Motiną žavi erotinės „Olialia“ mergaitės O.Pikul nuotraukos

1/3
Teksto dydis:

Ką reiškia būti vienos skandalingiausių Lietuvos moterų, sekso simboliu vadinamos Oskanos Pikul motina? 46 metų Laima Pikul didžiuojasi savo dukterimi. „Niekuomet dėl Oskanos nesu raudusi iš gėdos. Atvirkščiai - vaikštau galvą iškėlusi, kad mano duktė tokia šauni“, - šypsodamasi žodžius bėrė Laima. Vis dėlto ji kartais nesupranta, kodėl duktė viešina net ir intymiausias savo gyvenimo detales.

Pažvelgus į smulkutę, bet be galo moterišką Laimą iš karto aišku, kam Oksana turi būti dėkinga už savo išvaizdą, varančią iš proto vyrus. 21 metais už dukterį vyresnė Laima atrodo ne ką prasčiau.

Tačiau motina kur kas kuklesnė už dukterį. Išgirdusi komplimentą ji lyg paauglė nurausta ir kelias sekundes krizena.

Iš Kelmės rajono kilusi žemaitė nemėgsta, kai visų akys krypsta į ją. Dėl to iki šiol ji visuomet griežtai atsisakydavo rodytis viešumoje.

Nuo 14 metų Vilniuje gyvenanti, bet vis dar žemaičiuojanti moteris nejaukiai jaučiasi ir priešais fotoobjektyvą.

Visai priešingai nei jos 25 metų duktė Oksana. Vis dėlto, jei dabar būtų dukters metų, Laima irgi bandytų savo išvaizda prasimušti į Lietuvos pramogų pasaulį.

„Kai buvau jauna ir aš daug ko norėjau. Bet nebuvo galimybių. Todėl Oksana tegul daro tai, ko negalėjau daryti aš. Nieko nedrausiu“, - kalbėjo bene garsiausios Lietuvos blondinės motina.

Ji niekuomet neprieštaravo, kad nuo vaikystės išgarsėti svajojusi duktė savo tikslo siekia apsinuogindama.

„Aš būsiu Viktoro Uspaskicho padėjėja - anksčiau sakydavo Oksana. Ji visą laiką siekė tapti žvaigžde. Žinojau, kad anksčiau ar vėliau jai vis tiek pasiseks“, - tvirtino aukle dirbanti L.Pikul.

Nuo pat mažų dienų buvo aišku, kad Oksana nebus paprasta mergina. Energija trykštančiai mergaitei kaip oro reikėjo veiklos ir dėmesio. Ji šoko, dainavo, organizuodavo mamai bei jos draugėms spektaklius, mielai pozuodavo fotografuojama.

Kelerius metus mergaitė lankė meninę gimnastiką, vėliau šokių būrelį. Vaikų darželyje išpuošta ilgakasė Oksana dažnai darželio auklėtojų buvo vedžiojama po visas grupes ir pristatoma kaip gražiausia mergaitė.

Mokydamasi vidurinėje mokykloje Oksana motinai nekėlė jokių rūpesčių. Mokėsi gerai, iš nepatenkintų mokytojų negaudavo jokių pastabų.

„Dėl sūnaus dabar mokykloje tenka raudonuoti. Dėl Oksanos - niekada. Namo nešdavo tik pagyrimus, padėkos raštus ir geriausius pažymius“, - pasakojo su 14-mečiu sūnumi Jonu dviejų kambarių bute Vilniaus Antakalnio rajone gyvenanti L.Pikul.

Laima tikino nė kiek nenustebusi, kai vietoje nenustygstanti duktė pradėjo pozuoti erotinėms nuotraukoms. Kalbama, kad Oksana šoko ir striptizo klube.

Erotinėmis nuotraukomis išgarsėjusios Oksanos motina vis dėlto išgyvendavo dėl dukters pasirinkimo. Skandalai, į kuriuos lyg netyčia įsiveldavo Oksana, motinai draskė širdį. Tačiau skandalų buvo tiek daug, kad L.Pikul jau priprato apie savo dukterį girdėti pačių įvairiausių kalbų.

„Išgyvendavau gal net labiau nei Oksana“, - kalbėjo dabar gandų nebesiklausanti, internete komentarų nebeskaitanti L.Pikul. Oksanos brolis Jonas taip pat nebekreipia dėmesio į apie seserį sklandančias kalbas.

Visas naujienas Laima sužino iš pačios Oksanos lūpų. Motina su dukterimi susiskambina kasdien. Gretimuose namuose gyvenančios moterys susitinka bent kelis sykius per savaitę.

Anksčiau Laima neatsigindavo giminaičių klausimų, ar viskas, ką išgirdo apie Oksaną, yra tiesa. Ypač daug susidomėjimo sulaukė prieš daugiau nei metus pasklidusios kalbos, esą Oksana ir aktorius Vytautas Šapranauskas - meilužiai.

Laimai skaudžiausia buvo, kai praėjusią vasarą internete pasirodė prieš kelerius metus daryta itin atvira Oksanos fotosesija. Prastos kokybės nuotraukos labiau priminė neskoningą pornografiją nei erotiką.

„Yra tiek daug gražių Oksanos nuotraukų. Bet ištraukė pačias bjauriausias“, - ne dukters poelgiu, o tų, kurie internete paskelbė nuotraukas, piktinosi Oksanos motina.

Laima pati skatindavo gražuolę dukterį pozuoti bei siųsti fotografijas modelių agentūroms, žurnalams.

„Abi planuodavome, ką daryti, kad Oksana būtų pastebėta. Aš paskatinau siųsti nuotraukas į „Olialia“ mergaičių kalendoriaus atranką. Man negražu, kai merginos viską rodo, bet Oksanos nuotraukos kitokios. Na, ir kas, kad ji šiek tiek apsinuoginusi?“ - retoriškai klausė L.Pikul.

Laima džiaugiasi galėdama būti šalia dukters. „Aš nuo 14 metų viena gyvenau Vilniuje. Sportavau, mėgau lengvąją atletiką.

Man labai trūkdavo mamos. Neturėjau kam išsipasakoti.

Kaime praleisdavau visas vasaras, bet su mama nebuvome artimos. Gal kaime žmonės nemoka bendrauti? Rūpesčių pilna. Vaikai patys auga“, - apgailestavo 5 vaikų šeimoje augusi L.Pikul.

Galbūt motinos šilumos stoka paauglystėje ir paskatino Laimą savo dukterį palaikyti, kad ir kas nutiktų.

„Tarp mūsų nėra jokių paslapčių. Mama - vienintelis žmogus, kurio nuomonė man yra svarbi“, - ne kartą yra sakiusi skandalingoji O.Pikul.

Motina ir duktė kartu vargdavo, kartu linksmindavosi diskotekose, kartu mokėsi kosmetologo ir masažuotojo amato. Dabar viena kitai padeda įkalti vinį, sutvarkyti elektros kištukinį lizdą ar nuo spintos nukelti lagaminą.

O prie vyno taurės viena kitai išsipasakoja intymiausias paslaptis.

Jei reikia patarimo, Oksana pirmiausia renka mamos telefono numerį. Laimai patinka, kad duktė ja taip pasikliauja. Nuo pat mažumės motina dukteriai kartojo: „Draugėmis geriau nepasitikėk“.

„Gražioms merginoms susirasti tikrų draugių sunku. Konkurencija, pavydas. Kalbu iš savo patirties. Oksana turėjo tokių draugių, kurios ja naudojosi.

Vėliau pati Oksana pamatė, kad buvau teisi.

Oksana nuoširdi, jei pasitiki žmogumi, juo tiki aklai. Yra dosni, nepavydi.

Gali bet ką nupirkti, padovanoti. Žmonės tuo naudojasi“, - pasakojo garsiosios blondinės motina.

Laimai neretai tenka dukteriai šluostyti ir ašaras. Ir kur kas dažniau ne dėl skandalų, o dėl meilės.

Tokios ašaros - sūriausios. Tai žino ir Laima. Oksanos tėvas, ukrainietis karininkas, ją paliko, kai dukteriai nebuvo nė metų.

„Buvo „pindukas“, - taip trumpai savo buvusį vyrą apibūdino L.Pikul.

Su būsimuoju vyru ir dukters tėvu Laima susipažino, kai Vilniuje gyvenęs ir dirbęs karininkas su kolega kartą užsuko į jos nuomojamą butą.

Svečiai ieškojo buto šeimininkų sūnaus. Žavi žemaitė ukrainiečiui taip krito į akį, kad su gėlėmis prie jos durų pasirodydavo kone kasdien.

Ukrainiečio rodomas dėmesys 19 metų merginą gąsdino. Todėl Laima kartą pabėgo nuo ketveriais metais vyresnio draugo - pakeitė gyvenamąją vietą. Tačiau atkaklusis ukrainietis Laimą vis tiek susirado.

„Aš buvau visai žalia. O jis - gyvenimo ragavęs vyras. Prikibo kaip erkė. Visą laiką persekiojo. Taip ir ištekėjau. Galima sakyti, per prievartą“, - juokdamasi pasakojo L.Pikul.

Moteris prisiminė, kaip viena senyva moteris juodu su būsimuoju vyru dar iki santuokos perspėjo, kad žemaitė su ukrainiečiu po vienu stogu ilgai negyvens: „Kraujui susimaišius, išeis velnias“. Tačiau jaunuoliams tokios kalbos tuo metu kėlė juoką.

Gimus dukteriai Laima įsitikino, kad jos sutuoktinis nėra šeimos žmogus. Vyro namie dažnai nebūdavo. Oksanai dar nebuvo nė metų, kai jos tėvas buvo išsiųstas dirbti į Sovetską (Rusija).

Laima su kūdikiu ant rankų sekė paskui vyrą. Tačiau pamačiusi, kad nei ji, nei kūdikis sutuoktiniui nerūpi, grįžo į Vilnių.

„Nežinau, iš kur ta drąsa. Pamaniau, nenori ir nereikia, viena dukterį užauginsiu.

Buvau suteikusi daug progų, bet jis į viską žiūrėjo lengvabūdiškai“, - atvirai kalbėjo L.Pikul.

Moteris neslėpė - auginti dukterį vienai buvo sunku. Ji sukosi kaip įmanydama.

Išbandė begalę darbų. Vertėsi prekyba, tvarkė namus, dirbo aukle, kosmetologe, masažuotoja.

Buvusio vyro ir jo šeimos pažadai padėti auginti mergaitę ir liko pažadai. Todėl kai pernai, praėjus daugiau nei 20 tylos metų, Oksanos tėvas susirado dukterį, Laima supyko.

„Kai tik sužinojo, kad duktė Lietuvoje - garsenybė, iš karto prabudo. Žinomumas traukia žmones. Tėvas Oksanai parašė, kad nepyktų ant jo. Nuolat rašinėja, kad ja didžiuojasi. Skambina. O kur buvo 24 metus?

Jis, jo sesuo man rašinėdavo ir anksčiau, bet aš nenorėjau bendrauti. Jie mane apgavo. Ir dabar tėvas Oksanos prašė mano telefono numerio. Liepiau neduoti. O kam? Aš viena dukrą užauginau, o jis dabar giminiuotis nori“, - su nuoskauda balse kalbėjo L.Pikul.

Tai, kad Lietuvoje Oksana yra žinoma mergina, jos tėvo giminės sužinojo atsitiktinai. Turkijoje atostogavusi Oksanos tėvo sesuo susidraugavo su lietuvių turistais ir pasigyrė turinti giminaičių Vilniuje.

Kai ukrainietė paminėjo dukterėčios Oksanos vardą, lietuviai perklausė, ar ta giminaitė - Pikul, ir užrašė „Olialia“ mergaičių interneto puslapio adresą. Ten galima išvysti apsinuoginusios Oksanos nuotraukų.

Neseniai su grupe „Olialia pupytės“ Ukrainoje koncertavusi Oksana rado laiko susitikti su tėvu bei jo artimaisiais. Ji norėjo atlikti pareigą - aplankyti sunkiai sergančią močiutę.

Nepasisekė Laimai ir su 14-mečio sūnaus Jono tėvu. Su juo L.Pikul nebuvo susituokusi.

Moteris neslėpė, kad santykiai nutrūko dėl jo neištikimybės.

„Kai gimsta kūdikis, dauguma vyrų pasuka į kairę. Jiems pritrūksta savos moters dėmesio“, - atsiduso dabar draugo neturinti L.Pikul.

Moteris juokėsi, kad nebesugebėtų po vienu stogu gyventi su jokiu vyru.

Pakanka sūnaus ir katės Emsės, kurią prieš 4 metus Motinos dienos proga padovanojo Oksana.

„Vyro man nereikia. Mane tik nervintų, jei koks namie sukinėtųsi, - juokėsi Laima. - Su Oksana mūsų ryšys labai tvirtas. Žinau, kad jei man kas atsitiks, nebūsiu viena“.

Humoro jausmo nestokojanti Laima atsiduso prakalbusi apie tai, kad gražioms moterims meilė dažnai nesiseka.

Ji baiminasi, kad panašus likimas neištiktų ir gražuolės dukters.

„Vyrus susiranda pavėpusios, nesavarankiškos mergaitės. Turiu draugę, kuri negali būti viena, nieko nemoka, negali. Ji bejėgė. Jai daugiau nei 50 metų, o ji visai neseniai antrą kartą ištekėjo! Tokios kaip aš, Oksana - savarankiškos, pačios galinčios pakeisti jungiklius ar susiremontuoti butą, gąsdina vyrus.

Oksana turėjo 13 metų vyresnį draugą Stasį, verslininką. Dėl mokslų nieko nesakė, o kad Oksana per daug dirba, jam nepatiko. Kai mokaisi, lakstai, užsidirbi, vyrams nepatinka. Nori, kad jų namie lauktų su vakariene“, - pasakojo Laima.

L.Pikul nepažįsta krepšininko Simo Jasaičio, su kuriuo pastaruoju metu poruojama jos duktė. Todėl negali pasakyti, ar garsus sportininkas sugebės būti tinkamas vyras jos dukteriai: „Jei su juo pabendrautume, galėčiau pasakyti, ką manau. Bet aš nežinau, koks jis žmogus“.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko