Lapkričio mėnesio Palmiros horoskopas

1/0
Teksto dydis:

Avinas

Pirma mėnesio pusė nebus lengva, dažnai teks elgtis priešingai, nei aplinkiniai iš jūsų reikalaus. Kliūtys, išbandymai - teks be paliovos už ką nors kovoti, ką nors ginti, rizikuoti, aukoti, nusivilti, prarasti.

Pirmą mėnesio pusę galimi ir meilės išbandymai - nestabilūs santykiai gali visai atšalti, nutrūkti. Neplanuokite tolimų kelionių.

Tik nuo trečios savaitės viskas palengva ims keistis džiugesne linkme, tad kilusios problemos ims vienaip ar kitaip spręstis.

Tuomet į pagalbą ateis seni įtakingi draugai, labiau simpatizuos asmenys, galintys daryti įtaką jūsų karjerai. Antrą mėnesio pusę jūsų įtaka bei autoritetas augs, įgysite puikių draugų.

Jautis

Tai pasirinkimo mėnuo, kai tampa akivaizdu, kaip jus vertina visuomenė, draugai, sutuoktinis.

Dabar imsite suprasti, kas jūsų žmonės, o kas ne, būtent dabar atskirsite sąjungininkus nuo priešų ir būsite priversti ko nors atsisakyti, su kai kuo išsiskirti.

Pirmą mėnesio pusę jūsų ambicijos gali būti pažeistos, nuopelnai deramai neįvertinti, aplinkiniai vis dažniau pastebės jūsų negatyvias savybes.

Nepasiduokite ambicijoms, būkite kuklesni, mokėkite priimti kritiką, stiprinkite ryšius su sąjungininkais, siekite konkurentus, priešus patraukti į savo pusę.

Turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei - bendravimo nesklandumai gali pakenkti jūsų abiejų ateičiai.

Dvyniai

Sunkokas mėnuo tiems, kurie siekia viską padaryti kuo geriau, kuriems stinga lankstumo, apsukrumo ar diplomatiškumo.

Nenorėkite viską padaryti idealiai - darbų laukia begalė, rūpesčių taip pat bus per akis, o jėgų bei sveikatos stigs.

Pagrindinis dėmesys turėtų būti skirtas sveikam gyvenimo būdui - tinkama mityba, mankšta, geras miegas padės stiprinti atsparumą, nervų sistemą. Stiprinkite sveikatą bei ieškokite sąjungininkų, pagalbininkų: vieni neįveiksite problemų, kurių bus per akis pirmą mėnesio pusę.

Palankiausia bus trečia dekada - spręsis finansinės, juridinės problemos. Mėnesio pabaiga sėkminga rinktis porą, palanku ir užmegzti romantiškus santykius - jie bus stabilūs.

Vėžys

Lapkritis jums palankesnis nei kitų Zodiako ženklų atstovams. Bet pirma mėnesio pusė gana sudėtinga: kai tik ims itin sektis, netikėtai viskas versis aukštyn kojomis.

Tad reikėtų būti atsargesniems bei kuklesniems, nesivadovauti ambicijomis, nepasikliauti vien laimingu atsitiktinumu, nelaukti likimo malonių.

Dabar daugiausia pasieksite nuosekliu darbu.

Avantiūros bus itin pavojingos.

Pirmą mėnesio pusę galite nukentėti finansiškai arba sugadinti santykius su asmeniu, kurį tikrai mylite. Jei turite vaikų, teks jiems skirti daugiau dėmesio.

Antra mėnesio pusė kitokia - tapsite mažiau jausmingi ir labiau pragmatiški.

Liūtas

Nors lapkritis nėra jūsų ženklo žmonėms pakilimo mėnuo, tie, kurie neturi didelių ambicijų, nekelia darbe sau aukštų reikalavimų, ypatingų rūpesčių nepatirs.

Tad dažniau prisiminkite patarlę: daug norėsi - mažai gausi. Ir tai liečia visas gyvenimo sritis. Gana pavojinga šiuo metu siekti paaukštinimo ar didesnės įtakos, valdžios.

Fortūna bus palankesnė, jei neskubinsite įvykių, labiau vadovausitės nuojautomis, dažniau prisiminsite senas klaidas - šį mėnesį būsite linkę jas kartoti.

Tai bus svarbu ir apsisprendžiant svarbiu klausimu veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Mėnesio pabaiga romantiška, galimas netikėtas įsimylėjimas, kuris virs ilgalaikiu ryšiu.

Mergelė

Apgaulinga pirma mėnesio pusė, kai ne visada galima tikėti savo akimis ir ausimis. Tad neklausykite apkalbų, netikėkite agitacija, reklama bei kitokiais pažadais, nepasirašykite jokių jums pakišamų popierių, nežadėkite, neįsipareigokite ką nors greitai atlikti.

Neklausykite paskalų apie artimus žmones, netikėkite pagyrūnais, ypač versle, meilėje.

Antrą dekadą gali kilti rūpesčių dėl partnerių bei konkurentų. Būkite atidesni partnerių veiksmams. Stenkitės likti kuo nuoširdesni.

Trečia dekada bus netinkama aktyviai veiklai, tai bus metas, kupinas džiugaus bendravimo su šeima. Kai kurioms Mergelėms gali tekti svarstyti būsto keitimo ar atnaujinimo galimybes, ir tai bus tinkamas laikas remontui.

Svarstyklės

Nors šie metai atėmė daug jėgų, dabar gana energingai judate į priekį. Esate energingi optimistai, nepraradę sveiko proto dėl ne itin palankios visus metus besitęsiančios Jupiterio įtakos.

Neskubinkite įvykių - ne viskas taip paprasta, kaip jums gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio: jei labai veršitės į priekį, gali kilti įvairių nesklandumų.

Pirmą mėnesio pusę galite nukentėti dėl per didelių ambicijų, neapgalvotų investicijų ar nesąžiningų partnerių iš užsienio.

Pirmą mėnesio pusę bus svarbu išsaugoti tai, ką esate pasiekę.

Smagi trečia dekada, tiks planuoti keliones. Šis laikas padės ne tik daug pasiekti, bet ir pagerinti santykius su artimaisiais.

Skorpionas

Išbandymų nestigo spalio gale, nestigs ir pirmą lapkričio pusę. Ir ne tik dėl nepalankios planetų padėties - tai dar ir laikas prieš gimtadienį. Nepamirškite, kad šis mėnuo pats lemtingiausias - nuo jo priklausys ateitis iki kito gimtadienio.

Iki gimtadienio stenkitės kuo daugiau ilsėtis, stiprinti sveikatą, bus palankios organizmą valančios procedūros. Taip pat derėtų grąžinti skolas, baigti užvilkintus darbus.

Po gimtadienio tiks pradėti naujus darbus.

Antra mėnesio pusė bus tinkama įgyvendinti svarbius sumanymus. Tai bus geras laikas ilgalaikėms investicijoms. Trečia dekada gera mokytis, keliauti, bendrauti - dabar megsis naujos pažintys, sutikti žmonės taps ilgalaike atrama bei džiaugsmu.

Šaulys

Pirma lapkričio pusė gana apgaulinga, tad nereikia skubėti tvarkant svarbius reikalus, pasirašyti svarbaus dokumento, vykti į kelionę - geriau tai atidėti antrai mėnesio pusei.

Pirmą mėnesio pusę pakaks kliūčių, ir jei ko nors imsitės, ilgam įstrigsite vietoje.

Tad lapkritį reikėtų taip suplanuoti, kad iki 16 d. tik baigtumėte senus darbus.

Daug naudos gali duoti trečia mėnesio savaitė. Ketvirta bus tinkama perdaryti, atnaujinti, pratęsti, palaikyti seną reikalą.

Nors antra mėnesio pusė palankesnė pagal bendrą planetų padėtį, nepamirškite, kad tai laikas prieš gimtadienį. Todėl nepersitempkite - jauskite saiką ir daug nenorėkite, neužsibrėžkite visko aprėpti.

Ožiaragis

Jausitės neblogai: daug gerų norų, entuziazmo, gerų pasiūlymų, tačiau pirmą mėnesio pusę stigs galimybių įgyvendinti planus, pasinaudoti naujais gerais pasiūlymais.

Šį mėnesį turėtumėte būti atidūs bendraudami - tapsite atviri aplinkiniams, mielai užmegsite ar atnaujinsite pažintis, tačiau situacijos nekontroliuosite.

Neskubėkite kitais pasitikėti, saugokite paslaptis. Veikloje derėtų vengti naujų bendrų projektų. Norimo tempo nepavyks pasiekti, galimi ir netikėti planų pasikeitimai, dėl kurių nesugebėsite laiku įvykdyti įsipareigojimų.

Intriguojanti trečia dekada. Jausitės lyg sapne - ne iki galo suvoksite, kas vyksta, tačiau viskas klostysis kuo puikiausiai.

Vandenis

Jei nori prajuokinti Dievą, papasakok jam savo planus - pirmą mėnesio pusę teks pripažinti šią tiesą.

Jei jums nuobodu, ieškote nuotykių, jei nepakanka problemų ir norisi dar labiau komplikuoti situaciją, imkitės naujovių veikloje ar auklėti sutuoktinį - ir jūsų laukia įspūdinga atomazga.

Kad ir kas atsitiktų, vadovaukitės nuostata: kas nesunaikina, tas sustiprina. Pirmos mėnesio pusės prioritetai - darbo vietos išsaugojimas.

Gresia netikėti pokyčiai ir jūsų darbe, todėl gali tekti derintis prie naujų reikalavimų ir net prie kitų viršininkų.

Antra mėnesio pusė - vėl puiki. Kai nustosite tikėti, kad viskas tik į gera, prasidės naujas džiugus etapas jūsų gyvenime.

Žuvys

Persilaužimo mėnuo. Gana apgaulinga gali būti pirma mėnesio pusė, kai viskas atrodys gražu ir patikima, tačiau situacijos nekontroliuosite ir teks taikytis prie aplinkybių, kurioms beveik negalėsite daryti įtakos. Dėl to iki 16 dienos netiks nieko nauja pradėti, įsipareigoti.

Taip pat derėtų būti atsargesniems bendraujant su naujais žmonėmis, ypač darbe.

Tai laikas, kai pavojinga veltis į intrigas, avantiūras, reikia vengti konfliktų - įgysite slaptų priešų, tai yra žmonių, kurie į akis sakys gerus, gražius dalykus, o už nugaros jums kenks.

Mėnesio pabaigoje paaiškės, ar patikimi jūsų santykiai su mylimu žmogumi. Tai metas, kai lengvai sustiprinsite meilės saitus arba neskausmingai nutrauksite netikusį ryšį.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko