Vasario mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

1/0
Teksto dydis:

Avinas

Vasarį jūsų šeimininkas Marsas bus Ožiaragio ženkle, tad laukia intensyvus darbymetis – nė minutės atokvėpio. Saulė Vandenyje žada vis ką nors naujo, netikėto, intriguojančio – gerų progų tikrai per akis, tiktai nežiopsokite.

Tai metas, kai bus svarbu mokėti bendrauti ir palaikyti gerus santykius su partneriais ir priešais (mokykitės paliaubų), su žmonėmis, galinčiais turėti įtakos jūsų karjerai. Tad vasarį aktyviai užmegzkite naujus ryšius – draugiškus ir dalykinius.

Ypač pirmą mėnesio pusę bus stipri permainų dvasia – keisis požiūris į veiklą ir gyvenimą.

Atėjo metas ieškoti naujų būdų savo tikslams pasiekti. Nebijokite būti kitokie, nei jus aplinkiniai įpratę matyti: jei nesikeisite patys ir neatnaujinsite savo veiklos, susilpnės jūsų užimama pozicija gyvenime.

Pirma mėnesio pusė bus labiausiai tinkama imtis įgyvendinti originalius sumanymus – neatidėkite to vėlesniam laikui, kai ims stigti jėgų. Mėnesiui baigiantis būsite linkę pasiduoti iliuzijoms karjeroje ir tvarkydami finansinius reikalus. Tuo metu galimi netikėti nuostoliai.

Paskutinė dekada pasyvi, nieko reikšminga neplanuokite. Laikas susirūpinti sveikata ir poilsiu.

Dabar negalima persidirbti, kitaip tai baigsis nervų išsekimu, ligomis, traumomis. Trečia dekada žada nesklandumus santykiuose su mylimu žmogumi.

Jautis

Šis mėnuo – nebloga proga įgyvendinti didžiuosius užmojus. Vasaris bus tinkamas įgyvendinti ilgalaikius siekius, ypač susijusius su veikla, kilimu karjeros laiptais. Ypač antra dekada bus gera dalykinėms kelionėms, susitikimams su aukštais, įtakingais asmenimis. Priimkite gautus dalykinius pasiūlymus – jie perspektyvūs. Daugiau reklamuokitės – dabar reikia apie save kalbėti daug ir garsiai.

Bus itin palanku dalyvauti parodose, organizuoti įvairius pristatymus. Vasaris tinkamas ir komandiruotėms.

Pirma dekada kiek sudėtinga, kai galite vienu metu patirti netikėtą sėkmę ir tuoj pat susidurti su neteisybe bei apribojimais (labiausiai tiktina 9-11 d.).

Nors vėliau vėl laimė šypsosis, nepamirškite patirtų pamokų – jos gali pasikartoti 19-22 d.

Šiomis dienomis nesivelkite į konfliktus, elkitės kukliau: neprovokuokite pavydžių asmenų, ypač jeigu jie jūsų viršininkai.

Gana palanki bus antra dekada, kai pajusite, kad viską galite, kad jums nėra ribų.

Tinkamas laikas ir sunkiems uždaviniams spręsti – dabar sulauksite ir įtakingų asmenų paramos, ir nuoširdžios draugiškos pagalbos. Tad pats laikas imtis įgyvendinti naujus, plačius užmojus – tai, apie ką seniai svajojote, dabar taps realybe. Jūsų pastangos nebus tuščios – nes tai pergalių, augančio pripažinimo ir populiarumo mėnuo.

Trečia dekada žada netikėtumus, ypač kelionių metu. Patartina vengti meilės nuotykių – per juos kils nemažai sunkumų.

Dvyniai

Seksis viskas ir visur: ir tarp savų, ir tarp svetimų – tai neribotų galimybių mėnuo, jei nebijosite rizikuoti. Dabar lauks pripažinimas, šlovė, beje, ne tik savo kieme – pats laikas išplaukti į plačiuosius vandenis.

Dabar ateis pasisekimas ir užsienyje.

Pirmos dvi dekados itin palankios dalykiniams bei asmeniniams kontaktams su užsieniečiais, taip pat tolimoms kelionėms. Kad ir kur atsidursite, būkite tikri, kad būsite išklausyti ir įvertinti: dabar ne tik Fortūna palanki, bet ir įtakingi asmenys, t.y. tie, kurie gali padėti tapti turtingiems. Naujų darbų pradžiai ir aktyviai veiklai labiau tinkama pirma mėnesio pusė, vėliau verta imtis senų darbų atnaujinimo.

Šis mėnuo itin skatins ekstravertinius jūsų bruožus. Todėl dabar tikslinga kuo daugiau rodytis viešumoje.

Dabar būsite itin vertinami ir gerbiami, tad megsis pažintys su ypatingais žmonėmis, užsieniečiais.

Tai keis jūsų įsitikinimus ir ateities planus.

Pirmos dvi dekados palankios tiems, kuriuos slegia problemos – dabar turėsite puikią progą jas išspręsti ir net užbėgti naujoms už akių.

Tad dabar reikia būti aktyviems, drąsiems, vykti į užsienio keliones (tegu ir sunkias, rizikingas), imtis naujų sumanymų, plėsti veiklą, kovoti už savo įtaką.

Vasaris idealus rizikuoti tvarkant reikalus, tik ne meilės (tai itin reikėtų atminti pirmą ir trečią dekadomis). Savo žavesiu stipriai trauksite kitos lyties asmenų dėmesį ir galite pamiršti, kad esate susieti ištikimybės įžadais.

Būkite atidūs, kad atsitiktinis meilės nuotykis svečiuose, pobūvyje, komandiruotėje nevirstų audringu romanu.

Trečia dekada gana sudėtinga: didės įtampa darbe ir namie. Dabar bus svarbu nesivaidyti nei su vadovybe, nei su artimaisiais – nepamirškite, kad šiuo metu, kai Baltasis Mėnulis ir Jupiteris Šaulyje, itin naudinga su visais sutarti – nepraraskite kantrybės, nereaguokite į provokacijas.

Vėžys

Nereikėtų ko nors atsakinga planuoti vasarį – tai karminio išbandymo metas, kai susiduriame su tuo, kas laikoma bloga karma.

Kiekvienam tai skirtingi dalykai – vieni pajus sveikatos pablogėjimą, kitiems ims nesisekti darbe, treti pradės nesutarti su artimaisiais.

Ypač dabar nereikia investuoti pinigų, pradėti naujo verslo, skirtis ir tuoktis.

Nieko nekeiskite, būkite tylūs, kantrūs ir atsargūs, kategoriškai niekuo nesipiktinkite ir nesiskųskite, kad likimas blogas.

Tuomet tikrai situacija ims sparčiai blogėti. Jei norite, kad išbandymai greičiau baigtųsi, geriau padėkokite likimui už pamokas.

Pirmos dvi dekados bus sudėtingos – likimas dabar reikalaus tolerancijos aplinkiniams, ypač savo porai, tėvams.

Nors tai nebus lengva, ypač mėnesio pradžioje, nes iš jūsų bus daug ir pedantiškai reikalaujama, sulauksite nemažai kritikos (netgi iš tų, kurie jums pavaldūs).

Jus prisimins skolininkai, per teismus ims varginti įkyruoliai dėl nesutvarkytų reikalų. Vis dėlto šis mėnuo geras spręsti nesėkmingų investicijų, mokesčių, skolų, kredito ir paveldėjimo problemas.

Trečia dekada daug ką pakeis į gera, ir jums pavyks viską išsiaiškinti bei sudėlioti taškus ant „i“.

Tuomet derėtų planuoti pačius sudėtingiausius reikalus (ims labiau sektis), svarbiausius susitikimus ir keliones į užsienį.

Persilaužimą galite pasiekti 17, 18 d.

Liūtas

Jūsų ženklo šeimininkė Saulė suteikia išskirtinę teisę laikyti save svarbiausiais, ir tai visai suprantama, juk apie Saulę sukasi planetos...

Tačiau šis mėnuo iš jūsų pareikalaus visai priešingų dalykų: teks pamiršti savo asmenybės žavesį ir pasidomėti kitais. Sutuoktiniu ypač.

Ir veikloje turėsite atsisakyti lyderio vaidmens – dabar bus protinga derintis prie partnerių.

Siekite geriau suprasti aplinkinius – tegu jie, jų rūpesčiai taps jūsų atskaitos tašku: dabar bus svarbu išmokti suprasti ir nesmerkti, pateisinti bei prisiderinti prie aplinkinių reikalavimų.

Vasaris padės surasti atsvarą savo asmeniui visomis prasmėmis.

Dabar ieškokite partnerių – asmeninių ir dalykinių. Kreipkitės į žmones, galinčius padėti įgyvendinti jūsų sumanymus – pats laikas ieškoti naudingų ryšių. Antrą dekadą galite gauti vertingų pasiūlymų, užmegzti naudingą bendradarbiavimą. Tai bus geras laikas ir juridinėms problemoms spręsti, bylinėtis.

Antra dekada – tinkamas laikas pasirūpinti savo ateitimi ir vienišiams: likimas padės ieškantiems gyvenimo draugo ar draugės.

Labiau nei paprastai tikėtinos naujos pažintys.

Turintys išrinktąjį (-ąją) turėtų daugiau dėmesio skirti savo porai – jausmai taps karštesni.

Trečia dekada gana sudėtinga – ypač nerizikuokite pinigais.

Ne viskas vyks, kaip tikėsitės, planuosite: netikėtas įvykis gali priversti pasielgti ne kaip norite, kaip tikėjotės, o kaip pareikalaus aplinkybės. Tai bus kritinis laikas ir įsimylėjusiems.

Mergelė

Geras mėnuo veiklai, ypač pirmą mėnesio pusę būsite energingi, entuziastingai atsidavę reikalams.

Tai bus labai produktyvus metas, ir nesunkiai įveiksite jus užplūdusią darbų laviną.

Šis laikas bus palankus ieškoti tinkamesnės, pelningesnės darbo vietos, pereiti į kitą darbą.

Darbdaviams tai bus irgi geras laikas ieškoti tinkamų pavaldinių ir atsisveikinti su netinkamais.

Antrą mėnesio pusę neplanuokite permainų darbe – tai bus netikęs laikas imtis ko nors nauja, pereiti į kitą darbą.

9-11 d. ir 19-22 d. galimi rūpesčiai – tomis dienomis neplanuokite nieko atsakingo.

Puiki bus antra dekada, kai pakaks optimizmo, pasitikėjimo savimi, o situacija darbe irgi ims keistis jūsų naudai: anksčiau kilusius kliuvinius, apribojimus įveiksite be vargo.

Prasidės labai palankus metas laisvai samdomiems asmenims ir menininkams realizuoti savo sumanymus ir užsidirbti.

Pirma mėnesio pusė – geras metas imtis svarbių darbo reikalų, pasirašyti lemtingus susitarimus, vykti į komandiruotes.

Nepamirškite ir sveikatos stiprinimo.

Paskutinė dekada – partnerystės metas: vieni ims aktyviau žvalgytis poros darbe ar sanatorijoje (ligoninėje), kiti pagaliau ras daugiau laiko savo sutuoktiniui (mylimam žmogui).

Bus svarbu valdyti savo ambicijas, mokėti nusileisti, neužsigauti, paaukoti savo nuomonę, pirmumo teisę.

Šis laikas nepalankus sandoriams pasirašyti, turto dalyboms, finansiniams projektams kurti.

Svarstyklės

Nors Juodasis Mėnulis jus nemenkai nuvargino, pirmos dvi vasario dekados jums suteiks mažas „atostogas“... Atėjo ir jums eilė pasidžiaugti.

Ypač antrą dekadą pajusite sėkmę, tik mokėkite ja pasinaudoti. Deja, jums dažnokai stigs ryžto – lyg suabejosite Fortūna, jums skiriamomis likimo dovanomis.

Naujiems sumanymams palankesnė pirma mėnesio pusė, vėliau neverta imtis ko nors nauja, o sėkmė lydės, jei atsigręšite į praeitį, imsitės to, kas anksčiau nepavyko. Nors sėkmė kol kas jūsų pusėje, 9-11 d. ir 19-22 d. būkite apdairesni konkurencinėje kovoje: stenkitės galimus nesklandumus spręsti gražiuoju, pirmieji siūlykite paliaubas.

Dabar likimas mokys naudotis kompromisais, kai nebūna nei amžinų priešų, nei amžinų sąjungininkų.

Kol Juodasis Mėnulis jūsų ženkle, geriau apskritai neturėti priešų – ne tiktai darbe, tarp įtakingų asmenų, bet ir savo šeimoje.

Būkite kantresni, ypač bendraudami su motina, pasistenkite labiau pagelbėti artimiesiems, mylimam žmogui. Nepamirškite įvykdyti duotų įsipareigojimų. Jei reikalas lies mylimą žmogų, sutuoktinį, jūsų vaikus, pasiruoškite priimti labai konkretų apsisprendimą: dalinės priemonės nebetenkins nei jų, nei jūsų. Net jeigu visą vasarį mėginsite vilkinti situaciją, jam baigiantis pagaliau ryšitės (arba būsite priversti) lemtingam žingsniui.

Nors mėnuo bus kupinas romantiškų nuotaikų ir šeimyninių rūpesčių, jam baigiantis paaiškės, kad spėjote nemažai nuveikti, ypač jei jūsų darbas susijęs su kūryba ar avantiūromis, jei esate laisvai samdomi darbuotojai. Trečią dekadą nebesivelkite į avantiūras.

Skorpionas

Pirmos dvi dekados – gana introvertiškas laikas; taupykite jėgas, saugokite ramybę ir sveikatą. Puiku būtų šiek tiek pailsėti – dabar reikia būti toliau nuo darbo ir dalykinių rūpesčių.

Savo energiją vasarį skirkite namams, šeimai, ypač tėvams – padėkite jiems, palaikykite juos, kad vėliau netektų graužtis, kad nebuvote pakankamai dėmesingi. Per pirmas dvi dekadas tiks apsilankyti savo gimtajame mieste, tėviškėje, atnaujinti nutrūkusius ryšius arba kreiptis patarimo, pagalbos į senus bičiulius – jos išties sulauksite, ypač antrą dekadą.

Pirmas dvi dekadas bus palanku spręsti gyvenamosios vietos, nekilnojamojo turto, indėlių problemas.

Pirmą dekadą pasistenkite neįsivelti į finansines avantiūras. Geriau imtis atidėtų, pamirštų reikalų.

Darbe pasistenkite būti kantresni, nuolaidesni, kad neišprovokuotumėte konfliktų su vadovybe, kolegomis. Šį mėnesį gali tekti susidurti su dar vienu nesmagumu – paskalomis, apgaule, vagystėmis: itin saugokite namus, darbo patalpas, sandėlius, transporto priemones, būkite atidesni visuomeniniame transporte.

Labiau pasaugokite veiklos paslaptis, svarbius dokumentus ir mažiau kitiems pasakokite apie savus sumanymus.

Trečią dekadą atsigausite, tarsi iš miego atsibusite ir vėl būsite žvalūs, veiklūs, net optimistiški. Tik nemanykite, kad reikalai pakryps geresne linkme: šis laikas labai apgaulingas, kai netinka rizikuoti pinigais, pareigomis, garbe ir būtina likti ištikimiems.

Šaulys

Pirmos dvi dekados – aktyvus laikas, tiesa, pirma žada nesmagumus karingiems, avantiūristiškiems asmenims. Pirmą dekadą netiks rizikuoti pinigais, garbe, teks ir agresyvumo atsisakyti – taip nieko nepasieksite, tik pabloginsite situaciją.

Darbe nepraraskite atidumo – pykdami dėl atsitiktinių klaidų nepastebėsite, kad esate apgaudinėjami savo kolegų, vadovybės ar partnerių, ypač iš užsienio.

Nepatartina pirmą ir trečią dekadomis priimti svarbių asmeninių sprendimų, pasirašinėti lemtingų dalykinių sutarčių. Reikėtų labiau pasisaugoti įvairių sukčių, apgavikų, vagių ir vengti nereikalingos rizikos prie vairo – labiau nei bet kada gresia nuostoliai ir avarijos.

Pirmą ir trečią dekadomis būtina būti ypač įžvalgiems ir širdies reikaluose – pasisaugokite, kad lengvabūdiškai flirtuodami neįsiveltumėte į rimtus įpareigojančius santykius. Tik vėliau patirsite, kad naujas susižavėjimas buvo dar viena tuščia iliuzija.

Taip pat nebūkite lengvatikiai, jei išgirsite nemalonių paskalų apie mylimą žmogų ar sutuoktinį.

Pati palankiausia antra dekada, kai būsite kupini drąsių, net įžūlių sumanymų, tikėjimo ateitimi.

Tai pats geriausias laikas šį mėnesį – tinka pasirašyti svarbias dalykines sutartis, vykti į atsakingas komandiruotes, užmegzti naudingas pažintis.

Tai geras laikas sveikatai tirti. Dabar reikalai judės reikiama linkme, aplinkiniai jus supras ir palaikys, jus pasieks reikalinga informacija, gausite ypatingų pasiūlymų, kuriuos tikrai verta priimti.

Paskutinę mėnesio dekadą vertėtų mažinti darbų tempą ir apimtį, daugiau dėmesio skirti veiklai tobulinti ir saugotis vagių – kils pavojus ne tik materialinėms, bet ir intelektualinėms vertybėms.

Patartina atsargiau važinėti, stiprinti sveikatą (gresia kvėpavimo takų ligos) ir daugiau laiko skirti šeimai. Tai bus nepalankus metas kelionėms į užsienį.

Ožiaragis

Vasaris – itin svarbus mėnuo, vienintelis šiais metais, kai galėsite valdyti situaciją ir įvykius pakreipti norima linkme. Pirmą ir trečią dekadomis bus svarbu nerizikuoti pinigais, dalykine partneryste, ramiais šeimyniniais santykiais.

Nepatarti ir pinigų investuoti, imti kreditų. Mėnesio pabaigoje neišvengiamai patirsite, kur suklydote – galimi nuostoliai, konfliktai su vadovybe, namiškiais.

Pirmą ir trečią dekadomis laikykitės aukso vidurio – atsisakykite maksimalistinių planų.

Nuo pat mėnesio pradžios nėra prasmės imtis svarbių sumanymų – jūsų iniciatyva bus stabdoma. Pirmą dekadą nereikėtų kovoti su tokia situacija – protingiausia ieškoti kompromisų.

Antra dekada bus sėkminga ir aktyvi – tiks įgyvendinti naujus sumanymus.

Antrą dekadą patirsite sėkmę ne tiktai tvarkydami reikalus, bet ir meilės fronte.

Tai lyderystės metas, kai bus nesunku pasinaudoti naujomis idėjomis ir įgyvendinti ambicingus sumanymus. Dabar būsite kupini kovingos dvasios, kuri bus tokia stipri, kad per trumpą laiką įveiksite stiprius konkurentus ir priešus. Tai bus gera proga ir aktyviai spręsti finansines problemas – jeigu jūsų gera nuojauta, rizikuoti irgi tiks.

Paskutinę dekadą neplanuokite atsakingų kelionių. Tai nesėkmingas metas, kai tenka susitaikyti su tuo, kas yra. Atsivers akys ne vienam svajotojui. Pasistenkite iki nesėkmingos mėnesio pabaigos apsaugoti savo turtą ir visus savo laimėjimus.

Vandenis

Gana prieštaringas, nervingas mėnuo. Itin sunkiai prognozuojama bus mėnesio pradžia – tęsis sausio nesklandumai. Antrą sausio pusę susikaupusios problemos dabar spręsis gana greit, nors ir netikėtu būdu.

Vasario sėkmės formulė irgi labai vandeniška: savyje teks išmokti suderinti prieštaringus dalykus: šaltį ir karštį, pasyvumą ir aktyvumą, kitaip sakant, miegoti ir budėti vienu metu.

Klausydamiesi intuicijos pabandykite neprarasti sąmoningumo. Jei pristigs sąmoningo aktyvumo, tuščiai praleisite puikias saviraiškos galimybes. Ir ta didžioji pradžia – laikas po gimtadienio.

Amžina taisyklė: iki gimtadienio reikia baigti senus darbus.

Visi nauji dalykai pasiteisins tiktai po gimtadienio. Šį mėnesį būsite gana įtaigūs.

Dabar bus itin svarbu jūsų vidinės nuojautos – nedarykite nieko, jeigu vidus tam prieštaraus.

Vasario pirma pusė atneš daug naujų jėgų ir suteiks nemažai vilčių.

Tinkamas laikas energingai veiklai – vertėtų imtis ko nors svarbaus, pradėti naują veiklos ciklą. Tie, kurie jau atšventė savo gimtadienį, gali mėginti imtis svarbių dalykų, atsisakydami finansinės rizikos (ypač 8-11 d.).

Antrą mėnesio pusę nepatartina imtis aktyvios veiklos ar ko nors nauja – tai bus pasyvus metas, kai reikia kaupti, brandinti (iki kovo trečios dekados imtinai) idėjas arba imtis atgaivinti tai, ką kažkada darėte.

Dabar reikėtų daugiau laiko skirti senai informacijai rinkti ir analizuoti.

Trečia dekada žada nemenkas išlaidas ar nuostolius dėl neapgalvotų investicijų, įstatymų pažeidimų.

Šis laikas žada krizę ir sutuoktiniams ar įsimylėjusių poroms su dideliu stažu – galimas netikėtas nusivylimas jausmais. Gresia skyrybos ir nemenkos išlaidos.

Kad ir kas nutiktų, pasistenkite suprasti savo antrąją pusę. Neskubėkite nieko keisti meilės santykiuose, nebent tam seniai ruošėtės.

Žuvys

Esate kupini gerumo, vilčių. Jus žavi šis pasaulis, o jūs – pasaulį. Aplinkiniai dabar išvysta bei įvertina tikrąjį jūsų grožį, dvasinį taurumą. Nenuostabu, kad jie itin sieks jūsų dėmesio, tad dažniau megsis draugiški ryšiai. Pirmos dvi dekados – svajų, netikėtumų bei permainų laikas.

Vis dėlto nepamirškite, kad tai mėnuo prieš jūsų gimtadienį, kai lengvai parandama atida ir pasiduodama iliuzijai. Dabar labai lengva supainioti norimus dalykus su realybe. O sukčiai, apsimetę draugais, nesnaus.

Kad pakliuvote į spąstus, suprasite mėnesiui baigiantis ir išsikapstyti iš nemalonumų, kurie gali užgriūti vasario pabaigoje, greit nepavyks – tuomet visas kovas virs nepaliaujama kova už būvį.

Tad būkite itin apdairūs, kad vasarį niekas jūsų neįveltų į finansines ar meilės avantiūras, kad nebūtų pasinaudota jūsų pasitikėjimu, subtiliais jausmais ar materialine padėtimi, įtaka visuomenėje.

Nors šį mėnesį labai norėsis permainų, ir jų tikrai pakaks, tegul jos vyksta savaime – patys nieko neorganizuokite. Nes tai didysis pabaigos laikas prieš gimtadienį, kai netinka nieko naujo pradėti. Ir kuo daugiau ilsėtis. Dabar svarbu gerai išsimiegoti.

Jei esate iš prigimties veiklūs, energingi – vasaris jums gali tapti pavojingas, mat sunkiai apskaičiuosite leistiną rizikos bei darbo krūvio ribą.

Vasaris, ypač antra pusė, gali sukelti nemenkų problemų ir tiems, kurie turi ką slėpti, ypač finansiniuose ar širdies reikaluose.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko