Vyrų patarimai: kaip moteris turėtų elgtis lovoje

1/1
Teksto dydis:

Jei moteris rodo iniciatyvą lovoje, tai vyras išsigąsta. O jei elgiasi priešingai – užsisklendžia savyje, tai partneris galvoja, kad moteris – be aistros. Todėl kaip reikėtų elgtis lovoje? Kokių nereikėtų daryti klaidų? Šį kartą į tuos klausimus atsakys priešingos lyties atstovai. Jie žino, kad moters elgesiui lovoje įtakos turi ją supanti aplinka. Todėl norint nusiteikti intymumui, reikia didelį dėmesį skirti esamai namuose atmosferai.

O norint nekartoti būdingų klaidų lovoje, moteris turi iš anksto tam ruoštis: pasipuošti erotišku apatiniu trikotažu, uždegti žvakes ir pasinerti į šviesos prieblandą.

Kaip vyrai supranta gumos tempimą intymiuose santykiuose? Romantiška aplinka, gardi vakarienė, malonus bendravimas, bučiniai – tai privalomi seksualinės nakties atributai. Tačiau vyrams tikrai nepatinka įkalbinėti moterį mylėtis. Ypač, jei tuo metu ji nusprendžia pasidaryti manikiūrą ar susisukti plaukus, tuo pačiu žadėdama vyrui neįtikėtiną staigmeną.

Vyras nekantrauja, mindžikuoja už miegamojo durų pusvalandį, o paskui jo laukia kartus nusivylimas. Todėl, anot vyrų, drovios ar santūrios moterys, užuot tempusios gumą, geriau imtų iniciatyvą į savo rankas. Žinia, geriausia gynyba – tai puolimas.

Tačiau yra nemažai moterų, kurios stengiasi nustebinti kuo nors savo partnerį. Pavyzdžiui, pasiūlo neįprastą sekso pozą, pademonstruoja itin ekstravagantiškus apatinius ir kitokius seksualius mažmožius. Tačiau reikėtų žinoti, kad net ir peržiūrėjus pornografijos filmo karščiausius momentus, negalima tikėtis šimtaprocentinio efekto. Kitaip tariant, jei viduje nėra geismo ir tikrų jausmų, tai jokios gudrybės negelbės.

Todėl pagrindinis vyrų patarimas: moteris turėtų elgtis lovoje natūraliai, nereikėtų slopinti savo aistros (žinoma, jei tokia apskritai yra) ir apsimetinėti nekalta avele. Patyręs vyras iš karto atpažins apgaulę. Moteris, kuri elgiasi lovoje natūraliai, turi galimybių visam laikui pakerėti vyrą. Todėl nereikia užsiangažuoti ties taip vadinamomis sekso taisyklėmis. Pavyzdžiui, kaip teisingai glamonėti vyrą ir t.t.

O tos moterys, kurioms lovoje sunku atsikratyti susikaustymo, varžymosi, rizikuoja, kad partneriui užges geismas ir praeis noras. Nes vyrai įsitikinę, kad intymiuose santykiuose negali būti jokių taisyklių ir stereotipų. Net jei moteris ir varžosi savo kūno, ji neturėtų ant akių užsitraukti antklodės. Nes apnuogintas moters kūnas seksualiai jaudina visus be išimties vyrus.

Todėl vyrams taip svarbu, kad moteris netramdytų savo emocijų, nesivaržytų savo jausmų ir stipraus geismo. „Jei norisi rėkti iš malonumo, tai ir rėkite“, - sako vyrai. Todėl nori nenori, bet pasiekti meistriškumo lovoje galima tik atsikračius sekso kompleksų. Vyrai tiesiog dievina moteris, kurios jaučia, kas patinka vyrui ir reaguoja į jo pojūčius.

Sociologijos profesorius Paulas Rosenblattas savo knygoje „Dviese lovoje: poros, miegančios vienoje lovoje, socialinis bendravimas“, iškelia klausimą ir kaip elgtis po intymaus suartėjimo. Nes, anot jo, elgesys po sekso toks pats svarbus, kaip ir elgesys iki jo ar intymaus suartėjimo metu.

Knygos autoriaus manymu, vyrams, taip pat kaip ir moterims, reikia glamonių. Tačiau galima liesti partnerį ne tik lūpomis, pirštų galiukais, bet ir visu kūnu. Tokie prisilietimai puikiai padeda pašalinti susikaupusią įtampą, nuovargį. Be to, glamonės iki sekso ir po jo liudija apie partnerių abipusę stiprią seksualinę trauką.

“Būti kartu vienoje lovoje – tai nereiškia vien seksą, bet ir malonų, draugišką bendravimą, kur galima patirti psichologinį komfortą“, - sakė P.Rosenblattas. Prieš parašydamas šią savo knygą, sociologijos specialistas atliko ne vieną apklausą, kurios parodė, kad daugumai sutuoktinių ir tiesiog gyvenančioms susidėjus poroms lova – tai vieta, kur galima aptarti bendrus rūpesčius ir pamiršti problemas. Svarbiausia, intymaus artumo metu neliesti buitinių temų.

Pavyzdžiui, aiškintis, ką vyras norėtų pusryčiams arba kas išneš šiukšlių kibirą. Mat, anot knygos autoriaus, vėlus vakaras sukuria intymią atmosferą ir stimuliuoja atvirai kalbėti bei bendrauti. O pasikalbėjus ir po sekso, miegas tampa gilus, ramus ir saldus.

Taip pat P. Rosenblattas išsiaiškino, kaip miegant dviese arba ta poza, kuria partneriai užmiega po sekso, galima nustatyti poros santykių kokybę, rašo Lilith-ezine.com.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko