Horoskopas vasario mėnesiui

1/1
Teksto dydis:

(03 21–04 19) Avinas

Vasario mėnesį žvaigždės jums lems ne vieną pokytį. Jums bus lemta patekti į tokias situacijas, kai reikės priimti didžiuosius gyvenimo sprendimus.

Tai gali būti susiję su pinigais. Vasarį pasikeis jūsų požiūris į asmeninius santykius. Prisiimsite daugiau atsakomybės.

Pasistenkite su šeima ir artimiausiais draugais praleisti kuo daugiau laiko. Gali būti, kad pagaliau suprasite atradę savo gyvenimo meilę. Nenumokite į tokias išvadas ranka.

Darbe jausitės vertinami tiek viršininkų, tiek kolegų.

Tai turės įtakos ir jūsų finansams. Galbūt sulauksite pasiūlymo kopti karjeros laiptais. Jei ieškote darbo, tikėtina, kad vasarį rasite tai, apie ką net nedrįsote pasvajoti.

(04 20–05 20) Jautis

Tai laikas, kai begalinio džiaugsmo akimirkas keis skausmas. Laimė, jis praeis taip pat greitai kaip ir atsiras.

Vasarį ieškosite dvasinės ramybės, harmonijos su aplinka ir pačiu savimi. Sutelksite dėmesį į tuos dalykus, kuriems anksčiau nerasdavote laiko.

Tai laikotarpis, kai savo jausmus, emocijas reikėtų pasilaikyti sau, o ne garsiai jomis dalintis su visu pasauliu. Nebijokite, kad tai pakenks. Šį mėnesį jūsų intymus gyvenimas bus kupinas aistros ir energijos.

Atsargiai reikškite savo mintis ir tvarkydami svarbius finansinius, teisinius klausimus.

Jei vis dar esate vieniši, pats laikas pradėti ieškoti antrosios pusės. Nenusiminkite, jei jūsų pastangos duos vaisių tik pavasarį. Svarbiausia – neprarasti vilties ir nenuleisti rankų.

(05 21–06 20) Dvyniai

Kai aplinkiniai keisis ir drebės, jūs tvirtai liksite vietoje. Būsite lyderiai ir drąsiai imsitės sprendimų.

Tačiau būkite atidūs. Nežiūrėkite į viską pernelyg paviršutiniškai. Stenkitės pažvelgti giliau, iš skirtingų perspektyvų.

Pailsėsite vėliau. O šį mėnesį kibkite į darbus negailėdami savęs. Tai atsipirks. Būsite įvertinti. Dar šį mėnesį galite tikėtis paaukštinimo.

Mėgaukitės kiekviena akimirka. Nesigręžiokite į praeitį ir negalvokite, kas būtų, jei būtų. Tik tuomet sugebėsite pasinaudoti jums pasitaikysiančiomis progomis.

Šį mėnesį gali atsiskleisti keletas paslapčių. Tai gali stipriai paveikti jūsų asmeninį gyvenimą.

Mėnesio pradžia palanki studijuoti, vykti į komandiruotes.

(06 21–07 22) Vėžys

Jums pristigs kantrybės, kai aplinka taps nuobodi. Jei teks darbuotis varginamomis sąlygomis, tikėtis disciplinos beviltiška.

Būsite pikti, susierzinę, jus kamuos galvos skausmai. Jausitės silpni ir pervargę. Svarbu, kad nuovargis nepradėtų kamuoti kasdien. Tad daug ilsėkitės, palepinkite save.

Jums reikia emocinio stabilumo, tuomet galėsite ramiai išreikšti savo jausmus, patarti ir padėti kitiems.

Gali būti, kad tarp jūsų ir draugų ar giminaičių iškils keletas nesusipratimų. Netikėkite viskuo, ką išgirstate. Viską gerai patikrinkite, pergalvokite, o tik tada darykite išvadas.

Jei atrodo, kad ko nors trūksta, nusiraminkite – jau netrukus pajusite gyvenimo pilnatvę.

(07 23–08 22) Liūtas

Po sunkaus laikotarpio norėsis pailsėti. Atrodo, kad jūsų norui lemta išsipildyti. Galėsite mėgautis ramybe, daug laiko praleisite namuose.

Galbūt kam nors pasirodys, kad esate pernelyg dideli savanaudžiai, pamirštate aplinkinius.

Bet jums kurį laiką norėsis slėptis nuo visų, kad galėtumėte apsispręsti, kuriuo keliu toliau sukti.

Teks nuspręsti, kas yra svarbiausia, – namai, šeima ar karjera. Taip, svarbu viskas, bet teks kam nors skirti pirmenybę.

Jei neturite darbo, šis mėnuo ypač tinkamas jo medžioklei. Jums pasitaikys neblogų progų save išreikšti.

Vasarį galite užmegzti naujus artimus santykius. Tiesa, pradžia suteiks ne tik daug džiugių akimirkų. Pasisaugokite nelaimingų atsitikimų.

(08 23–09 22) Mergelė

Palyginti su praėjusiu mėnesiu, vasaris bus tikra atgaiva. Jausite vidinę ramybę. Jei ir iškils kokių nors nesusipratimų, su jais susidorosite be jokios panikos.

Galite tikėtis piniginių įplaukų. Tačiau pinigų be reikalo nešvaistykite. Dabar tinkamas metas investuoti į nekilnojamąjį turtą.

Jums nestigs iniciatyvos ir idėjų, tad darbe nesėdėkite tyliai kamputyje. Nebijokite suklysti – niekas nėra tobulas. Labiau pasitikėkite savimi.

Gali pasitaikyti proga pakeisti darbą ar bent jo vietą. Jeigu planuojate imtis savo verslo, dabar tinkamiausias laikas pradėti darbus. Vasarį tikėtina komandiruotė ar trumpos atostogos užsienyje.

Santykiai su artimaisiais dovanos daug džiaugsmingų akimirkų.

(09 23–10 22) Svarstyklės

Šį mėnesį visur ieškosite teisybės, už ją kovosite. Vasarį leisite sau gyventi taip, kaip visuomet svajojote. Aiškiai žinosite, ko norite, ko siekiate.

Vienas svarbus įvykis gali apversti jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Pajusite visai kitą gyvenimo prasmę. Jūsų gyvenimas nuo to taps tik dar įdomesnis, laimingesnis ir geresnis.

Jums sėkmingai klosis karjera. Viršininkus džiuginsite gerais rezultatais. Jei turite savo verslą, šį mėnesį uždirbsite gražaus pelno. Jei kyla noras keisti veiklą, pamirškite tai.

Priimdami bet kokius sprendimus vadovaukitės protu, o ne emocijomis, antraip galite pasigailėti ką nors nusprendę nė nepagalvoję.

Jei esate įsimylėję, dabar pats laikas išsakyti savo jausmus antrajai pusei.

(10 23–11 21) Skorpionas

Jūsų laukia ramus ir sėkmingas mėnuo. Aiškiai žinosite, ko norite iš gyvenimo, kur norite būti. Kad ir ko imtumėtės, viskas klosis lengvai, rodos, be jokių didelių pastangų.

Ypač palankus metas verslo žmonėms. Galėsite džiaugtis dideliu pelnu. Jei galvojate imtis ko nors nauja, dabar tam tinkamas metas.

Sėkmingas laikas ir kitiems, turintiems darbą, – viršininkai, kolegos jus vertins. Jausitės suprasti, gerbiami.

Jeigu vis dar nesate apsisprendę, kas jūsų gyvenimo meilė, tai padarysite jau šį mėnesį. Jūsų nepaleis praeities prisiminimai. Jei šiuo metu esate vieniši, labai tikėtina, kad vasarį sutiksite savo sielos draugą.

Santykiai su giminaičiais nebus patys geriausi. Jie gali jus bandyti apgauti. Palankus metas kelionėms.

(11 22–12 21) Šaulys

Šį mėnesį galite jaustis sutrikę. Tai nebus lengvas metas, teks palaukti, kol įtampa atslūgs.

Gali iškilti problemų šeimoje. Su artimu žmogumi galite įsivelti į bjaurų ginčą. Santykiai su antrąja puse taip pat nebus rožėmis kloti. Judu net galite nuspręsti kuriam laikui išsiskirti.

Prieš ką nors leptelėdami gerai pagalvokite. Neapgalvoti žodžiai gali labai įskaudinti jūsų antrąją pusę.

Būsite linkę į ginčus įsivelti ir darbe. Nenukabinkite nosies. Išlikite ramūs. Pasistenkite neprarasti savitvardos tuomet, kai ji būtina.

Kišenę patuštins netikėtos išlaidos. Jums sunkiai seksis susitvarkyti su finansiniais sunkumais.

Vasarį galite sulaukti darbo pasiūlymo. Prieš apsispręsdami apsvarstykite visus „už” ir „prieš”.

(12 22–01 19) Ožiaragis

Vasarį jums gali būti sunku suprasti, kas vyksta aplinkui. Galite įsivelti į ginčus gindami tuos, kurie, jūsų nuomone, verti pasigailėjimo.

Dėl to patirsite įtampą. Dėl patiriamo streso gali sustreikuoti sveikata. Pasistenkite į viską žvelgti paprasčiau, pozityviau. Išmokite atsipalaiduoti ir rūpesčius palikti už namų durų.

Kad ir ko imsitės, būkite pasiruošę įdėti daug darbo ir pastangų, tuomet galėsite tikėtis puikių rezultatų. Juos pajusite jau artimiausiais mėnesiais.

Jums gali būti pasiūlyta pakeisti gyvenamąją vietą. Jei pasitaikys tokia galimybė, pasinaudokite ja.

Netikėkite viskuo, ką išgirsite. Pikti liežuviai gali plakti daug ką tiesiog norėdami jus supykdyti. Nesivelkite į ginčus su vyresniais.

(01 20–02 18) Vandenis

Šį vasarį prisiminsite ilgai. Tai galimybių metas. Sulauksite daugybės progų išbandyti savo gebėjimus versle ar profesinėje srityje. Jei koncentruositės į darbą, jums pavyks pasiekti labai gerų rezultatų.

Tai padaryti bus ne taip lengva. Šį mėnesį būsite linkę patinginiauti. Galėsite džiaugtis nuolat didėjančiomis ir paišlaidauti.

Būkite atsargūs, kai kalba pasisuka apie meilę. Nemėginkite nieko įtikinti. Net jei kiti klysta, pasistenkite išlikti ramūs.

Tačiau su niekuo nediskutuokite itin asmeniškais klausimais – tai gali virsti nemaloniais nesusipratimais. Išlikite tylūs, ramūs visą šį laikotarpį.

Moterys mėnesio pabaigoje gali tikėtis džiugių žinių. Kuriam laikui jums gali tekti išvykti iš šalies.

(02 19–03 20) Žuvys

Jei svajojate apie gerovę ir sveikatą, šis mėnuo jums bus tikras džiaugsmas. Tačiau šiuo laiku venkite priimti svarbius sprendimus. Juos kuriam laikui verčiau atidėti.

Mėnesio pabaigoje jums gali tekti sunkiai dirbti, daug keliauti. Jei tai vargins, nenusiminkite – tai tęsis neilgai. Laikui bėgant pavyks vis geriau susidoroti su visomis užduotimis.

Savaitgalius pasistenkite skirti tik poilsiui. Vasarį galite tikėtis išgirsti gerų naujienų, susijusių su meile, santuoka, pinigais, karjera.

Taip pat šį mėnesį jūsų laukia keletas nepamirštamų įvykių. Būsite puikiai nusiteikę, tad mielai dalyvausite įvairiuose vakarėliuose, kitose linksmybėse. Jausite visapusišką artimųjų ir draugų palaikymą.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko