Sausio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

1/0
Teksto dydis:

Avinas

Jau perėjote tą ribą, po kurios perimate likimo vadeles į savo rankas, kitaip sakant, nebe situacija viską valdys, o jūs situaciją.

Tai reta ir laiminga proga viską pakreipti norima linkme ir suvokti, įgyvendinti didžiuosius gyvenimo siekius, patenkinti ambicijas.

Mėnuo itin svarbus jūsų asmeniniam pripažinimui ir kilimui karjeros laiptais.

Dabar reikės ne tiek daug – vienas tikslus žingsnis, ir jūs laimite, užimate išskirtines pozicijas. Tad nepamirškite, kad esate Avinai, ir elkitės, kaip priklauso jūsų ženklui – drąsiai, neįžūliai. Dabar privalu daug užsibrėžti – įveiksite visas kliūtis. Norėkite daug. Ir tai bus gerai.

Nuo pirmų mėnesio dienų pajusite sėkmę, tad iškart galite rizikuoti tvarkydami karjeros reikalus.

Trečią dekadą reikėtų būti atsargesniems ir apdairesniems, nes netikėtai galite kai ką svarbaus sugadinti.

Nesklandumai bus laikini ir mėnesiui baigiantis vėl atgausite prarastas pozicijas.

Pirmas dvi dekadas likimas jums suteiks ne vieną gerą progą sprendžiant įvairius karjeros, veiklos plėtojimo klausimus. Sulauksite pagalbos iš įtakingų draugų, asmenų, užimančių aukštus postus, užsieniečių.

Tai bus geras laikas keisti darbovietę ar ilgam išvykti į užsienį dirbti.

Reikia pripažinti, kad dėl tokio užimtumo jūs gerokai atitolsite nuo namų, artimųjų. Net jei į užsienį neišvažiuosite, artimiesiems tapsite nepasiekiami ir tolimi.

Tad labai nenustebkite, jei trečią dekadą gali kilti problemų šeimoje.

Gali tekti net rinktis: ar kilti karjeros laiptais, tobulintis, mokytis užsienyje, bet paaukoti namų, artimųjų interesus, ar apriboti savo profesines galimybes.

Jautis

Puikus mėnuo sunkių metų pradžioje. Vis dėlto sausis – jūsų laikas, tad kol nevėlu, džiaukitės sėkme ir aktyviai spręskite visas aktualias problemas: per pirmas dvi dekadas jūsų laukia geros permainos.

Kol kas jūsų galimybės nebus apribotos ir ypatingų spąstų kelyje nepasitaikys. Aišku, tai laikina – jau trečia dekada prasidės tuo, kad suprasite, jog spąstai tuoj užsitrenks. Padės tik gera orientacija, tikėjimas savimi. Nesitikėkite pagalbos iš šalies.

Vis dėlto per pirmas dvi dekadas galite sau leisti daug ką: kad ir kuo užsiimsite, tai duos puikių vaisių. Keliaukite, bendraukite, veikite, susipažinkite, įsimylėkite – sutiksite nemažai naudingų, įdomių žmonių, patirsite nepaprastų įspūdžių.

Pirmas dvi dekadas neužsisėdėkite namuose – keliaukite: tiek dalykinės, tiek poilsio kelionės jums padės geriau jaustis. Jose galimi geri pokyčiai.

Per šį laiką palanku įgyvendinti senus planus, apdairiai plėtoti veiklą. Nesistenkite pirmauti, bet rizikuoti nebijokite. Daugiau dėmesio skirkite kontaktams su užsieniečiais: per juos galima sėkmė.

Trečia dekada netinkama kelionėms.

Galima išdavystė, nemenki nuostoliai, problemos per mokesčius, dėl paveldėjimo ir įvairūs juridiniai nemalonumai. Kai kam gresia ir rimtesnės problemos per valdiškus namus. Paskutinės mėnesio dienos suteiks galimybę išsikapstyti iš bėdų.

Dvyniai

Nors prasidėjo jums palankūs metasi, šis mėnuo nebus lengvas, ypač pirmas dvi sausio dekadas bus sunku išvengti dvasinės krizės, gresia tam tikri nuostoliai.

Tiesa, ne viskas bus taip jau blogai – dabar galėsite akivaizdžiai įsitikinti, kad Dievas uždarydamas duris atveria langą.

Šiuo sunkiu laiku likimas jums siųs paguodos angelą: labiau pasitikėkite artimųjų, draugų, mylimo asmens, sutuoktinio nuoširdumu! Aplinkinių meilės, atsidavimo ir pagarbos tikrai nestigs. Kad ir kaip būtų nesmagu, kad ir kas nutiktų, pasistenkite mažiau dėmesio kreipti į nesklandumus: jie beveik neišvengiami, ir jei nustosite jų bijoti, vengti, nuo jų bėgti, jie savaime išnyks.

Tik nemanykite, kad jums viskas galima. Geriau apgalvokite savo žodžius – jie neturi būti agresyvūs, priešingu atveju galite rimtai pabloginti savo padėtį.

Ne tik sausį, bet ir visus metus jums bus svarbu vengti konfrontacijos, intrigų – dabar jūs nesate kovotojai. Siekite taikos, sudarykite paliaubas.

Taip pat venkite nereikalingos rizikos. Nors pinigų nestigs, labai nesiveržkite pradėti pavojingo verslo, imti didelių paskolų. Pinigų gauti pavyks, tačiau juos naudokite pagal paskirtį ir nepažeidinėdami įstatymų.

Dėl to jau trečią dekadą galite nukentėti. Turėtumėte taip pat atminti, kad pinigų bus tol, kol elgsitės sąžiningai, vykdysite savo įsipareigojimus – mėginimai pergudrauti likimą gali sukelti liūdnų pasekmių. Tad taupykite, likite sąžiningi, mokėkite pasidalinti su tais, kuriems blogiau nei jums.

Trečia dekada apgaulinga – patirsite sėkmę, bet greitai galite paslysti. Tai bus laikas, kai nusivilsite kai kuriais autoritetais, pakeisite savo požiūrį į kai kurias svarbias gyvenimo tiesas.

Vėžys

Nuo pat sausio pradžios būsite apimti darbinio azarto. Nenuostabu – prasideda aktyvios veiklos metai.

Vis dėlto patartina kiek sustabdyti kovingą nusiteikimą versti kalnus. Norai daug nuveikti puikūs, bet jei to imsitės vieni, sausį tikrai nieko nepešite, nebent kokią ligą „užsidirbsite“.

Pirmos dvi dekados bus itin palankios bendradarbiavimui užmegzti, įvairiems dalykiniams susitarimams.

Tai bus sunkus išbandymo laikas sutuoktiniams – tarp jų gali įsivyrauti nemenka įtampa ir dėl itin svarbių dalykų. Daug nereikės, kad kiltų noras pagyventi atskirai, galbūt išvykti į užsienį pauždarbiauti.

Vis dėlto pirmos dvi dekados palankios ir partnerystei, tad gali tapti naudingos ir vienišiams: jei esate nesusituokę, dabar pats laikas rinktis porą.

Pirmą mėnesio pusę daugiau dėmesio skirkite sveikatos stiprinimui – gali paaštrėti lėtinės ligos. Nors tikėtini ir ūminiai uždegimai, sportinės traumos, galimi nusiskundimai ir dėl žarnyno veiklos.

Taip pat nuo mėnesio pradžios taps svarbu stiprinti nervų sistemą. Antrą mėnesio pusę nereikėtų labai apkrauti inkstų.

Trečia dekada bus daug kuo sudėtinga. Gali kilti nenumatytų finansinių, teisinių problemų ir teks jas per trumpą laiką išspręsti.

Rizikuoti nepatartina, nebent viską pedantiškai apskaičiuosite ir jus rems partneriai. Šis laikas nebus tinkamas imti paskolą verslui ar būstui įsigyti – atidėkite tai kitam mėnesiui.

Liūtas

Prasideda sėkmės meilėje ir avantiūrose metai, bet sausį ypatingo lengvabūdiškumo nedemonstruokite.

Nuo mėnesio pradžios jūsų mintys labiau suksis apie reikalus. Vis dėlto jūsų nuotaika tokia pakili, kad net patys neįdomiausi, nykiausi darbai ir pareigos atrodo intriguojantys, perspektyvūs.

Tad būsite darbingi ir gerai nusiteikę – reikės tik pasinaudoti palankiomis aplinkybėmis ir įgyvendinti savo svarbius veiklos planus.

Pirma mėnesio pusė tam palankiausia. Sausis bus puiki proga užsiimti dalykais, kurie privalomi, bet vengiate jų, nes yra nuobodūs. Ir dabar nesunkiai nusileisite kasdienybės reikalavimams darbe ir namie.

Tik nepamirškite apie sveikatą. Sveikas gyvenimo būdas padės ją išsaugoti, tik ar jūsų dienos režimas primena sveikuolių principus?

Dabar puikus laikas, tad būsite kupini energijos ir jei sunegaluosite, greitai išsikapstysite. Vis dėlto stiprinkite imunitetą – antrą mėnesio pusę tikėtinos ūmios ligos.

Vėliau, ypač trečią mėnesio dekadą, nereikėtų pamiršti ir apie atsargumą. Jo prireiks net jums, šių metų laimės kūdikiams. Tai bus keblus laikas – reikėtų būti apdairesniems ir atsargesniems.

Iki pat mėnesio pabaigos tik finansinė padėtis liks stabili, tad jei trečią dekadą neįsivelsite į kokią nors finansinę avantiūrą, nieko nesugadinsite.

Sausis apskritai bus geras ir darbui, ir malonumams, ir poilsiui, ir sveikatai stiprinti. Būsite protingi, tvarkingi, racionalūs ir žavingi.

Trečia dekada gali prasidėti kiek dramatiškai – netikėta nesėkmė ar konfliktas darbe, nelauktas nuostolis, nesusipratimai su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu gali priversti jus imti panikuoti ir neadekvačiai pasielgti.

Nors mėnuo nebus itin romantiškas, tikėtini tarnybiniai romanai. Trečia dekada privers besiblaškančiuosius supaprastinti meilės trikampį. Tai bus laikas, kai įsimylėjėliai ims mąstyti apie sužadėtuves, santuoką.

Mergelė

Pareigingų darbštuolių Mergelių laukia tylūs šeimyninės laimės metai, kai darbai atidedami į šalį dėl namų.

Tad sausis padės atsipalaiduoti ir pasinerti į romantiškus džiaugsmus. Tam palankus laikas, juk jus taip nualino pareigos, darbas. Mergelės – darbo fanatikės, sugebančios galvoti apie reikalus net tuomet, kai visų galvose džiaugsmo šurmulys.

Būtų puiku, jei pirmą mėnesio pusę paatostogautumėte kartu su šeima ar mylimu žmogumi – dirbdama Mergelė persiauklėti nelabai sugebės, nebent pats darbas būtų kūrybinis.

Įprastų profesijų atstovams reikalai kiek įstrigs. Tai nebus tinkamas laikas komandiruotėms.

Trečios dekados pradžia gali sukelti nemalonumų turintiems darbo ryšių su užsieniu. Šis laikas irgi blogas kelionėms į užsienį.

Antra sausio pusė bus ne mažiau intriguojanti. Santykiai su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu tampa kupini karštos aistros.

Reikalai darbe pajuda gera linkme – laikina stagnacija baigėsi ir viskas ima sparčiai keistis, tvarkytis. Daugiau bendraukite – šiuo metu draugai jums gali padaryti labai gerą įtaką – klauskite jų nuomonės, prašykite patarimo. Venkite finansinių avantiūrų, ypač trečią dekadą, – tada būsite patiklesni, stigs įžvalgumo. Trečia dekada žada ir finansines problemas darbe. Tai blogas laikas sandoriams, pasirašyti darbdavystės sutartį.

Trečią dekadą gali kilti rūpesčių ir dėl sveikatos – būkite atidesni skrandžio, žarnyno veiklai.

Svarstyklės

Įdomus metas, susijęs su jūsų auklėjimo programa, tęsiasi. Jei šiuo metu savo noru nesutiksite, kad ne viską darote tinkamai, kad ne visuomet esate teisūs, likimas tai primins pačiais įvairiausiais būdais.

Juk dabar Juodasis Mėnulis yra jūsų ženkle ir jums tenka atsakyti už padarytas klaidas bei iš jų pasimokyti.

Pamokos gali būti ne itin malonios, tad sausį retsykiais pasijusite lyg spąstuose. Į spąstus nepakliūva tie, kurie neieško nemokamo sūrio.

Prasminga šiuo metu už viską mokėti, nesinaudoti svetimais nuopelnais ir sutuoktinio kantrybe.

Esate labiausiai visuomeniškas ženklas ir nuo pat mėnesio pradžios pajusite ne tik ką reiškia prieštarauti sutuoktiniui, bet ir nepaisyti visuomenės normų.

Pirmas dvi dekadas nepatartina imtis darbų, atsakingų reikalų tvarkymo – tai poilsio metas, kai reikia būti su šeima, kaupti jėgas, stiprinti sveikatą. Trečia dekada irgi ne pati geriausia veiklai – netiks nieko naujo imtis, derės atsisakyti rizikos.

Visą sausį verčiau nieko nedaryti – bent neteks pralaimėti. Šio mėnesio užduotis paprasta: išsaugoti laimėjimus, taip pat turtą. Pinigais nerizikuokite.

Trečia dekada kai kurioms Svarstyklėms bus sudėtinga dėl netikėto įsimylėjimo ar šiaip protesto dėl santuokos. Vis dėlto dabar itin netikęs laikas griauti šeimą.

Šiuo metu dėl Juodojo Mėnulio jūsų ženkle būsite itin neobjektyvūs, net neteisingi savo poros atžvilgiu.

Šį mėnesį gyvybinės energijos semsitės iš šeimos, tad nenaudinga atsisakyti lizdo, kirsti šaką, ant kurios sėdite. Laikykitės tradicijų ir būkite su artimaisiais.

Labiau pasaugokite sveikatą – dabar susirgus bus sunku pasveikti. Gali paaštrėti lėtinės ligos, kilti virškinimo problemų. Gali pablogėti ir miegas.

Skorpionas

Sausis visai neblogas, jei daug neužsibrėšite. Todėl nors degsite noru ką nors sunkaus ir reikalingo atlikti, neužsigriebkite didelių darbų – pristigs ar jėgų, ar laiko, ar pinigų.

Net jei ko nors imsitės, greitai užgesite – entuziazmas išgaruos, norėsis arba namo, arba į meilės pasimatymą, arba pas senus draugus. Ūpo pakaks tik geriems norams.

Nukentėsite, jei įsipareigosite baigti darbą ar grąžinti skolą iki penktadienio, nunešite pareiškimus į santuokų rūmus mėnesiui baigiantis. Tai laikas, kai reikia kuo labiau nuo visų ir nuo visko atsiriboti, mat jūsų nuotaika ir sveikata priklausys nuo sugebėjimo laiku prikąsti liežuvį, kitaip persidirbsite, persitempsite.

Skorpionai sąžiningi ir atsakingi, ir tai baigsis tuo, kad nuo trečios dekados atsigulsite į ligos patalą. Tad į darbus žvelkite neatsakingai ir su ironija.

Neatidėliotiniems darbams reikėtų skirti pirmas dvi mėnesio dekadas. Tuomet būsite veiklūs ir sumanūs.

Nors tai bus geras laikas kelionėms, įvairiems kontaktams, vykti į užsienį nepatartina.

Trečią dekadą reikalai dėl neaiškių, paslaptingų priežasčių ims strigti vietoje ir mažai nuo jūsų priklausyti.

Netikėta sėkmė ir nauda galima mėnesio pabaigoje. Tik 30 dieną venkite rizikuoti tvarkydami turto reikalus.

Na, o meilė? Pirmą mėnesio pusę širdis atkakliai jos ilgėsis. Ji aplankys mėnesio viduryje.

Šaulys

Po sunkių vargų atėjo didžioji sėkmė – Baltasis Mėnulis ir Jupiteris jūsų ženkle, atnešantys jums apsaugą ir laimę.

Dabar jūsų Angelas sargas pasistengs, kad sulauktumėte atpildo už tai, ką gero nuveikėte per savo gyvenimą, ypač pastaruosius septynerius metus.

Baltasis Mėnulis gali ir savotiškai nubausti žmogų, jei nėra kito būdo paaiškinti, kad jis elgiasi netinkamai.

Sustokite ir pagalvokite, ką darote ne taip, gal nevykdote svarbių pareigų, netesite pažadų?

Vis dėlto metai prasidės sėkmingai – jausitės energingi ir visas kilusias problemas spręsite lengvai.

Pirmą mėnesio pusę nieko neatidėliokite – darykite čia ir dabar, mat naudos sulauksite iš tų darbų, sumanymų, kurių iškart imsitės. Tad daug nesvarstykite – avantiūros išdegs. Iki 16 d. bus ryškus jūsų lyderystės metas, ir laimėsite bet kokią kovą.

Antrą mėnesio pusę pasiruoškite netikėtumams tvarkydami reikalus, gal net priverstinėms permainoms, netikėtoms išlaidoms.

Taps svarbu mokėti manevruoti, pasinaudoti palankiu atsitiktinumu.

Net tokiu geru metu pasitaiko kiaulysčių: trečios dekados pradžioje galima netikėta išdavystė žmogaus, kurį seniai pažinojote, laikėte savu. Tai kainuos nemažai nervų, tačiau bus naudinga mokantis lankstumo.

Trečiai dekadai, ypač pradžiai, nereikėtų planuoti kelionių į užsienį ir vengti rimtų reikalų su užsieniečiais.

Tai pasakytina ir apie romantiškas viltis, geriau likite ištikimi savo porai. Jei jos neturite, savo svajonei.

Šį mėnesį verta stiprinti sveikatą: palankios sveikatingumo procedūros, tinkamas laikas rinktis fizinių treniruočių sistemą ir dietas.

Antrą mėnesio pusę padidės jautrumas, dirglumas, labiau tikėtini nerviniai spazmai, virškinimo sutrikimai.

Ožiaragis

Jūsų laukia labai nestandartiški metai. Likimas tarsi pasistengs ištrinti visas mintis apie veiklą, karjerą ir privers pasinerti į ramybės okeaną.

Prasideda didieji poilsio metai, ir net itin aktyvus gimtadienio mėnuo neleis jums išskleisti sparnų.

Toks ir bus metų ir sausio mėnesio principas: daryti tai, kas patinka, malonu, kas savaime išeina.

Nežinant šių metų specifikos, jau sausio pradžioje gali apimti sumaištis. Nesuprasite, kodėl kuo labiau stengiatės, tuo blogiau išeina, juo aplaidžiau žiūrite į užduotį, juo geriau išeina, ir kai viskas apskaičiuota, nieko ir neišeina, o naudos gaunate ten, kur nė nemanėte.

Nauda labiau tikėtina trečią dekadą. Tai bus neblogas laikas finansinėms problemoms spręsti, išskyrus 30 d.

Pirmą mėnesio pusę patartina užsiimti senais darbais ir užvilkintų pagreitinimu.

Antra mėnesio pusė palankesnė aktyviai veiklai, naujų darbų pradžiai ir permainoms organizuoti. Dabar sėkmė didele dalimi priklausys nuo mokėjimo sutarti su partneriais.

Sunkus ir pavojingas laikas bus trečios dekados pradžia: šiomis dienomis laimėjimai darbe ar santykiai su artimu žmogumi gali pakibti ant plauko.

Tam laikui nepatartina planuoti kelionių, ypač tolimų. Venkite ir naujų pažinčių, ypač su užsieniečiais.

Romantiškiems santykiams šis mėnuo nebus paprastas – elgsitės prieštaringai: nors sieksite meilės ir dėmesio, patys specialiai laiko mylimam žmogui neskirsite.

Ir neatsitiktinai trečią dekadą gali kilti rimtų nesutarimų tarp įsimylėjusių ar susituokusių.

Sausis palankiausias tiems, kurių didelis įdirbis – atsispirdami į buvusius laimėjimus, remdamiesi senais ryšiais laimėsite naujas erdves svajonėms, tikslams pasiekti.

Vandenis

Sausis – introvertiškas laikas prieš gimtadienį, kai dera pasirūpinti savimi. Dėmesys sau nėra paprastas dalykas, bet jei to nebus, pasijusite nualinti.

Susikoncentruokite tik ties savimi – atsiribokite nuo visko, kas ne jūsų, tuomet sausį nepavargsite.

Skubiems, atidėtiems, užvilkintiems reikalams tvarkyti palanki tik pirma mėnesio pusė, tiesa, ji netinkama naujų darbų pradžiai – reikės baigti senus darbus, įvykdyti duotus pažadus, ir tai bus svarbu iki pat gimtadienio.

Iki to laiko derėtų ir skolas grąžinti. Tai nebus sunku, nes pinigų stygiaus nejausite – jų bus tiek, kiek reikia.

Mėnuo palankesnis moterims nei vyrams. Jiems itin komplikuotas metas prasidės nuo mėnesio vidurio, kai ims stigti jėgų, iniciatyvos ir net sėkmės.

Vyrams patartina atsakingus ar rizikingus sumanymus realizuoti iki 16 d.

Jei sausį mokėsite saugoti sveikatą, taupyti pinigus, mažiau karščiuositės, vengsite ginčų, apskritai tyliau kalbėsite, taip pat nepirksite jokių daiktų, jei nepamiršite saugotis vagių, neteks patirti ypatingų stresų.

Jie tikėtini prasidedant trečiai dekadai – tai fatališkai nelaimingas laikas, galintis aukštyn kojomis apversti jūsų planus, sunaikinti didelę gražią svajonę.

Vienintelė paguoda gali būti meilė – jums nestigs žavesio, sulauksite šilto dėmesio iš mylimo žmogaus.

Vienišiams sausis žada ir netikėtą pažintį, galinčią virsti rimtesniais santykiais. Vyraus nostalgiškos nuotaikos, ir tai gali tapti pagrindu atnaujinti seną romaną.

Tai padaryti geriausia pirmą mėnesio pusę, vėliau atnaujintas ryšys vargu ar taps laimingas.

Žuvys

Šiuos metus, ko gero, pradėsite kategoriškai nusiteikę. Jokių kompromisų. Tai itin pajus artimieji. Jiems bus palikta tik viena teisė – jums paklusti.

Visas sausis taip ir prabėgs kovojant su nepaklusnumu namuose, artimųjų ydomis. Liūdniausia, kad net darbe šios problemos bus aktualios visą mėnesį.

Vis dėlto aplinkiniams ir artimiesiems jūs būsite autoritetas: kad ir ką pasakysite, kad ir kaip nemaloniai jiems tai skambės, pagarba jūsų asmeniui lems baigtį.

Jau nuo trečios dekados nebūsite stiprūs kovoje, tad teks išmokti vengti atvirų konfliktų ir nesusipratimus spręsti gražiuoju, be spaudimo ir svarbiausia – neskubant.

Vis dėlto mėnuo, ypač pirmos dvi dekados, puikus – laukia permainos.

Dabar gali atsitikti keisti dalykai, panašiai kaip atsitinka pasakose, kai gerosios fėjos atkreipia į mirtinguosius savo maloningąjį žvilgsnį. Atsiras ir pasirinkimo laisvė, darbai, pareigos taip nebeslėgs, nebevaržys.

Labiausiai nevaržomi apsispręsdami būsite pirmą mėnesio pusę.

Vėliau, nors dar labiau išaugs noras daryti taip, kaip norisi, apėmus pirmam impulsui, įkvėpimui, tai bus savotiškas iliuzijų laikas, kai galima lengvai apsigauti.

Tad pirma mėnesio pusė sėkmingiausia kurti naujus veiklos principus – tai, ką tuomet sugalvosite, taps ilgalaikiu tvirtu pagrindu siekti karjeros.

Trečiai dekadai geriau nieko naujo, atsakingo neplanuokite, nepasirašykite atsakingų veiklos dokumentų.

Pinigai, o gal ir slaptas meilės ryšys trečią dekadą gali tapti konflikto su sutuoktiniu priežastimi.

Šis laikas nebus geras ir sveikatai, gali imti stigti jėgų, dažniau apimti nuovargis.

Pirmas dvi dekadas, kad gerai jaustumėtės, pakaks vien išsimiegoti ar smagiai su draugu šnektelėti.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko