bendrauti su kolegomis, pavaldiniais, klientais, pripažinti ir analizuoti savo klaidas, nesureikšminti svetimų, įvertinti tuos, kurie jums padeda, su kuo dirbate kartu, taip pat savo partnerius ir priešininkus.

Tai, ką dabar padarysite, bus itin sėkminga. Laukia sunkokas sausis, kai jūsų pastangos ką nors vertingo nuveikti nebus vaisingos, tad – į darbą.

Darbingiausi būsite pirmą dekadą, o vėliau reikalo sėkmė priklausys nuo to, kaip mokate kitus įtraukti į jūsų rūpesčius, ar geri santykiai su partneriais, sutuoktiniu. Žodžiu, nuo to, kiek esate malonūs ir diplomatiški. Tokie yra beveik visi jūsų ženklo žmonės.

Todėl nuo pat mėnesio pradžios siekite sąjungos, nors ir trumpalaikės.

Turite pasiruošti ir tam, kad šį mėnesį išryškės esminiai jūsų partnerių, konkurentų, priešų privalumai ir trūkumai.

Pasistenkite užkirsti kelią galimoms intrigoms antrą mėnesio pusę, su visais palaikydami gerus santykius. Ir tai nebus sunku, nes aplinkinius lengvai sužavėsite, patrauksite savo pusėn.

Mylimo žmogaus atžvilgiu irgi būkite tolerantiški – neįtarinėkite neištikimybe ir nesistenkite kontroliuoti.

Taip pat bus svarbu trečią dekadą daugiau dėmesio skirti racionaliam darbo bei poilsio režimui, antraip jau sausį gali sušlubuoti sveikata.

Jūsų laukia įspūdingas Naujųjų sutikimas, net jei tam nesiruošite ir to nesieksite.

Kad ir kur atsidursite, būsite dėmesio centre: jūsų laukia didelis pasisekimas.

Vėžys

Mėnuo naudingas: būsite kupini jėgų, iniciatyvos, darbingi, kūrybingi (to pristigs sausį).

Daugiausia pavyks nuveikti pirmą, antrą dekadą.

Būkite apdairūs 4-5, 14, 15, 20-22 d. – tuomet tikėtini finansiniai bei juridiniai nemalonumai, galima klasta, net išdavystė žmogaus, kurį seniai laikote savu, kuris yra jūsų artimiausioje aplinkoje.

Nors dabar jums viskas seksis vis geriau, nebūkite labai išdidūs, mokėkite pasinaudoti aplinkinių, ypač artimųjų, dėmesiu, patarimais, pagalba ir idėjomis, kad įgyvendintumėte užsibrėžtus tikslus ir neapsiriktumėte rinkdamiesi gyvenimo partnerį – vieniši Vėžiai šį mėnesį, ypač antrą pusę, dažniau susimąstys apie meilę, santuoką.

O poros toli ieškoti nereikės – laimė nusišypsos šalia, darbo vietoje.

Arba per Naujuosius – tikėtina, kad tuomet gali užsimegzti nelaukta romantiška pažintis.

Gruodį verta labiau remtis kitais, nepervertinti savo sugebėjimų ir sąžiningai vykdyti įsipareigojimus.

Pasiruoškite, kad visuomenė, artimieji trečią mėnesio dekadą bus linkę kiek kritiškiau jus vertinti.

Tačiau trečią dekadą atsiras ir naujų partnerių, pagalbininkų, rėmėjų bei gerbėjų.

Liūtas

Itin sėkmingas mėnuo, tačiau net ir dabar ne taip, kaip jums norėtųsi, – juk karaliams neįtiksi.

Daugumos Liūtų nuotaikos jau nuo mėnesio pradžios bus pakilios ir dažnai romantiškos, todėl netgi galimus kliuvinius ir įvairius nesklandumus vertinsite ramiai.

Pirmą mėnesio dekadą nevertėtų planuoti atsakingų darbų – šį laiką geriausia praleisti ilsintis.

Net jeigu darbas neleis atsipūsti, pasistenkite kuo daugiau laiko būti su savo šeima, vaikais, mylimu žmogumi.

Darbe šį mėnesį reikėtų būti apdairesniems 4-6, 11, 14, 15, 21, 22 d., kai galima padaryti rimtų klaidų, susipykti su viršininku, kolega ar klientu. Venkite konfliktų, būkite kuklesni.

Pirmą mėnesio pusę patartina mažiau rodyti iniciatyvą, nedemonstruoti ambicijų.

Aplinkybės jus privers laikinai sumažinti išlaidas ir apriboti planus.

Reikalai greičiau pajudės nuo antros dekados.

Tapsite energingi, dings kliūtys, pavyks išspręsti lapkritį atsiradusias problemas.

Jūs vėl tapsite populiarūs, sulauksite pripažinimo ir tarp savų, ir tarp svetimų.

Mažiau žadėkite, atsargiau įsipareigokite 3-8, 14-18, 21, 22 d., – tuomet būsite linkę pervertinti savo sugebėjimus.

Ypač trečią dekadą galite nukentėti dėl neapgalvotų išlaidų, pažadų bei kitokių lengvabūdiškų dalykų.

Naujųjų sutikimas gali tapti itin sėkmingu projektu jūsų gyvenime, ypač jeigu sugalvosite švęsti neįprastai, originaliai.

Mergelė

Galite kiek blogiau jaustis, būsite linkę dažniau panikuoti, nusiminti.

Ir tai labiau pajus aktyviai dirbantys, veiklūs, energingi žmonės, turintys nuolatinį darbą, – priešingai nei tie, kurių darbo vieta namuose ar kurie apskritai šiuo metu nedirba, atostogauja.

Laikas bus palankus ir motinoms, auginančioms vaikus.

Aktyvi dalykinė veikla nesuteiks ypatingo džiaugsmo, vargins ir nebus efektyvi.

Taip nutiks todėl, kad atėjo metas ilsėtis, rūpintis šeima, namais.

Visur reikalinga pusiausvyra, ir net jei esate įsisukę į darbų maratoną (tai – nuolatinė Mergelių būsena), atsitraukite: trumpos atostogos, kad daugiau pabūtumėte namuose su artimaisiais, dabar jums reikalingos kaip oras.

Mėnesio pradžia ne tokia jau netikusi veiklai, – neskubant, nesiveržiant į priekį bus galima pasiekti visai neblogų rezultatų. Labiausiai efektyvu dabar bus imtis ne tiek veikti, kiek ruoštis veiklai, rengti pagrindus būsimam svarbiam reikalui.

Pirmą dekadą reikalai klostysis geriau nei tikitės, o antrą jie gali įstrigti. Tad tikslingiausia mažą poilsį planuoti antrai dekadai. Itin romantiškos dienos – 10, 11 d., kai netikėtas susitikimas, pažintis laimingai gali pakeisti jūsų ateitį.

Nuo trečios dekados pasijusite nepalyginti geriau. Iš likimo daug nesitikėkite – viskas liks savo vietose, o jei nuo 19 d. imsitės aktyvių permainų, mėginsite ką nors paskubinti, apskritai sulauksite priešingų rezultatų. Iki 27 d. neverta pradėti nieko nauja, nepatartina veltis į meilės avantiūras, rizikingus, nepatikimus reikalus, sudarinėti svarbius sandorius – tai nepateisins lūkesčių, pakenks jūsų ir net jūsų šeimos geram vardui. Taip pat būkite atidesni sveikatai – dažniau ilsėkitės, ilgiau miegokite, stiprinkite organizmą.

Naujuosius sutikti geriausia su šeima kalnuotoje vietovėje.

Svarstyklės

Pirma mėnesio pusė aktyvesnė ir palankesnė kelionėms, komandiruotėms, nors važinėti, aktyviai tvarkyti reikalus, užmegzti pažintis norėsis visą mėnesį.

Nuo antros dekados tvarkant reikalus (ypač piniginius, turto) nereikėtų skubinti įvykių – dabartiniai jūsų planai, norai kiek perdėti ir vargu ar labai teisingi (juk Juodasis Mėnulis jūsų ženkle siejamas ne tiktai su bloguoju karminiu atpildu, bet ir su iliuzijomis).

Kliūčių vien dėl Juodojo Mėnulio pakaks ir vargu ar pavyks iki galo įgyvendinti savo sumanymus.

Per daug neužsimokite, mažiau žadėkite, pasiruoškite nenumatytoms kliūtims, finansiniams, juridiniams nesklandumams.

Nuo antros dekados jūsų aktyvumą sumažins ir dar viena dilema: vis dažniau imsite svarstykliškai blaškytis tarp dviejų kraštutinumų: „namai – pragarai, be namų – negerai“, „namai – mano tvirtovė“.

Tik neskubėkite nei iš jų bėgti, nei juose užsisklęsti.

Kad ir kas nutiktų, geriausiai jausitės namuose, palaikomi artimųjų.

Gerai savijautai palaikyti jums bus svarbu daugiau laiko praleisti prie namų židinio, tačiau namuose kai kuriomis dienomis gali kilti ir nemaža įtampa.

Itin venkite konfliktų 3-5, 14, 15, 21, 22 d.

Šiomis dienomis labiau tikėtinos namuose avarijos. Nesivelkite į avantiūrą, kurią gali pasiūlyti seni draugai.

Kad ir kaip jais pasitikite, pasiruoškite netikėtumams – ne viskas klostysis taip, kaip jums žadės, galimos net apgaulės.

Be komplikacijų tvarkant reikalus, gali kilti nesklandumų ir dėl antrosios pusės.

Kur sutikti Naujuosius, nebus lengva apsispręsti – norėsis likti namie, bet trauks kelionės, užsienis.

Jei taip nutiktų, patartina pasirinkti tą šalį, tą vietą, kur kadaise jau pavyko smagiai sutikti Naujuosius.

Skorpionas

Šaunus laikas tęsiasi, pakanka energijos, sveikos reakcijos į problemas, priešus, taip pat ir mylimus žmones, visuomenę, pinigus, gerovę, garbę.

Dabar, kai Jupiteris Šaulyje, aiškiai jusite, kas naudinga, kas ne, kas išduos, kas padės, kas myli, o kas kovoja su jumis. Ir ne tik žinosite, bet ir veiksite.

Šiuo atžvilgiu bus itin palanki pirma mėnesio pusė: svajones paversite realybe, teoriją suderinsite su praktika.

Šis laikas bus palankus aktyviai veiklai, naujų darbų pradžiai (tik ne 4, 14, 15 d.).

Pirma mėnesio pusė bus tinkamas laikas įgyvendinti naujas idėjas, pakovoti už pripažinimą, populiarumą.

Iki 7 d. turite nemenkų galimybių laimėti konkurencinę kovą, ir ne tiktai dalykinėje srityje (vadovams pavyks sustiprinti lyderio pozicijas), bet ir romantiškoje.

Intriguojanti trečia dekada – kiek atsitrauksite nuo intensyvios veiklos ir labiau pasinersite į bendravimo malonumus.

Laukia įdomūs susitikimai, nepaprastos pažintys.

Jūsų gyvenime gali atsirasti ir šokiruojantis ryšys – draugiškas bei romantiškas, kuris geriausiu atveju privers peržvelgti ankstesnius įsitikinimus, požiūrį į meilę, pinigus, blogiausiu – pakenks jūsų reputacijai.

Naujųjų sutikimas žada intrigas. Verta pasukti galvą, kaip originaliau sutikti Naujuosius metus, mat kuo aplinka bus labiau nestandartiška, provokuojanti, tuo geriau jausitės.

Šaulys

Gruodį, kai Jupiteris Šaulyje, jūsų gyvenimas primins įspūdingą kometos skrydį – kažkas be galo ryškaus ir neblėstančio, kas palieka ateityje gilius pėdsakus.

Pasiruoškite, kad pagaliau tapsite pirmo ryškumo žvaigždėmis. Dabar jūs vadovausite paradui!

Nors mėnuo nuo pat pradžių sėkmingas, iki gimtadienio – ne pats geriausias laikas, todėl venkite bendravimo, nesiimkite sunkių darbų, nieko nauja nepradėkite.

Iki gimtadienio bus svarbu jėgas skirti reikalams užbaigti, kitaip vėliau nepavyks įgyvendinti naujų ketinimų.

Po gimtadienio atgausite jėgas, grįš sėkmė, bet net jei esate gimę lapkritį, iki 7 d. imtinai nieko nauja nepradėkite.

Iki to laiko pasistenkite su niekuo nesipykti, su visais palaikyti gerus santykius – padarykite tai savo labui. Šiuo metu aktyvės slaptos intrigos, atsiras užsimaskavusių priešų, kuriuos atskleisti galėsite nuo antros dekados.

Po 8 d. bus galima rizikuoti. Iki gimtadienio reikėtų likti atsargiems tvarkant finansinius reikalus ir nesivelti į meilės intrigas – tai iliuzijų metas.

Dėl pinigų labai nesijaudinkite: dabar, kai Jupiteris jau jūsų ženkle, turite galimybę tapti ir turtingi, ir laimingi.

Dabar likimas jus apdovanos jėgomis, sveikata bei ypatinga sėkme – jis bus išskirtinai dosnus.

Naujieji bus itin smagūs. Bus svarbu juos sutikti su savo pora. Jeigu jos neturite, labai tikėtina ir romantiška pažintis.

Ožiaragis

Nors laikas iki gimtadienio neramus, net stresinis, dabar sėkmingas ir palankus, – be paliovos jausite nematomą globą.

Jums simpatizuos įtakingi, aukšti asmenys, tad ne vienas keblus klausimas išsispręs teigiamai.

Būsite gerai nusiteikę, o sėkmė lydės kiekviename žingsnyje, ypač jei mokate gyventi neplanuodami, pasitikėdami likimu.

Jums padės ne tik mokėjimas pasikliauti savaimine įvykių eiga, bet ir lankstumas, atidumas nuojautai ir smulkmenoms, draugų pastaboms, įspėjimams bei sapnams – dabar dažnai jie bus pranašiški.

Iki gimtadienio nerekomenduojama imtis naujovių, rizikuoti. Dabar bus svarbu vien išsaugoti tai, ką pasiekėte karjeroje, „daugiau“ šiuo metu gali reikšti „mažiau“. Pirmą dekadą būsite energingiausi, todėl svarbesnių reikalų neatidėkite antrai dekada.

Sunkios dienos – 3-5 d., kai galimos traumos, konfliktai, ligos ir nesėkmės darbe.

Kiek liūdnesnė taps antra dekada – išeities ieškokite dažniau atsigręždami į praeitį, įsiklausydami į bičiulių patarimus.

Būtinai griežčiau planuokite darbus – turi likti laiko poilsiui, jėgoms atgauti, sveikatai stiprinti.

Geriausia antrą dekadą išeiti atostogų. Priminsiu, kad Ožiaragiai geriausiai pailsi, atgauna jėgas toli nuo namų – puiku išvykti į turistinę kelionę po kalnus.

Tai gera vieta ir Ožiaragiams Naujuosius sutikti, mat jų energetinė zona – kalnai.

Trečią dekadą vėl pasijusite šauniau. Tačiau derėtų atsisakyti finansinės rizikos, neprarasti saiko flirtuojant.

Vandenis

Šaunus mėnuo – pasieksite tikslą, nes aiškiai žinosite, ko norite, būsite energingi, išskirtinai išradingi. Nors mėnesio pradžia įkvėps radikaliems žingsniams, pirmą dekadą geriau nieko nekeisti, nebent savaime taip išeitų.

Karjerai bus palankesnis metas nuo 7 d., kai atsiras visos sąlygos savo srityje tapti geriausiems ir laimėti tai, dėl ko ilgai grūmėtės.

Gruodį bus ir konfliktinių dienų, kai pavojinga veltis į konfliktus ne tik su vadovybe, teisėsaugos, teisėtvarkos atstovais, bet ir su mylimu žmogumi.

Ypač tai pasireikš 3, 4, 11-16, 18, 21, 22 d., kai nenorėsite paisyti visuomenės, sutuoktinio, pavaldinių, net šefo nuomonės ir galite dėl to nukentėti.

Nežaiskite su likimu šiomis dienomis, net jei pasirodys, kad viskas gerai.

Jokiu būdu šiomis dienomis nepažeidinėkite įstatymų (ne laikas socialiniams „eksperimentams“) – galite sulaukti rimtų nemalonumų.

Antrą mėnesio pusę būtina spręsti mokesčių problemas, grąžinti skolas (ypač draugams), – neatidėkite to vėlesniam laikui, nes dėl nenumatytų priežasčių jūsų geri norai atsiteisti su skolininkais gali nueiti vėjais.

Mėnesio pabaiga palanki, tačiau netinkama jokiems rizikingiems sumanymams ir naujų darbų pradžiai. Labiau pasaugokite savo gerą vardą ir autoritetą visuomenės, partnerių akyse, nerizikuokite garbe, užimama padėtimi, pinigais, turtu.

Naujųjų sutikimas šiemet bus tikrai sėkmingas, tad galite kurti ir neįgyvendinamus planus – vis vien viskas praeis puikiai.

Žuvys

Daug kuo sėkmingas šis mėnuo – pripažinimas, išaukštinimas, sėkmingi nauji projektai. Pats laikas susiimti ir visas jėgas skirti veiklai.

Būkite aktyvūs – dabar turite galimybę išskirtinai daug pasiekti, tapti šauniausi, geriausi.

Tai bus geras mėnuo ir politikams, siekiantiems atkreipti į save visuomenės dėmesį.

Mėnesio pradžia žada tam tikrų keblumų, ypač jei jūsų veikla susijusi su užsieniečiais arba jei tuo metu būsite komandiruotėje – gali tekti atsisakyti ankstesnių ketinimų, kilti problemų dėl būsimo bendradarbiavimo. Jei taip nutiktų, nieko baisaus – šį sėkmingą mėnesį bus dar daug kitų puikių progų, tad atsigriebsite kitur.

Nuo 6 d. aplinkybės pasikeis jūsų naudai, galite gauti naujų verslo, karjeros pasiūlymų, kurie bus naudingi. Jei jūs dirbate vadovaujamą darbą, dabar irgi šaunus metas: pavyks daug ko pasiekti, įgyvendinti svarbius planus, išplėsti veiklą, įtaką, užmegzti naujus, patikimus ryšius. Būkite atkaklūs, užsispyrę, orientuokitės į tolimas perspektyvas.

Bus ir keblokų dienų. Tarkim, 14, 15, 21, 22 d. nedėkite vilčių į naujas pažintis – ne tik dalykines, bet ir romantiškas, taip pat į pasiūlymus, ypač gautus iš užsieniečių ar įtakingo asmens. Minėtomis dienomis būkite atsargesni tvarkydami finansinius, teisinius reikalus, nesivelkite į avantiūras.

Mėnesio pabaiga nebloga svarbiems ilgalaikiams susitarimams, perspektyvioms pažintims. 28, 29 d. nepalanku tvarkyti piniginius, turto reikalus, kurti ilgalaikius finansinius planus.

Naujuosius sutikti geriausia savo namuose, o jei kur nors išvyksite, tai tik kartu su artimaisiais, priešingu atveju jus gali imti kankinti ilgesys ar kaltės jausmas.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko