Palmiros horoskopas balandžio mėnesiui

1/0
Teksto dydis:

Avinas

Štai ir svarbiausias metų mėnuo. Gyvenimas vėl prasideda iš naujo ir tam nėra jokių kliūčių. Šis gimtadienis Avinams lemtingas, nes Avino mėnuo prasidėjo iš karto po Saulės užtemimo (kovo 19 d. Žuvų ženkle). Tad jei jūsų gimtadienis arti šios datos, teks visus metus labiau save kontroliuoti, mat dažniau stigs sąmoningumo, būsite įtaigesni, ir aplinkiniai gali jums daryti didesnę įtaką. Nepamirškite, kad gimtadienio mėnuo lemia visų metų eigą – jeigu dabar padarysite netikusį sprendimą, tuomet iki kito gimtadienio kartosis tos pačios problemos. Kita vertus, jei dabar priimsite naudingus sprendimus, laukia stabili sėkmė.

Jupiteris, atnešantis didžiąją laimę, dabar jums itin palankiame Šaulio ženkle, o tai reiškia visapusišką sėkmę ne tik tvarkant reikalus, bet ir bendraujant su mylimu žmogumi. Antrą mėnesio pusę galimos naujos pažintys, kurios apvers ateities planus.

Nepamirškite, kad kol Marsas, jūsų ženklo šeimininkas, Žuvyse ir ten bus iki gegužės vidurio, galite labiau pasiduoti neapgalvotai rizikai.

Bus privalu viską tikrinti. Šiuo metu nepatartina imtis ko nors nauja. Tad reikalus, susijusius su konkurencine kova, derėtų spėti sutvarkyti pirmą mėnesio savaitę. Vėlesnis metas bus geras tęsti pradėtus darbus. Sėkmingas laikas – trečia mėnesio savaitė.

Tai tinkamas metas pasirašyti bendradarbiavimo sutartis. Sudėtingos antra ir ketvirta savaitės.

Iki gimtadienio stenkitės kuo daugiau ilsėtis, tinkamai išsimiegoti ir visapusiškai stiprinti sveikatą.

Taip pat derėtų grąžinti skolas, užbaigti užvilkintus darbus.

Jautis

Sunkokas metas iki gimtadienio, tad nekurkite ambicingų planų: save išsekinsite. Pirma mėnesio savaitė ir paskutinės penkios mėnesio dienos – pavojingas laikas jūsų sveikatai, kišenei bei meilės santykiams. Šiomis dienomis neplanuokite kelionių.

Kad ir kuo užsiimsite, nepamirškite, jog jums asmeniškai tai sudėtingiausias laikas per metus, nes tai mėnuo prieš gimtadienį, kai esate pavargę nuo metų krūvio ir reikia viską pamiršti, užbaigti. Šis laikas ne tik netinkamas rizikuoti tvarkant reikalus, imtis naujų darbų. Dabar reikia mažinti bet kokius krūvius. Priešingu atveju galite persitempti, ypač nerviškai. Netinka imtis svarbių reikalų, kadangi dabar dažniau klysite, be to, dabar pradėti darbai nebus greit padaromi ar labai naudingi. Tad tęskite ankstesnius darbus, o naujus reikalus atidėkite po gimtadienio.

Dabar tausokite save ir nesistenkite vieni tempti savo nelengvos naštos. Mėnesio pradžioje bei pabaigoje stipriai nereaguokite į galimas nesėkmes ar finansinį nestabilumą. Ypač tuo metu nerizikuokite pinigais, taupykite juos bei nesugalvokite jų investuoti ar skolinti. Net jei teks padėti draugams, pirmiausia pagalvokite, ar nenuskriausite savo šeimos. Daugiau ilsėkitės, apsilankykite pas savo gydytoją.

Nors trečią dekadą ir palengvės, reikalai netaps aiškesni, paprastesni ir greičiau įveikiami. Jei viską skubinsite, patirsite dar daugiau problemų.

Dvyniai

Nuo mėnesio pradžios būkite pasirengę netikėtam planų pasikeitimui, tapkite atidesni jus supantiems žmonėms. Būtent draugai ateis į pagalbą sunkią minutę. Dabar išryškės ne tik iš tiesų suprantantys bei palaikantys draugai, bet ir apsimetantys. Mėnesio pradžioje ir pabaigoje nedori draugai gali pasinaudoti jūsų padėtimi, dėl to gali nukentėti jūsų kišenė ir net karjera. Tačiau nuo antros mėnesio savaitės aplinkybės pakis ir iki 22 d. bus puikus laikas imtis permainų, gal net viską pradėti iš naujo (geriausia 18-21 d.).

Šis laikas bus tinkamas rizikingiems sumanymams, pavojingoms avantiūroms įgyvendinti. Antra mėnesio pusė gera spręsti ir verslo finansavimo klausimą.

Paskutinei savaitei nieko neplanuokite – nebetiks nieko nauja imtis, nors jausitės energingi. Dabar reikės baigti senus darbus ir grąžinti skolas.

Šis laikas sudėtingiausias balandį, bet jei prisiminsite mėnesio pradžios pamokas ir labiau pasisaugosite intrigantų, slaptų priešų, itin didelių problemų nepatirsite.

Mėnesiui baigiantis nepatartina planuoti tolimų kelionių, atsakingų susitikimų su užsieniečiais. Tai bus ir netikęs laikas ką nors keisti savo gyvenime – pereiti į kitą darbovietę, kraustytis į naują gyvenamąją vietą.

Paskutinę savaitę galimi netikėtumai ir širdies reikaluose – tai konfliktinis metas įsimylėjėlių poroms. Jeigu jums svarbus jūsų ryšys, nuo mėnesio pradžios pasistenkite gerinti abipusį supratimą, nes santykių skilimas galimas jau pirmomis balandžio dienomis.

Ir dažnai kaltas bus nepasitikėjimas mylimo žmogaus jausmais.

Trečią dekadą taps aktualu ir poilsis. Nors balandį būsite aktyvūs, mėnesiui baigiantis nuovargis gali pradėti kenkti sveikatai ir jūsų darbo kokybei, santykiams su mylimu asmeniu. Tad stenkite geriau išsimiegoti – juk prasideda metas iki gimtadienio, kai itin reikia tausoti jėgas.

Vėžys

Tiek turite veiklos planų, tiek daug reikia atlikti. Tik neišsigąskite, jei pirmomis mėnesio dienomis susidursite su nepalankiomis aplinkybėmis. Šis laikas bus sudėtingas verslo žmonėms. Pasirenkite išbandymams.

Pirma mėnesio savaitė kiek kebloka bet kokiems atsakingiems reikalams. Tai bus netikęs laikas keisti darbovietę, kraustytis į naują gyvenamąją vietą.

Šiuo metu gali stiprėti atsargumas, kritiškumas naujų žmonių ir idėjų atžvilgiu. Nors tai bus optimali pozicija ir antrą mėnesio pusę, kai stigs atidos. Patartina tuo metu labiau tikrinti informaciją, dokumentus.

Ypač antrą dekadą nereikia skubėti – akylai žiūrėkite, ką pasirašote, atidžiau skaičiuokite pinigus. Dėl šios priežasties vargu ar pavyks įgyvendinti maksimalistinius ketinimus, tad ypač finansinėje srityje balandį aukštai kartelės neužkelkite.

Vis dėlto materialinė padėtis nebus bloga, nors situacija dažnai klostysis prieštaringai: netikėti pinigai ir neplanuotos išlaidos. Antrą mėnesio pusę reikėtų pasisaugoti avantiūrų versle, nerizikuoti pinigais investuojant.

Veiklos srityje aplinkybės po 6 d. ims keistis jūsų naudai ir jau trečią mėnesio savaitę sulauksite norimų rezultatų. Tai bus geras laikas atsakingiems finansiniams susitarimams, investicijoms į veiklą.

Pirmos dvi dekados bus susijusios su atkakliu darbu. Kiek laisviau pasijusite trečią dekadą, ims atsirasti daugiau laisvalaikio.

Labiau parūps ir pavasaris bei romantiški santykiai. Tikėtinos intriguojančios meilės pažintys.

Liūtas

Nors mėnesio pirma savaitė žada ne pačių smagiausių netikėtumų, šis mėnuo, ypač pirmos dvi dekados, palankus metas Liūtams: jūsų asmeninis žavesys augs. Tai padės siekti karjeros, atneš laimę.

Mėnuo taps lemtingas – galimas reikšmingas gyvenimo posūkis. Tikėtinos svarbios pažintys, ypač kelionėje, kurios nulems ateitį: galite gauti ne tiktai puikių dalykinių pasiūlymų, bet ir intriguojančių asmeninių: vieniši Liūtai gali sutikti savo lemtingąją meilę.

Ir primenu, kad tam reikia neužsisklęsti savyje visomis prasmėmis – bendraukite, vaikščiokite į svečius, koncertus, teatrus. Širdies reikaluose būsite linkę į idealizavimą ir mėnesio pradžios pažintys vėliau gali kiek nuvilti. Patys laimingiausi bus tie santykiai, kurie užsimegs trečią mėnesio savaitę.

Jei turite porą, venkite įtarinėti – tai gali sukelti nemenkų konfliktų mėnesio pradžioje. Problemos darbe mėnesiui baigiantis irgi gali pakenkti jūsų santarvei su sutuoktiniu ar mylimu žmogumi.

Pirmą savaitę nieko rimta neplanuokite veikloje. Antrą ir trečią savaitę geriausia imtis naujų sumanymų. Tuomet siekite užsitikrinti įtakingų asmenų paramą (palankiausia 18-21 d.).

Paskutinė mėnesio savaitė pavojingas metas – nieko nauja nebesiimkite. Nesivelkite į finansines aferas veikloje. Būkite pasiruošę svarbaus reikalo užvilkinimui be aiškios priežasties. Neplanuokite svarbių susitikimų su užsieniečiais ar kelionių į užsienį.

Galimos rimtesnės finansinės, juridinės problemos.

Mergelė

Nors pirmas dvi dekadas pakaks neplanuotų arba net priverstinių išlaidų, rūpesčių, nieko baisaus – pirmą mėnesio pusę nesunkiai rasite priimtiną išeitį.

Tai bus nervingas laikas – teks rizikuoti, svarbius dalykus ant kortos statyti ir netgi pasiruošti tam tikrai aukai – galite netekti to, kas buvo brangu.

Mėnesio pradžioje gali prislėgti išgyvenimai dėl mylimo asmens, sutuoktinio. Tačiau ne viskas taip blogai, kaip iš pradžių pasirodys. Tiesiog kantrybės – tiek darbo, tiek širdies reikalai daugiau ar mažiau susitvarkys trečią mėnesio savaitę.

Pirmomis balandžio dienomis bei mėnesio pabaigoje geriau neplanuoti verslo kelionių, nepasirašyti atsakingų finansinių susitarimų – tuo metu gresia juridiniai ir finansiniai nesklandumai.

Tik dėl to nereikia pažeidinėti įstatymų. Šiemet už tai galite brangiai sumokėti.

Pirmųjų dviejų dekadų sėkmę labiausiai lems mokėjimas neprisirišti prie senų laimėjimų, buvusių nuopelnų. Trečią dekadą taps svarbu pasinaudoti sena patirtimi, suaktyvinti senus ryšius, pastudijuoti senas klaidas – būtent jas galite imti kartoti mėnesiui baigiantis. Siekite taikytis su senais priešais – mėnesiui baigiantis jie gali pakišti koją, ypač versle.

Mėnesiui baigiantis galimos netikėtos problemos per partnerius, konkurentus arba sutuoktinį. Būsite linkę pyktis, tad prisiverskite ugdyti pakantumą kitaip mąstantiems. Būkite pagarbesni sutuoktiniui – galite netyčia pasakyti dalykų, dėl kurių ilgai graušitės, kurie sužlugdys jūsų darnius santykius.

Skyryboms ar tiesiog išeiti iš namų tai irgi netinkamas metas. Trečią dekadą būsite nusiteikę romantiškai, tad nesunkiai spręsite kilusius nesutarimus, greit atkursite nutrūkusius santykius. Mėnesio pabaigoje romantiškos pažintys gali būti intriguojančios.

Trečią dekadą gresia pavojingos traumos darbe, kelionėje, treniruotės metu.

Svarstyklės

Pirma mėnesio savaitė sudėtinga – teks susidurti su tuo, kas vadinama neišvengiamybe, tad kuo lėtesni būsite, tuo geriau.

Nesipriešinkite likimui – tegu viskas vyksta savo tėkme. Ir neišgyvenkite, jei reikės ko nors atsisakyti.

Stiprinkite ryšius su sąjungininkais ir mėginkite konkurentus, priešus patraukti į savo pusę – antrą dekadą tai labiau seksis nei mėnesio pradžioje.

Būkite pasirengę reikalui esant pakeisti savo poziciją. Nepamirškite, kad balandis jums – aktyvios partnerystės laikas. Antrą mėnesio savaitę galite sulaukti intriguojančių pasiūlymų iš užsieniečių, tik neskubėkite priimti sprendimo – tam geriausias laikas bus 16-22 d.

Šį mėnesį turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei – nepamirškite, kad nesklandumai su sutuoktiniu gali rimtai pakenkti jūsų ateičiai, karjerai. Juodasis Mėnulis jūsų ženkle smogia būtent per partneriškus santykius. Tuo galėsite įsitikinti jau trečią dekadą, kuri bus nemaloni.

Kadangi mėnuo susijęs su partneryste, pasiruoškite ir priešingos lyties dėmesiui.

Balandį vieniems būti nelabai norėsis ir, ko gero, trečią mėnesio savaitę galimos laimingos pažintys.

Balandį taupykite jėgas, būkite atidesni sveikatai.

Skorpionas

Dalykinis mėnuo, bent jau pirmas dvi dekadas būsite itin racionalūs, veiklūs, sumanūs.

Tai bus geras laikas įvairiems kontaktams. Vykti į užsienį (ypač pirmą mėnesio savaitę) nepatartina. Nepatartina rizikuoti pinigais. Būkite atsargūs su užsieniečiais, kad ir kokias puikias sąlygas siūlys, – tikėtina, jog partneriai susitarimų nevykdys. Tad geriausia atidėti derybas, susitarimus, įvairų sutarčių bei sandorių tvirtinimą 17-21 d.

Trečią dekadą reikalai dėl neaiškių priežasčių ims strigti ir mažai nuo jūsų priklausyti. Netikėta sėkmė karjeroje galima mėnesio pabaigoje. Kita vertus, venkite tuomet rizikuoti tvarkydami turto reikalus.

Kad mėnuo būtų sėkmingesnis, pirmas dvi dekadas būkite itin disciplinuoti plačiąja to žodžio prasme.

Svarbu suimti save į rankas, atsisakyti gyvenime ir veikloje stichiškumo – gyvenkite pagal protingą dienos režimą, kad liktų laiko pailsėti, kitaip pakriks nervai, sveikata. Stiprinkite imunitetą, nepersidirbkite.

Pirmą dekadą apskritai nepatartina imtis rizikingų bei atsakingų darbų. Ir nesitikėkite, kad viską suspėsite – tikėtina, jog ši mėnesį visur vėluosite. Mat mėnuo bus šiek tiek apgaulingas: atrodys, jog viską spėsite, tačiau arba per daug užsigriebsite, arba kils nenumatytų aplinkybių, susijusių su neapgalvotomis avantiūromis, jūsų vaikais, meilės nuotykiais.

Mėnesio vidurys žada netikėtą romantišką pažintį, galinčią virsti santuokiniu ryšiu.

Šaulys

Dėl itin palankios planetų padėties, gal ir dėl pavasario gaivių vėjų tapsite labiau avantiūristiški, net kiek lengvabūdiški. Kitaip kalbant, pavasaris susuks galvą ir pirmas dvi dekadas apims romantiškos nuotaikos – džiaugsitės gyvenimu, meile. Tapsite itin jausmingi ir romantiški, lengvai įsimylėsite, nors sieksite ilgalaikio, tvirto ryšio. Jausmų patikrinimu taps mėnesio pabaiga, kuri kai kam apvers aukštyn kojomis visus gerus norus ir rimtus planus.

Tai bus netikėtų konfliktų ir net išsiskyrimo laikas.

Nors jūsų nuotaikos dabar pakylėtos, būtina atida: ypač pirmą savaitę pavojaus jausmas bus sumažėjęs tiek tvarkant reikalus, bendraujant su naujais žmonėmis, tiek užmezgant romantiškas pažintis: tuo metu būsite pernelyg patiklūs, neatsargūs.

Galite nukentėti ir dėl per didelio pasitikėjimo savimi ar sėkme. Jei nenorite padaryti rimtų klaidų darbe, pirmą savaitę geriau paatostogaukite, nors tam palankus bus visas mėnuo.

Ypač pirmas dvi dekadas gerai daugiau laiko skirti sau, savo jausmams. Jei turite vaikų, daugiau su jais bendraukite: dabar tai bus itin naudinga. Jei jūsų vaikai turi rūpesčių (tai, ko gero, sužinosite dar mėnesio pradžioje), laisvas laikas jums bus reikalingas jais labiau pasirūpinti ir išspręsti susikaupusias problemas.

Bet kokios avantiūros balandį bus pavojingos (ypač pirmą dekadą ir mėnesiui baigiantis) – jei ryšitės tokiam žingsniui, viską gerai apskaičiuokite.

Jei ims sektis, neužmikite ant laurų. Nepamirškite, kad šį mėnesį daug kas priklausys nuo santykių su partneriais. Dabar itin svarbi santarvė.

Mėnuo nepalankus aktyviai veiklai, nors nestigs optimizmo, įkvėpimo, būsite kūrybingi ir apsukrūs. Balandis bus puikus kūrybinių profesijų atstovams, žmonėms, dirbantiems namuose.

Kad ir ko imsitės, veikite ramiai, viską nuodugniai apgalvodami. Antra dekada bus labiausiai palanki investicijoms, trečia – tam netinkama. Šis laikas žada finansinius bei teisinius nemalonumus.

Trečią dekadą reikalai ims strigti, gali pablogėti sveikata, geriau tuomet neplanuoti kelionių, atsakingų komandiruočių. Trečią dekadą išaugs traumų tikimybė dirbant, keliaujant.

Ožiaragis

Pirmos dvi dekados itin introvertiškos – norėsis poilsio, bendravimo su šeima, nors tuo pat metu lyg iš dangaus kris nauji užsakymai darbe, viršininkas kraus naujas užduotis, o partneriai vers kuo greičiau imtis naujo projekto. Ir negalėsite nesutikti, nes didės jūsų ir šeimos poreikiai. Teks iš kur nors gauti daugiau pinigų, kad visiems užtektų, šeimoje būtų ramybė.

Vis dėlto daug neplanuokite, susitaikykite su tuo, kaip yra, nekelkite sau didelių reikalavimų – vis vien nepaskubėsite ir reikalai dėl vienokių ar kitokių priežasčių strigs vietoje. Ypač pirmas dvi dekadas netiks nieko nauja imtis, bet bus gerai grįžti prie nepadarytų darbų. Antra dekada bus tinkama atnaujinti seną veiklą. Pirma dekada palanki kūrybinių bei laisvų profesijų atstovams.

Turėtumėte neprarasti budrumo trečią dekadą – tai kiek apgaulingas metas, kai dažnai kyla tuščios viltys. Tuomet galite gauti iš pažiūros puikių pasiūlymų ar tiesiog naudingą užsakymą, tačiau arba nepavyks tuo pasinaudoti, arba gauti iš to pelno. Itin pavojinga bus pažeidinėti įstatymus.

Pirmas dvi dekadas geriausia atsiriboti nuo darbų. Dabar svarbu kuo daugiau laiko praleisti namuose – tai padės sustiprinti ne tik gerus santykius su šeima, bet ir jūsų nervų sistemą. Kitaip pirmas dvi dekadas teks ne juokais susirūpinti sveikata. Daugiau dėmesio skirkite dietoms.

Jei sugalvojote pradėti remontą, pirkti naujus baldus, antra dekada tam bus tinkamiausias laikas.

Kad ir kokie rūpesčiai slėgtų, mėnesio nuotaikos bus romantiškos. Pirmą mėnesio pusę bus itin palanku stiprinti ryšius su sutuoktiniu.

Trečia mėnesio savaitė žada laimingą meilę aktyviai dirbantiems Ožiaragiams, galimas ir laimingas tarnybinis romanas. Trečios dekados meilės nuotykiai gali aukštyn kojomis apversti visus planus.

Vandenis

Mėnesio pradžia ne visai smagi – viskas stringa. Teks atsikratyti iliuzijų – tie, kuriuos gerbėte, iš kurių mokėtės, kurie padėjo, palaikė, gali nuvilti.

Šis nepalankus laikas ilgai netruks. Ypač jeigu nuo pat mėnesio pradžios pasistengsite susitaikyti su neišvengiamais blogumais.

Pirmą mėnesio pusę būkite atidūs tam, ką daro kolegos, partneriai, pavaldiniai. Gal bręsta nemenkas pavaldinių ar artimųjų nepasitenkinimas? Ar pakankamai dėmesio skiriate vaikams?

Kad mažiau rūpesčių patirtumėte, reikėtų išmokti neskubėti. Balandį gali tekti rimtai užsiimti ir giminaičių reikalais. Venkite žadėti nepagalvoję, taip pat mažiau tikėkite kitų pažadais. Reikėtų pasisaugoti apgavikų: galimos vagystės, dokumentų padirbinėjimas. Derėtų ir atsargiau važinėti, nepirkti transporto priemonių.

Bus lengviau, jei nuo pirmų mėnesio dienų susitaikysite, kad laukia dvilypis metas.

Antrą dekadą niūroki debesiukai virš jūsų galvos išsisklaidys, sėkmė vėl sugrįš. Pasinaudokite gera proga sutvarkyti pašlijusius reikalus darbe, netikusius santykius su artimaisiais, ypač vaikais, o gal ir su mylimu žmogumi.

Jei nepasistengsite, jau mėnesiui baigiantis susidursite su įvairiomis problemomis (savo atžalų taip pat). Nuo antros dekados būsite labiau linkę išlaidauti. Palankiausias metas partneriškiems susitarimams, užsienio kelionėms, susitikimams bei sandoriams, darbo sutartims su užsieniečiais tvirtinti bus 17-21 d.

Antra mėnesio pusė bus labiau romantiška. Jei jūsų naujas romanas užsimegs 17-21 d., jis bus laimingas ir perspektyvus. Labiausiai nepatenkinti savo pora jausitės mėnesio pradžioje bei pabaigoje, tuomet būsite linkę nutraukti santykius.

Žuvys

Mėnuo prasidės kiek vangokai, tačiau greit atsipeikėsite – 6 d. Marsas įeis į jūsų ženklą, kuriame išbus iki gegužės vidurio. Pirma savaitė bus savotiško sąstingio laikas, nors viduje ir jausite nemenką nepasitenkinimą. Atrodys, jog viskas dega, visko reikia tuojau pat. Tačiau kuo daugiau blaškysitės, tuo daugiau problemų sau ir kitiems sukelsite. Jums reikia viso labo palaukti savaitę, ir reikalai pajudės reikiama linkme.

Tad nepamirškite, kad mėnesio pradžia apgaulinga: tikėsitės naudos, tačiau sulauksite vien nuostolių. Pirma savaitė netinkama rizikuoti pinigais ir karjera.

Nors po 6 d. reikalai ims sparčiai judėti reikiama linkme, dar galite lemtingai suklysti. Jums pavojingas laikas bus 10, 11 d. Nors iki 17 d. apskritai nereikėtų rizikuoti pinigais, skolinti ar skolintis didelių sumų, mėnesio pabaigoje tai irgi bus aktualu. Nepatartina nuo 27 d. planuoti tolimų kelionių.

Sėkmingas laikas verslui, investuoti ir siekti karjeros bus 17-21 d. Šis laikas geras ir susitikimams su užsienio partneriams, bendriems planams kurti.

Nors jau pavasaris, romantiškiems santykiams daug laiko neskirsite. Mėnesio pradžioje geriau vengti įsimylėti. Šis laikas gali tapti kritinis seniai bendraujančioms poroms. Nors antrą mėnesio pusę būsite ne itin linkę bendrauti su naujais žmonėmis, laimingiausios dienos meilės pažintims – 18, 19, 21 d. Trečia dekada taps gera proga sustiprinti meilės saitus šeimoje.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko