Sausio mėnesio Palmiros horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

1/0
Teksto dydis:

AVINAS

Prasideda naujas aktyvios veiklos etapas. Ir tai bus perspektyvu. Būtent dabar reikia aiškintis, ko siekiate. 2008-ųjų sausis – esminių užmojų metas, kai reikia užsibrėžti kuo daugiau. Nebijokite – įveiksite. Svarbu sausį užsibrėžti pagrindinius tikslus ir imtis juos įgyvendinti.

Daug jėgų prireiks per pirmas dvi dekadas – reikės kuo geriau pasirodyti darbe, laimėti tai, ko ilgai siekėte. Teks skirti visas jėgas ir laiką karjerai. Nors pirmą mėnesio pusę nebus labai lengva, sugebėsite daug nuveikti ir mėnesiui baigiantis galėsite džiaugtis laimėjimais.

Trečią dekadą situacija keisis – tapsite savarankiškesni ir nepriklausomi. Nors darbų nesumažės, viskas ims spręstis paprasčiau: mažės kliūčių, atsiras jus suprantančių pagalbininkų. Dabar bus lengviau pasiekti tikslą, tik nesumažinkite tempo. Būkite tikri, jog nustebinsite pasaulį nebūtais atradimais. Bus lemta nugalėti konkurentus, įveikti konservatyvius stabdžius, aukštų asmenų nerangumą, pasipriešinimą. Jus įvertins ne tik vadovybė – jumis nuoširdžiai džiaugsis ir nemažai padės draugai. Jus gaubs visuotino susižavėjimo aura. Tai – energingų permainų, išsivadavimo iš nereikalingų sąlyginumų metas.

Finansiniu požiūriu rizikingiausia bus pirma mėnesio pusė, tad nereikėtų kurti finansinių planų, tai bus pavojingas laikas sandoriui, pinigams investuoti, imti kreditą – tam labiau tinkama antra mėnesio pusė.

Pirmą mėnesio pusę gali pasikeisti ir asmeniniai santykiai: permainų, laisvės troškimas gali versti konfliktuoti su mylimu asmeniu, sutuoktiniu. Kita vertus, beveik visą mėnesį intensyvus darbo grafikas netrukdys puoselėti romantiškų svajonių, tad megsis ne tik įdomios dalykinės pažintys, bet ir asmeninės. Visai nelauktai jus gali užgriūti ir tarnybinis romanas. Labiau tikėtina, jog tai įvyks komandiruotės, viešnagės metu.

JAUTIS

Nuostabusis laikas Jaučiams jau prasidėjo. Rūpesčiai palikti 2007 m., o dabar jūsų laukia geriausia, ką gali pasiūlyti Zodiakas.

Ir sausis ne išimtis – tai bus šaunus, perspektyvus mėnuo, kai pasirodys, jog esate visų vertinami, gerbiami, visiems reikalingi. Tai laikas, kai galima mėginti laimę bet kokioje sferoje, – jūs nė nenutuokiate apie savo universalumą.

Mėnesio pradžioje galimi romantiški nuotykiai ir netikėtumai toli nuo namų (svečiuose, kelyje, užsienyje). Tada gali užsimegzti intriguojantis meilės ryšys, kuris nebus tradicinis ir galbūt pakeis pasaulėžiūrą bei padėtį visuomenėje.

Bet jūsų reikalavimai bus maksimalistiniai, tad gana greit galite nusivilti mylimu asmeniu – pirma mėnesio pusė bus nestabilus bendravimo su mylimu žmogumi laikas. Tad pasiruoškite netikėtumams ir kompromisams, ir ne tik bendraudami su antrąja puse, bet ir darbe.

Antra mėnesio pusė stabilesnė bei sėkminga ne tik meilėje, bet ir tvarkant reikalus. Jūsų įtaka akivaizdžiai didės, atsivers naujos galimybės, apie kurias anksčiau galėjote tik pasvajoti. Pajusite įtakingų asmenų pasitikėjimą bei paramą. Galite sulaukti naudingų pasiūlymų. Jeigu atsiras galimybių išvykti į užsienio komandiruotę arba dirbti užsienio firmoje, pasinaudokite tuo. Antrą mėnesio pusę tam – puikus laikas.

Trečia mėnesio dekada nebus lengva, darbų krūvis išaugs. Teks nemažai jėgų paaukoti profesijai, visuomeniniams reikalams, trūks laiko šeimai.

DVYNIAI

Sausį vargu ar sėdėsite rankas sudėję – įtampos, visokių netikėtumų pakaks, ypač pirmą mėnesio pusę, kai situacija dažnai ims klostytis neprognozuojama linkme. Ne viskas jums bus priimtina, tačiau jūsų įniršis bus produktyvus.

Jei esate išsekinti ankstesnių įvykių, galite lengvai prarasti savitvardą, pulti į paniką, protestuoti be rimto pagrindo ir ten, kur nereikia.

Per pirmą, antrą dekadas būsite pažeidžiami, jums teks ko nors atsisakyti, kai ką paaukoti. Nenuliūskite – jus puikiai supras ir parems draugai.

Įvykusios permainos padės suvokti, kokiomis neribotomis galimybėmis esate apdovanoti. Labai nesijaudinkite dėl galimų nesklandumų pirmą mėnesio pusę – jau antrą jums pavyks sėkmingai rasti alternatyvas ir išspręsti finansines problemas. Tad jau trečią sausio savaitę sugebėsite kai ką pozityvaus pakeisti savo gyvenime.

Iki 26 d. – aktyvus laikas, vėliau nieko naujo nebepradėkite – tai nebus blogas laikas, tačiau teks susitaikyti su tam tikru vilkinimu tvarkant reikalus.

Tai bus geras laikas imtis atidėtų, nebaigtų darbų, atnaujinti nutrūkusius ryšius.

Likimas gali iškrėsi ir pokštą – galite susitikti su kažkada mylėtu žmogumi, gali atsinaujinti santykiai su buvusiu sutuoktiniu.

Galimas ir malonus susitikimas su draugais, kurių seniai nematėte, kurie jau ilgokai gyvena užsienyje.

VĖŽYS

Didysis darbymetis baigiasi – pirmos dvi sausio dekados leis atsipūsti. Bent jau pirmą mėnesio pusę geriau skirti poilsiui su sutuoktiniu, atsipalaiduoti toliau nuo namų. Sumažės pareigų bei rūpesčių, susijusių su darbu, sveikata, bet taps svarbūs kiti dalykai.

Dabar pasirinkimo klausimai taps patys aktualiausi, juolab kad esate Vėžys, juk niekas taip aiškiai nesuvokia, kad pasaulis susideda iš savų bei svetimų kaip jūsų ženklo žmonės. Ir niekas taip nebijo apsirikti, žengti lemtingą žingsnį (nebent Svarstyklės) kaip Vėžio ženklo vyrai ir moterys.

Deja, sausis pareikalaus rinktis. Tik nepulkite į paniką. Dabar Jupiteris jūsų pasirinkimo ženkle Ožiaragyje, tad jums padės nesuklysti.

Kita vertus, nepamirškite, kad būtent dabar jūsų poelgiai ir moralė taps labiau vertinami visuomenės. Dėl nesklandumų šeimoje, bendraujant su sutuoktiniu, dėl netikusio vaikų elgesio gali kilti ir apkalbų. Bet net neigiamoje situacijoje visuomet būna ir gerų dalykų: būtent dabar išryškės jūsų tikrieji draugai, sąjungininkai ir priešai.

Tad tam tikra krizė neišvengiama. Ji bus tikėtina pirmą mėnesio pusę. Tačiau ji naudingai stimuliuos permainas, kurių seniai vengėte, – juk Vėžiui taip sunku atsisakyti praeities, net tuomet, kai ji traukia atgal.

Keisis jūsų vertybių sistema, požiūris į meilę, pinigus, padėtį visuomenėje. Jau pirmą sausio pusę galite sulaukti netikėtumų bendraudami su sutuoktiniu. Gali atsirasti alternatyva, nelauktas susižavėjimas, kito vyro (moters) dėmesys jus privers ieškoti kitokių gyvenimo kelių.

Dalykinei veiklai bus palankiausia antra sausio pusė. Tai geras laikas sandoriams ir svarbiems juridiniams reikalams tvarkyti, bylinėtis, aiškintis teisybę.

LIŪTAS

Šventės baigėsi, prasideda kasdienybė. Tad nenuostabu, kad mėnuo prasidės rūpesčiais, – ne viskuo būsite patenkinti, o kitų (ypač sutuoktinio) net menkiausios pastabos skambės kaip asmeninis įžeidimas. Geriausia pirmą sausio savaitę praleisti šventiškai – pamirškite rūpesčius, nespręskite problemų.

Leiskite sau pasidžiaugti gyvenimu, negraužkite savęs dėl to, ko nesate pasiekę, ko neturite. Priešingu atveju kentės jūsų sveikata, santykiai su artimaisiais, kolegomis – erzinsitės dėl kiekvienos smulkmenos. Ir nepamirškite, kad jau pirmomis sausio dienomis jūsų priekabės gali baigtis rimtu konfliktu ir santykių atšalimu.

Antra savaitė irgi gana kebli, apgaulinga, galite padaryti rimtų klaidų darbe, ypač jei kam nors patikėsite tai, ką privalote padaryti. Nuostoliai ir nusivylimai tuomet neišvengiami. Ne laikas bus ir svarbiems susitarimams (7, 9, 11-13 d.). Jei teks keliauti, jei vyksite į komandiruotę, pasaugokite sveikatą pirmas dvi sausio savaites.

Trečią, ketvirtą sausio savaitę ryškiau nusišypsos laimė darbuose ir asmeniniame gyvenime, tad imkite skubiai tvarkyti svarbius reikalus. Sutelkite apie save draugus, kolegas, ieškokite patikimų partnerių. Jie perims dalį jūsų rūpesčių. Tuo metu sėkmingai spręsite problemas, susijusias su darbu ir sveikata.

Mėnesio trečia dekada gera tuo, kad aplinkybės leis atsipūsti, jūsų požiūris į gyvenimą taps optimistiškai sveikas. Tada jau bus galima žengti lemtingą žingsnį bendraujant su dalykiniais partneriais, šefu, apsispręsti ir dėl širdies reikalų. Tai bus palankus metas plėsti dalykinius ryšius, pasirašyti svarbius susitarimus, sandorius.

MERGELĖ

Pagaliau atėjo jūsų sėkmės laikas. Dabar jau galite nieko nebijoti – šiemet būsite Fortūnos numylėtiniai. Tad plačiai nusišypsokite ir pažvelkite kitaip į ankstesnes problemas, susikaupusius rūpesčius.

Dabar atsiras įdomių minčių, išganingų sumanymų. Vienu metu būsite ir labai praktiški, ir avantiūristiški arba romantiški. Dabar būsite maksimalistai: norėsis visko arba nieko. Tad nebedomins atsitiktiniai darbai, investicijos, neduosiančios milžiniško pelno, vienos nakties meilė. Reikės visko daug ir būtinai tikro, garantuoto.

Pirma mėnesio pusė bus gera poilsiui ir ne itin tinkama atsakingiems reikalams, svarbioms finansinėms operacijoms. Tam tikros provokacijos sausį neišvengiamos darbe ir namie, bet jums nepritrūks nei optimizmo, nei energijos.

Antra mėnesio pusė sėkmingesnė, seksis išspręsti senus keblumus, atsikovoti prarastas pozicijas, ištaisyti anksčiau padarytas klaidas. Svarbiausius sumanymus tiktų įgyvendinti, imtis rizikingų reikalų tik antrą mėnesio pusę. Šis laikas sėkmingesnis meilės srityje, ypač jeigu ieškote sau poros. Tikėtinas tarnybinis romanas. Paskutinę mėnesio savaitę galimos geros santykių su sutuoktiniu permainos.

Svarbu trečią dekadą daugiau dėmesio skirti sveikatai – turite išsiaiškinti, kas trukdo būti žvaliems, energingiems. Gal jums reikia pakeisti mitybą, pradėti vartoti imunitetą stiprinančius maisto papildus, taip pat reguliariai mankštintis, ilsėtis.

SVARSTYKLĖS

Ateina nusiraminimo, vidinio susitaikymo metas. Verta pailsėti nuo pasaulio rūpesčių, įvairių dalykinių reikalų.

Pats geriausias sprendimas būtų viską pamiršus pagyventi sau bent pirmas dvi sausio dekadas.

Gilinkitės į savo ir šeimos praeitį, nuojautas, siekite suvokti savo vidinius poreikius – intuicija subtiliai nukreips reikiama linkme.

Turite suprasti, ko labiausiai reikia jums, jūsų šeimai. Ir tai gali būti gana paprasti dalykai – sveikatos stiprinimas ar namų pertvarkymas.

Jeigu esate nepatenkinti dabartiniu savo būstu, mėnuo bus tinkamas pasidairyti tinkamesnės gyvenamosios vietos.

O gal jus slegia sena nesantaika su tėvais? Bet kokiu atveju turi žinoti, kad ligos (aišku, jeigu susirgsite) pirmas dvi sausio dekadas bus susijusios su skolomis namams, šeimai, ypač tėvams. Neišspręstos problemos su artimaisiais gali pasireikšti kaip liga.

Jeigu teks dirbti pirmą sausio pusę, turite žinoti, jog būsite linkę daryti klaidas, be reikalo pyktis su vadovybe ar kolegomis, tuščiai užsigauti.

Taip bus todėl, kad darbo aplinka jus padarys labiau jautrius ir pažeidžiamus.

Ir pamirškite konkurenciją (ne tik dalykinę, bet ir asmeninę, ypač meilėje) – visą sausį tai bus tuščias laiko gaišimas.

Trečią dekadą jausitės žvaliau. Tuomet ir verta imtis atidėtų darbų – atėjo metas aktyviai ir kūrybingai veiklai.

Stenkitės vengti konfliktų, nesivelkite į intrigas, bus svarbu nesuardyti ir pasiektos darnos šeimoje.

SKORPIONAS

Metų pradžia Skorpionams dar sunki, ir iki balandžio pradžios tuščia viltis kokių nors geresnių, pozityvesnių permainų. Tad vis dar reikalingas saikas ir atsargumas – taupykite jėgas, laiką, saugokite savo gerą vardą.

Aplinkiniai bus atidūs žodžiams, stebės jūsų darbus, tad geriau niekam nieko nežadėkite, negarantuokite: aplinkybės gali susiklostyti atvirkščiai, nei planuosite, ir liksite netesėję įsipareigojimo.

Šiuo metu aplinkiniai nebus jums atlaidūs, bus linkę dažniau teisti, smerkti, apkalbėti. Tad ne tik nepervertinkite savo galimybių žadėdami, bet ir apskritai pasistenkite mažiau kitiems į akis kristi. Ne laikas ir leistis į naujas pažintis, žavėtis naujomis idėjomis, kol kas neskubėkite realizuoti savo šaunių sumanymų. Kaupkite idėjas, bet nesigriebkite jų įgyvendinti.

Ypač pirma mėnesio pusė bus nepalanki svarbiems susitarimams, sandoriams, pinigams investuoti. Labai nepasikliaukite ir draugų pagalba – dėl neaiškių priežasčių jie negalės jums patalkininkauti. Tad neskubinkite įvykių, nesigriebkite naujovių, kitaip išprovokuosite ne pačias geriausias permainas. Svarbesnius reikalus tvarkyti palankiausia trečią mėnesio savaitę.

Ypač neskubinkite įvykių mėnesiui baigiantis – trečia dekada nepalanki veiklai. Tiesiog ilsėkitės.

Bus svarbu atitolti nuo dalykinių rūpesčių ir panirti į šeimos, jausmų pasaulį. Pasistenkite daugiau dėmesio skirti savo vaikams. Patirsite malonumą ir rūpindamiesi namais – bus gerai juos pertvarkyti, remontuoti. Jei jūsų sveikata nėra stipri – trečią dekadą galite sunegaluoti. Bus svarbu labiau rūpintis imuniteto stiprinimu.

ŠAULYS

Intensyvūs, net audringi 2007 m. jau baigėsi, ateina ramaus, apgalvoto darbo metas.

Jūs atradote kitus dalykus, atsivėrė naujos perspektyvos, ir dabar atėjo laikas tai įgyvendinti ir sulaukti naudos. Sausio nuotaikos kaip tik ir bus susijusios su poreikiu įkūnyti prabėgusių metų idėjas.

Vis dėlto pirma sausio pusė gana komplikuota naujų darbų pradžiai, atsakingiems sumanymams įgyvendinti, netinkama ir reikšmingam finansiniam apsisprendimui. Geriau kol kas ilsėtis, kaupti jėgas, stiprinti sveikatą, keliauti po tolimas šalis.

Kelionių metu venkite romantiškų nuotykių, net jei neturite kam būti ištikimi, – labai tikėtina, jog apsigausite įsimylėdami iš pirmo žvilgsnio – itin greit pasiduosite meilės iliuzijai.

Tad pirmą sausio pusę nereikėtų pasiduoti lengvabūdiškai avantiūrai.

Jei turite rimtų dalykinių sumanymų, juos būtų palanku realizuoti antrą mėnesio pusę.

Būkite atidesni aplinkinių nuomonei, savo partneriams, sutuoktiniui, neskubėkite veltis į ginčus, protestuoti. Sausį bus svarbu sutarti, veikti poroje – ne laikas reikšti lyderio ambicijas.

Tai geras laikas pinigus investuoti į nekilnojamąjį turtą, pirkti vertingus daiktus, meno kūrinius savo namams.

Paskutinė sausio savaitė puiki ilgalaikiams dalykiniams susitarimams, sandoriams.

OŽIARAGIS

Pamirškite buvusias nesėkmes ir nuoskaudas – prasideda triumfo laikas. Jūs tampate Zodiako lyderiais, tad ryžkitės svarbiems ir reikšmingiems dalykams.

Tik sulaukite gimtadienio ir iškart pajusite, kaip pasikeis gyvenimo tempai, – greitis, energija taps jūsų pagrindiniu požymiu. Dabar atsidursite įvykių centre, susidursite su intensyviu aplinkinių dėmesiu. Aplinkiniai į jus sieks orientuotis kaip į pavyzdį ir nenorės atleisti padarytų klaidų, nepateisins kompromisų.

Sausis jums svarbus kaip gimtadienio mėnuo – jis lems visų metų sėkmę. Tad būtinos tam tikros sąlygos, kad viskas kuo puikiau susiklostytų per metus.

Derėtų iki gimtadienio nieko nauja nepradėti, vengti bendravimo, dėmesio. Grąžinkite skolas, pabaikite neatliktus darbus. Ir tik po gimtadienio imkitės aktyvios veiklos, naujų, svarbių, didelių darbų.

Tiesa, pirma sausio pusė nėra palanki naujų darbų pradžiai, rizikingoms finansinėms operacijoms, tad net jeigu gimėte gruodžio mėnesį, sulaukite antros mėnesio pusės, kad galėtumėte sėkmingai tvarkyti reikalus. Panašiai klostysis ir širdies reikalai: pirmą mėnesio pusę – tuščios viltys, gal net išdavystė, apgaulės.

Išties žavus laikas bus tik mėnesiui baigiantis – paskutinė sausio savaitė palanki tiek ieškoti sau poros, tiek priimti atsakingą sprendimą. Tuo metu užsimezgę romanai pasižymės stabilumu, nors aistros karščio gali pristigti. Šis laikas žada sėkmingą meilę vyresnio amžiaus asmenims.

Trečia dekada puiki spręsti materialines problemas, ieškoti naujų uždarbio šaltinių, rėmėjų, investuotojų. Gyvenimas vėl dosnus – pasistenkite iki galo pasinaudoti atsivėrusiomis naujomis galimybėmis. Dirbkite negailėdami jėgų – tai suteiks jums stabilią sėkmę net metams.

VANDENIS

Baigėsi įdomūs bei intriguojantys 2007 m. ir ateina kitas etapas, kuris gali tapti sudėtingas, jei nesilaikysite tam tikrų taisyklių.

Dabar bus svarbu neberodyti iniciatyvos, išmokti plaukti pasroviui. Ir nemanykite, kad tai blogai, – gyvenimo upė jus neš reikalinga linkme: pasiduodami srautui tikslą pasieksite greičiau nei veikdami planingai, nesivilkite, kad sausį (kaip ir visus metus) jūsų gyvenimo įvykiai paklus logikos dėsniams.

Tad sausis, ypač pirma pusė, nebus lengvas metas. Tik ką nors suplanuosite, tik ką nuspręsite, ir viskas versis aukštyn kojomis.

Tai nebus tikęs laikas ką nors keisti darbe ar asmeniniame gyvenime, rizikuoti pinigais. Šis laikas žada nusivylimus bei nuostolius. Tad nesiimkite nieko nauja, nepalanku bus ir reorganizuoti veiklą. Iki gimtadienio baikite senus darbus, pasistenkite skolas grąžinti, taikykitės su artimais, mylimais žmonėmis.

Pirmas dvi sausio dekadas verta ilsėtis. Tai bus geras laikas valyti organizmą specialiomis dietomis, mesti antsvorį. Būtų puiku iki gimtadienio dažniau palankyti baseiną. Jums padės nusiraminti, jėgas atgauti vandens procedūros. Patartina gerti ir raminamąsias arbatas.

Mėnesio paskutinė dekada puiki, gana sėkminga tiems, kurie tuo metu gimė. Tai laikas, geras spręsti problemas, susijusias su darbu, pinigais. Tinkama proga ilgalaikėms investicijoms. Mėnesio pabaigoje galimos malonios staigmenos meilėje – gali atsinaujinti nutrūkęs arba senas romanas.

ŽUVYS

Sausis daug ką pakeis – tai didžiųjų permainų pradžia.

Nors jau mėnesio pradžioje padvelks naujais vėjais, skubėti neverta, nes pirma mėnesio pusė nieko gero neduos, jeigu mėginsite ką nors keisti.

Taip pat neskubėkite pirmą mėnesio pusę tvarkyti reikalų (ypač meilės arba piniginių, turto) – jie gali susipainioti dar labiau.

Vėliau daug kas naudingai pasikeis ir pasisuks jums palankesne linkme.

Tad antrą mėnesio pusę kas nors svarbaus pakis jūsų aplinkoje – įgysite naujų draugų, tikrų bendraminčių, atsiras įtakingų globėjų, rėmėjų.

Laukia lemtingi susitikimai ir pasiūlymai, neužmirštamos pažintys.

Nauji žmonės gali paskatinti imtis permainų darbe (ją plėsti) arba viską pradėti iš naujo asmeniniame gyvenime, galbūt pakeisti gyvenamąją vietą.

Dabar tiks spręsti svarbius klausimus, susijusius su piniginiais rūpesčiais, jausmais.

Mėnesiui baigiantis galimas lemtingas įsimylėjimas.

Mėnesio trečią dekadą pasistenkite susikurti ramią, saugią, bet nenuobodžią aplinką.

Elkitės taip, kad netektų be reikalo jaudintis ir nebūtų progų liūdėti.

Nesiimkite skubių, rizikingų darbų – jie gali nepavykti.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko