Gruodžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

1/0
Teksto dydis:

AVINAS. Mėnesio pradžia puiki – šypsokitės, džiaukitės: problemos praeityje, o dabar laukia geros permainos, prasideda didysis pakilimas.

Keliaukite, bendraukite, veikite, susipažinkite, įsimylėkite – dabar patirsite puikių įspūdžių, suvoksite įdomių dalykų. Kitaip kalbant, dažniau ieškokite progų paprastiems džiaugsmams patirti – tai taps puikiu indėliu kovojant už optimizmo pergalę bei siekiant pakeisti jums priešiškai nusiteikusių pesimistų ar tiesiog piktų žmonių, konkurentų, vadovų požiūrį į jus. Šypsokitės – laimingą žmogų myli visi, net priešai tampa bejėgiai išvydę švytintį, malonų veidą.

Tai akcentuoju todėl, kad visą mėnesį jums bus svarbu vengti konfrontacijos, intrigų. Dabar jūs ne kovotojai – juk Marsas, Avino šeimininkas, šiuo metu ne tik Vėžyje, ženkle, kuris tarsi „uždaro“ Avino energiją bei skatina slaptas intrigas, bet ir juda atatupstas.

Tad pirmiausia siekite taikos – tiek šeimoje, tiek darbe, sudarinėkite paliaubas, ir viskas seksis kuo puikiausiai. Visą mėnesį tiks įgyvendinti senus planus, apdairiai plėtoti veiklą. Nesistenkite pirmauti, be reikalo nerizikuokite. Daugiau dėmesio skirkite kontaktams su užsieniečiais – per juos ateis geros, stabilios permainos, beje, ne tik dalykinėje veikloje. Gali įsižiebti ir romantiški santykiai.

Mėnesio pirmas dvi dekadas neužsisėdėkite namuose – keliaukite: tiek dalykinės, tiek poilsio kelionės jums padės geriau jaustis. Palankiausia keliones planuoti 12-20 d. Pirmą dekadą galimi tam tikri nesklandumai, jei tai bus komandiruotės ar kelionė į kalnus. 6-7 d. gresia traumos, avarijos, konfliktai, nuostoliai.

JAUTIS. Sunkokas, pavojingas mėnuo. Pirma dekada bus itin sudėtinga. Bus sunku ką nors suplanuoti – tik nuspręsite, kad jums reikia vieno ar kito, imsite judėti norima linkme, ir staiga viskas apsivers aukštyn kojomis, paaiškės, kad jūsų triūsas buvo bergždžias. Na, ne visai – jei nieko nedarysite ir mėginsite pasislėpti nuo pavojų, bus dar blogiau. Išmokite šį mėnesį pasikliauti tik savimi, būkite drąsūs, nelaukite, neprašykite kitų pagalbos. Kad ir kaip bus nesmagu, bus tik geriau, jei mažiau dėmesio kreipsite į nesklandumus: jie neišvengiami, ir jei nustosite jų bijoti, jų vengti, nuo jų bėgti – jie tiesiog dings.

Tai nereiškia, kad dabar jums galima viskas, – tam tikru elgesiu galite rimtai pabloginti savo padėtį. Tad kuo mažiau velkitės į konfliktus, intrigas darbe, nerizikuokite veikloje. Nors pinigų stigs, ne laikas imtis pavojingo verslo, imti dideles paskolas ar skolinti nemažus pinigus – reikalingų pinigų gauti pavyks, tačiau juos naudokite labai griežtai pagal paskirtį ir nepažeidinėdami įstatymų (gerai, jei jie bus panaudoti namams įrengti, remontuoti ar įsigyti, taip pat sustiprinti pozicijas versle). Turėtumėte atminti, kad pinigų bus tol, kol elgsitės sąžiningai, vykdysite savo įsipareigojimus – menkiausi, nekalčiausi mėginimai pagudrauti gali sukelti liūdnų pasekmių. Tad taupykite, likite sąžiningi, mokėkite pasidalyti su tais, kuriems blogiau nei jums, ir žvaigždės pasirūpins, kad jums bei jūsų šeimai nieko nestigtų.

Nuo 18 d. prasidės gerasis didysis persilaužimas – Jupiteris, Karalių Žvaigždė, metams įeis į jums labai palankų Ožiaragio ženklą, ir tai reiškia, kad viskas keisis jūsų naudai. Nuo tos dienos ims atsiverti nauji platūs horizontai.

DVYNIAI. Tai paskutinės gerosios dienos – nuo 18 d. prasidės ilgalaikis nervų gadinimas (nebent jūs gimėte Žiurkės, Drakono, Beždžionės metais).

Tad pasinaudokite pirmų dekadų sėkme, kad užtikrintumėte gerus santykius su savo partneriais, ypač su sutuoktiniu – jų parama Dvyniams bjauriais Žiurkės metais bus itin reikalinga.

Jei esate dar nesusituokę ar net neišsirinkę poros, būkite atidūs: jums bus siųstas ženklas, ką rinktis, kuris yra išrinktasis ar išrinktoji. Jei rinksitės dabar – tikrai neapsiriksite.

Dvyniams, bendravimo ženklui, itin svarbu tinkamas pasirinkimas.

Mat šio ženklo atstovas negali su kitu žmogumi gyventi kartu nebendraudamas, – Dvyniams reikalingas tikras, gyvas bei kokybiškas kontaktas.

Tad įsiklausykite į savo vidų ir apsižvalgykite – galbūt praregėsite ir suvoksite, kaip elgtis, kad jūsų santuoka būtų laiminga.

Nors pirmos dvi dekados bus palankiausios, pačios nesėkmingiausios ir pavojingiausios dienos gali būti kaip tik mėnesio pradžioje – 6-7 ir 10-11 d. Palankiausia bus antra mėnesio dekada.

Trečia dekada vers įsitempti – laimė ir pralaimėjimas, dovanos ir nuostoliai, meilė ir prakeikimas vienu metu.

Didelė įtampa, netikėtumai, stresas, kai tampa nelengva manevruoti, kad neįgytum naujų priešų. Jei norite ramių Naujųjų sutikimo be nuotykių, geriau nešvęsti jų gausioje kompanijoje su nepažįstamais žmonėmis ir nebūti tuo metu kelyje.

VĖŽYS. Geras mėnuo ir darbui, ir malonumams, ir poilsiui, ir sveikatai stiprinti.

Būsite protingi, tvarkingi, racionalūs bei žavingi. Nuo antros dekados jūsų nuotaikos itin džiugios, ir net patys neįdomiausi, nykiausi darbai bei pareigos atrodys intriguojantys, perspektyvūs.

Tad gruodis – puiki proga imtis privalomų dalykų, kurių vengiate dėl jų nuobodumo.

Dabar nesunkiai nusileisite kasdienybės reikalavimams darbe bei namie. Tik nepamirškite apie savo sveikatą.

Sveikas gyvenimo būdas padės ją išsaugoti, tik ar jūsų dienos režimas primena sveikuolių dienos principus?

Trečia mėnesio dekada gali prasidėti kiek dramatiškai – netikėta nesėkmė ar konfliktas (namie, darbe), nesusipratimai su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu gali priverti jus imti panikuoti.

21-22, 24, 26 d. galite prisivirti košės, jei neklausysite vidaus balso.

Šiomis dienomis gali kilti rimtų konfliktų su vadovybe darbe, su dalykiniais partneriais ar savo pora. Vis dėlto nuo 18 d.

Jupiteris, pramintas senovės astrologų Didžiąja Laime, įeis į Ožiaragį, ženklą, kuris Vėžiams atneš sėkmę partnerystėje.

O tai reiškia, kad jūs labiau mokėsite sutarti su savo pora bei partneriais, išsirinkti geriausius sąjungininkus.

LIŪTAS. Tai paskutinis itin intensyvių metų mėnuo. Gal jau galima kiek atsipalaiduoti? Pabūkite pramuštgalviai ir lengvabūdžiai, gyvenkite šiaip sau, iš meilės gyvenimui, o ne dėl pareigos. Mėnuo liepia atsigręžti į tai, kas Liūtui svarbiausia: į gyvenimo šventę.

Sėkmingiausios pirmos dvi dekados. Pirmoji žada ir ne visai malonių staigmenų, tad patartina bent jau 5-8 d. nieko svarbaus neplanuoti – tai kritinės dienos, galinčios netikėtai pakeisti jūsų planus. Sėkmingiausia antra dekada – būsite populiarūs ir visiems reikalingi. Tai kūrybinio įkvėpimo metas, itin palankus menininkams, aktoriams bei įsimylėjusiems. Tiks tvarkyti bet kokius reikalus, spręsti bet kokias problemas – tiek asmenines, tiek dalykines. Galimas ir netikėtas įsimylėjimas.

Tačiau nuo 18 d. situacija keisis – teks palengvėle atsitraukti iš karališkų pozicijų. Jupiteris, Karalių Žvaigždė, iš jums itin palankaus Šaulio ženklo pereis į Ožiaragį, kuris iš Liūtų pareikalaus kuklumo, nusižeminimo, darbštumo (jūsų karališkas žavesys jau menkai begelbės), be to, į Liūto ženklą įeis Krintantis Mėnulio Mazgas. Ir tai jau bus nemenka problema daugiau nei metus (iki 2009 rugpjūčio vidurio). Krintantis Mėnulio Mazgas Liūtams itin nepriimtinas reiškinys, nes jo užduotis – slopinti. O jūsų ženklas susijęs su itin dideliu aktyvumu: juk Liūtą valdo ugninga Saulė ir jos užduotis švytėti, džiaugtis gyvenimu bei džiuginti savo buvimu aplinkinius.

Žodžiu, energingas, ekstravertiškas Liūtas turės virsti paslaptingu, uždaru introvertu, kuris niekam nediktuoja savo sąlygų ir išmintingai prisiderina prie to, ką siūlo gyvenimas.

MERGELĖ. Gruodžio pirmos dvi dekados nebus lengvos. Tai paskutinės nepalankaus kelerių metų etapo dienos. Tad dar truputį pakentėkite.

Žinoma, tamsiausia naktis prieš aušrą, tad šios dvi dekados (pirma itin) gali nuliūdinti, prislėgti.

Darbai kris iš rankų, viskas taps nemiela, negana to, dar vaikų problemos, „mielos“ mylimo asmens staigmenos...

Tai nereiškia, kad prieš jus visi susimokė.

Tiesiog tai paskutinis lašas didžiojoje Mergelių kantrybės taurėje. O ji tikrai didelė.

Pati didžiausia Zodiake – niekas negali konkuruoti su Mergele ištverme.

Pirmas dvi dekadas pasistenkite praleisti ramiai – jokios įtampos, jokių nervų. Geriausia, aišku, ilsėtis namie – kelionėms irgi ne pats geriausias laikas.

Bet jei taip neišeina, bent jau atsisakykite darboholiko entuziazmo bei perfekcionizmo, nieko iš savęs nereikalaukite: kaip išeis, taip ir bus gerai.

Iš esmės reikalai ims keistis po 18 d. – jūsų laukia dvi labai geros naujienos: baigiasi stagnacija, prasideda laimė! Krintantis Mėnulio Mazgas, jus apribojęs bei nuolat liūdinęs nuo 2006 birželio, pagaliau palieka Mergelės ženklą!

Be to, Jupiteris, siejamas su didžiąją laime, tą pačią dieną įeina į jūsų laimės, meilės bei sėkmės ženklą Ožiaragį.

Jūsų laukia nuostabus laikas.

Tiesa, Naujieji ateis ne itin palankiu Mergelėms laiku, tad šią didžiąją metų šventę patarčiau atšvęsti santūriau.

SVARSTYKLĖS. Dvilypis mėnuo: norėsis ką nors reikšminga atlikti, tačiau greit užgesite – entuziazmo neužteks. Tiksliau, jo pakaks tik geriems norams. Tad kuo nors susižavėję, ką nors sumąstę nežadėkite nieko konkretaus, pavyzdžiui, tinka žadėti žvaigždę danguje, bet netinka sakyti, kad iki penktadienio įkalsite vinį, nustosite keikti likimą (sutuoktinį), nunešite pareiškimus į Santuokų rūmus.

Jūsų gera nuotaika bei sveikata priklausys nuo sugebėjimo patylėti, priešingu atveju persidirbsite, persitempsite mėgindami įvykdyti duotus pažadus arba įgysite pažaduko reputaciją.

Pirmos dvi dekados – paskutinės nerūpestingos dienos, kai niekas labai nesupyksta, jog žvaigždės taip ir nepristatote į namus ar, išėję pas kaimyną degtukų, grįžtate lyg po nedidelės kelionės aplink pasaulį.

Gal ir verta tuo pasidžiaugti, nes nuo trečios gruodžio dekados linksmybės baigsis, prasidės ilgalaikiai apribojimai, kai ne tik sąlygos reikštis bus prastesnės, bet noro ką nors nuveikti vargu ar liks (išimtis būtų tik tiems, kurie gimė Žiurkės, Drakono, Beždžionės metais). Tad prasminga per pirmas dvi dekadas labai nesiblaškyti ir griebtis jums svarbių darbų, tvarkyti reikalus, kurie lems kitų metų sėkmę.

Trečią mėnesio dekadą reikėtų atsitraukti nuo darbų – pradėkite šventines atostogas. Pats laikas labiau atsidėti šeimai.

Daugiau dėmesio skirkite savo vaikams, kitaip turėsite rūpesčių.

SKORPIONAS. Mėnuo prasidės problemomis, tačiau būsite energingi ir kilusius sunkumus įveiksite.

Neskubinkite įvykių – Juodasis Mėnulis vis dar jūsų ženkle, ir ne viskas taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Nors šis mėnuo žada radikalias permainas ir skatins norus viską keisti, jums to daryti nereikėtų.

Tad pagrindinis dalykas gruodį bus išsaugoti tai, ką esate anksčiau pasiekę.

Nerizikuokite pinigais, turtu, venkite imti didelius kreditus, neskolinkite didelių sumų (ypač mėnesio pradžioje ir pabaigoje).

Ypač trečią gruodžio dekadą bus svarbu išsaugoti veiklos stabilumą: ne laikas bus siekti naujų pareigų, plėsti veiklą.

Tai sudėtingas metas, kai galite nukentėti dėl per didelių ambicijų, neapgalvotų investicijų ar nesąžiningų partnerių iš užsienio.

Nepatartina trečiai dekadai planuoti ir tolimų kelionių, bent jau Naujuosius atšvęskite namie su artimaisiais (dideli susibūrimai, ypač pas svetimus žmones, netiks).

Trečią dekadą išaugs traumų tikimybė, gali pablogėti ir sveikata.

Taip pat mėnesio pabaigai nereikėtų planuoti rimtų reikalų su užsieniečiais – geriausiu atveju tuščiai laiką sugaišite.

Tai pasakytina ir apie romantiškas viltis: geriau jų labai nepuoselėti – Juodasis Mėnulis nepadeda surasti tinkamos poros.

ŠAULYS. Gimtadienio mėnesį pradėsite gana kategoriškai nusiteikę.

Jokių kompromisų.

Tai itin pajus artimieji – jiems bus palikta tik viena teisė: patyliukais paklusti.

Visas mėnuo taip ir prabėgs kovojant su nepaklusnumu namuose bei darbe, su aplinkinių ydomis, netobulu pasauliu.

Tačiau Jupiteris vis dar jūsų ženkle, tad artimiesiems bei visiems kitiems jūs liksite neginčijamas autoritetas: kad ir ką pasakysite, pagarba jums nulems rezultatą.

Jiems teks paklusti. Net jei kils konfliktas, laimėsite jūs.

Tiesa, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Tad ruoškitės 18 d., kai pereinamoji karūna atiteks Ožiaragiams.

Tiesa, jums blogai nebus. Bent kurį laiką galėsite netrukdomi džiaugtis savo laimėjimais.

Priminsiu, kad iki gimtadienio netinka nieko nauja pradėti, rizikuoti pinigais.

Naujiems projektams geras laikas tik atšventus sukaktį. Iki gimtadienio svarbu daugiau dėmesio skirti sveikatai.

Gana sudėtinga paskutinė mėnesio savaitė – būsite nepakantūs, labiau konfliktiški. Mėnesio pabaigai nepatartina planuoti kelionių.

Venkite ir naujų pažinčių, ypač su užsieniečiais, nepageidautina užmegzti tuo metu nei verslo, nei meilės ryšių.

Išimtis būtų nebent 27 d.

ŠAULYS. Gruodžio metas prieš gimtadienį – svarbi proga susitelkti, nusiraminti, verta susirūpinti tvarka savo gyvenime. Galbūt anksčiau keltis bei anksčiau gultis, pradėti mankštintis bei daugiau gryno vandens gerti, iškrovos dietų irgi nereikėtų pamiršti. Kiti labai svarbūs dalykai – tai draugai bei jūsų automobilis. Jei jis apgedęs, geriau juo visai nevažinėti, bent jau pirmą dekadą, kai garantuotos ne tik avarijos, bet ir išskirtinis nervų gadinimas dėl paslaptingai atsirandančių gedimų, netaktiškų vairuotojų, egoistiškų pėsčiųjų, įžūlių vagių. Gerai būtų apriboti ir bendravimą, nes per žodžius prarasite energiją bei sėkmę (kurią šiuo metu reikėtų taupyti ir vertinti) – bendraukite tik su tais, kurie jus myli, stenkitės mažiau kalbėti. Svarbu bus net tai, ką skaitote, kokias televizijos laidas žiūrite ar klausotės – galite neadekvačiai reaguoti į išgirstas naujienas. Rinkitės tai, kas garantuotai padeda nusiraminti, atsipalaiduoti – gal reikėtų pasirinkti senas mėgstamas knygas, žiūrėti tik tas laidas, kurių vedėjai artimi jūsų dvasiai.

Nesiimkite jokių papildomų darbų ir nieko nauja neplanuokite – tai nebus perspektyvu. Jei turite neatidėliotinų reikalų, verta juos tvarkyti nuo antros dekados. Jei pirmas dvi dekadas mokėsite saugoti sveikatą, taupyti pinigus, mažiau karščiuositės, vengsite ginčų, nepirksite jokių naujų daiktų (ypač transporto priemonių), nepamiršite saugotis vagių – neteks patirti stresų ir gimtadienį sutiksite pakylėtai. Pati svarbiausia data gruodį jums bus 18 d. Tai didžiojo persilaužimo metas, kai Jupiteris, Karalių Žvaigždė, metams įeis į jūsų ženklą.

OŽIARAGIS. Gruodžio metas prieš gimtadienį – svarbi proga susitelkti, nusiraminti, verta susirūpinti tvarka savo gyvenime. Galbūt anksčiau keltis bei anksčiau gultis, pradėti mankštintis bei daugiau gryno vandens gerti, iškrovos dietų irgi nereikėtų pamiršti. Kiti labai svarbūs dalykai – tai draugai bei jūsų automobilis. Jei jis apgedęs, geriau juo visai nevažinėti, bent jau pirmą dekadą, kai garantuotos ne tik avarijos, bet ir išskirtinis nervų gadinimas dėl paslaptingai atsirandančių gedimų, netaktiškų vairuotojų, egoistiškų pėsčiųjų, įžūlių vagių. Gerai būtų apriboti ir bendravimą, nes per žodžius prarasite energiją bei sėkmę (kurią šiuo metu reikėtų taupyti ir vertinti) – bendraukite tik su tais, kurie jus myli, stenkitės mažiau kalbėti. Svarbu bus net tai, ką skaitote, kokias televizijos laidas žiūrite ar klausotės – galite neadekvačiai reaguoti į išgirstas naujienas. Rinkitės tai, kas garantuotai padeda nusiraminti, atsipalaiduoti – gal reikėtų pasirinkti senas mėgstamas knygas, žiūrėti tik tas laidas, kurių vedėjai artimi jūsų dvasiai.

Nesiimkite jokių papildomų darbų ir nieko nauja neplanuokite – tai nebus perspektyvu. Jei turite neatidėliotinų reikalų, verta juos tvarkyti nuo antros dekados. Jei pirmas dvi dekadas mokėsite saugoti sveikatą, taupyti pinigus, mažiau karščiuositės, vengsite ginčų, nepirksite jokių naujų daiktų (ypač transporto priemonių), nepamiršite saugotis vagių – neteks patirti stresų ir gimtadienį sutiksite pakylėtai. Pati svarbiausia data gruodį jums bus 18 d. Tai didžiojo persilaužimo metas, kai Jupiteris, Karalių Žvaigždė, metams įeis į jūsų ženklą.

VANDENIS. Pirmos dvi dekados nebus labai nuobodžios – permainos, netikėtumai, planų suirimas bei visokios kitokios staigmenos, atimančios ne tik laiką, jėgas, pasitikėjimą savimi bei sveiku protu, bet ir sekinančios piniginę. Aišku, kartais saulė švystelės pro debesis (tiek, kiek priklauso jai pasirodyti apniukusiame lietuviškos žiemos danguje). Ir tokios džiugios dienos labiausiai tikėtinos mėnesio pradžioje, taip pat viduryje.

Tiesa sakant, tai menki nesklandumai, palyginti su tuo, kas lauks vėliau, nuo 18 d. Tad jei mylite save ir jums ne tas pats, kas laukia mėnesiui baigiantis bei kitais metas, pasistenkite per pirmas dvi dekadas padaryti viską, kas gali suteikti garantijas, veiklos stabilumą.

Tiek trečia mėnesio dekada, tiek kiti metai neleis jums labai reikštis, tad dažnai galite pasijusti lyg atsidūrę mašinoje be stabdžių. Šis laikas jus tarsi apnuogins, atskleis silpnąsias vietas, paviešins paslaptis. Na, o kad karalius nepasirodytų nuogas, tereikės vieno – nesistenkite atrodyti geresni nei esate iš tiesų (tokiu atveju niekam nekils minčių jūsų kritikuoti). Nepamirškite, yla iš maišo vis vien išlįs. Tad jau dabar išmokite būti kantrūs ir nesiimkite visko, kas šauna į galvą, – darykite tik tai, ką gerai žinote, mokate. Ir išmokite tylėti – trečios dekados ir kitų metų jėga slypės tyloje bei paslaptyje.

Bus svarbu pakeisti požiūrį į pinigus, išlaidas. Dėl pinigų nerizikuokite, venkite išlaidauti. Pinigai, o gal ir nelegalus meilės ryšys gali tapti konflikto su nuolatiniu partneriu priežastimi (labiausiai tikėtina 6, 7, 21, 22 d.). Itin turite apgalvoti Naujųjų sutikimą – būsite jautresni, labiau pažeidžiami.

ŽUVYS. Gruodis – lemtingas asmeniniam pripažinimui, karjerai. Dabar suvokiate, kad esate ties atsakinga riba, kad vienas tikslus žingsnis, ir jūs laimite, užimate išskirtines pozicijas.

Būkite drąsūs, nebijokite daug užsibrėžti, nors mėnuo gali prasidėti sudėtingai.

Rizikuokite tvarkydami reikalus, siekdami karjeros, išskyrus 6, 7, 21 d. Šios dienos jums itin nepalankios – galite daug ko netekti, viską sugadinti.

Pirmas dvi mėnesio dekadas sulauksite įtakingų draugų, aukštus postus užimančių asmenų dėmesio, pagalbos – tai padės geriau įsitvirtinti darbe, gauti norimas pareigas ar jums svarbią komandiruotę į užsienį, išplėsti veiklą, užmegzti reikalingus ryšius su užsienio partneriais.

Tai bus geras laikas ir keisti darbovietę ar išvykti į užsienį dirbti. Net jei į užsienį neišvažiuosite, būsite tokie užsiėmę, kad artimiesiems tapsite nepasiekiami bei tolimi lyg užsieniečiai – namuose jūsų stigs. Patys tai pajusite antrą mėnesio pusę, ir tuomet gali kilti dilema tarp karjeros ir šeimos.

Ką rinktis? Atsivers geros galimybės tobulintis, mokytis užsienyje, jums nemažai žadės viršininkas, tačiau teks aukoti namus, artimųjų interesus.

Po 18 d. ši problema ims spręstis savaime. Atsiras daugiau laisvo laiko, pagaliau galėsite ramiai džiaugtis bendravimu su šeima ir draugais.

Mėnesio pabaiga žada ir netikėtą (ko gero, slaptą) meilės nuotykį.

Geriau, jei tai nebus Naujųjų naktį, kuri nepalanki naujoms pažintims užmegzti.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko