Vyrų patarimai: kaip moteris turėtų elgtis lovoje

1/1

Vaikai

2012-03-06 07:12

Vyrų patarimai: kaip moteris turėtų elgtis lovoje

Teksto dydis:

Jei moteris rodo iniciatyvą lovoje, tai vyras išsigąsta. O jei elgiasi priešingai – užsisklendžia savyje, tai partneris galvoja, kad moteris – be aistros. Todėl kaip reikėtų elgtis lovoje? Kokių nereikėtų daryti klaidų? Šį kartą į tuos klausimus atsakys priešingos lyties atstovai. Jie žino, kad moters elgesiui lovoje įtakos turi ją supanti aplinka. Todėl norint nusiteikti intymumui, reikia didelį dėmesį skirti esamai namuose atmosferai.

O norint nekartoti būdingų klaidų lovoje, moteris turi iš anksto tam ruoštis: pasipuošti erotišku apatiniu trikotažu, uždegti žvakes ir pasinerti į šviesos prieblandą.

Kaip vyrai supranta gumos tempimą intymiuose santykiuose? Romantiška aplinka, gardi vakarienė, malonus bendravimas, bučiniai – tai privalomi seksualinės nakties atributai. Tačiau vyrams tikrai nepatinka įkalbinėti moterį mylėtis. Ypač, jei tuo metu ji nusprendžia pasidaryti manikiūrą ar susisukti plaukus, tuo pačiu žadėdama vyrui neįtikėtiną staigmeną.

Vyras nekantrauja, mindžikuoja už miegamojo durų pusvalandį, o paskui jo laukia kartus nusivylimas. Todėl, anot vyrų, drovios ar santūrios moterys, užuot tempusios gumą, geriau imtų iniciatyvą į savo rankas. Žinia, geriausia gynyba – tai puolimas.

Tačiau yra nemažai moterų, kurios stengiasi nustebinti kuo nors savo partnerį. Pavyzdžiui, pasiūlo neįprastą sekso pozą, pademonstruoja itin ekstravagantiškus apatinius ir kitokius seksualius mažmožius. Tačiau reikėtų žinoti, kad net ir peržiūrėjus pornografijos filmo karščiausius momentus, negalima tikėtis šimtaprocentinio efekto. Kitaip tariant, jei viduje nėra geismo ir tikrų jausmų, tai jokios gudrybės negelbės.

Todėl pagrindinis vyrų patarimas: moteris turėtų elgtis lovoje natūraliai, nereikėtų slopinti savo aistros (žinoma, jei tokia apskritai yra) ir apsimetinėti nekalta avele. Patyręs vyras iš karto atpažins apgaulę. Moteris, kuri elgiasi lovoje natūraliai, turi galimybių visam laikui pakerėti vyrą. Todėl nereikia užsiangažuoti ties taip vadinamomis sekso taisyklėmis. Pavyzdžiui, kaip teisingai glamonėti vyrą ir t.t.

O tos moterys, kurioms lovoje sunku atsikratyti susikaustymo, varžymosi, rizikuoja, kad partneriui užges geismas ir praeis noras. Nes vyrai įsitikinę, kad intymiuose santykiuose negali būti jokių taisyklių ir stereotipų. Net jei moteris ir varžosi savo kūno, ji neturėtų ant akių užsitraukti antklodės. Nes apnuogintas moters kūnas seksualiai jaudina visus be išimties vyrus.

Todėl vyrams taip svarbu, kad moteris netramdytų savo emocijų, nesivaržytų savo jausmų ir stipraus geismo. „Jei norisi rėkti iš malonumo, tai ir rėkite“, - sako vyrai. Todėl nori nenori, bet pasiekti meistriškumo lovoje galima tik atsikračius sekso kompleksų. Vyrai tiesiog dievina moteris, kurios jaučia, kas patinka vyrui ir reaguoja į jo pojūčius.

Sociologijos profesorius Paulas Rosenblattas savo knygoje „Dviese lovoje: poros, miegančios vienoje lovoje, socialinis bendravimas“, iškelia klausimą ir kaip elgtis po intymaus suartėjimo. Nes, anot jo, elgesys po sekso toks pats svarbus, kaip ir elgesys iki jo ar intymaus suartėjimo metu.

Knygos autoriaus manymu, vyrams, taip pat kaip ir moterims, reikia glamonių. Tačiau galima liesti partnerį ne tik lūpomis, pirštų galiukais, bet ir visu kūnu. Tokie prisilietimai puikiai padeda pašalinti susikaupusią įtampą, nuovargį. Be to, glamonės iki sekso ir po jo liudija apie partnerių abipusę stiprią seksualinę trauką.

“Būti kartu vienoje lovoje – tai nereiškia vien seksą, bet ir malonų, draugišką bendravimą, kur galima patirti psichologinį komfortą“, - sakė P.Rosenblattas. Prieš parašydamas šią savo knygą, sociologijos specialistas atliko ne vieną apklausą, kurios parodė, kad daugumai sutuoktinių ir tiesiog gyvenančioms susidėjus poroms lova – tai vieta, kur galima aptarti bendrus rūpesčius ir pamiršti problemas. Svarbiausia, intymaus artumo metu neliesti buitinių temų.

Pavyzdžiui, aiškintis, ką vyras norėtų pusryčiams arba kas išneš šiukšlių kibirą. Mat, anot knygos autoriaus, vėlus vakaras sukuria intymią atmosferą ir stimuliuoja atvirai kalbėti bei bendrauti. O pasikalbėjus ir po sekso, miegas tampa gilus, ramus ir saldus.

Taip pat P. Rosenblattas išsiaiškino, kaip miegant dviese arba ta poza, kuria partneriai užmiega po sekso, galima nustatyti poros santykių kokybę, rašo Lilith-ezine.com.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Vaikai

Pakalbėk su miegančiu vyru apie savo erotines fantazijas

Amerikos Mičigano neurologijos instituto specialistai Davidas Schultzas ir Ronas Stablesas moksliškai pagrindė mokymosi naudą miegant. Jie visiškai tiksliai nustatė dvi smegenų sritis, kurios, žmogui miegant, turi taip vadinamus laisvus neuronus ir suteikia galimybę perduoti signalus iš klausos organo į smegenis, rašo ciencedaily.com. Tai hipotalamas arba kitaip dar vadina girdimoji asociatyvinė atmintis (galvos smegenų sritis, atsakinga už sąmoningą elgesį ir mokymąsi).

Vaikai

Trys sekso be įsipareigojimų tipai tarp moterų

Ne viena moteris nespjauna į santykius be įsipareigojimų. Tačiau vienos tai daro dėl laiko stygiaus kurti šeimą, o kitos – nori išsigydyti sužeistą širdį dėl nepavykusio meilės romano. Kaip bebūtų, bet ir vienos, ir kitos ieško glamonių, švelnumo net ir vienai nakčiai. Atsitiktinių, spontaniškų ryšių jau nebesmerkia visuomenė. Svarbiausia – tiksliai suprasti, kad tokie santykiai netruks visą gyvenimą, rašo mid-day.com.

Vaikai

7 taisyklės, norint būti idealiu meilužiu

Norint pakerėti nepažįstamą gražuolę ir praleisti nepamirštamą vakarą dviese, vyras pirmiausiai turi leisti suprasti moteriai, kad su juo ji jausis ne tik komfortiškai, o tiesiog puikiai. Be to, kiekviena moteris nori, kad gerbėjas būtų ne tik idealus meilužis, bet ir žmogus, su kuriuo malonu bendrauti ir po intymaus suartėjimo. Taip pat nemažą įtaką turi ir tai, ar vyras sugeba atspėti moters norus. Iš tikrųjų ji nori ne tiek ir daug.

Vaikai

10 klausimų, padedančių atsakyti, ar verta šokti į jo lovą pirmą pažinties vakarą

Pirmą kartą mylėtis su nauju sekso partneriu būna malonu ir nelabai. Viena naktis gali palikti ne tik daugybę stiprių pojūčių, bet ir nemažai slogių prisiminimų. Todėl prieš sukrentant į vieną lovą, pirmiausiai vertėtų išsiaiškinti dešimt klausimų.

Vaikai

Išvesta nauja sekso taisyklė: „2-6-2“

Nemažai patyrusių sekse porų jau seniai eksperimentuoja su taip vadinamais „pirmaisiais pasimatymais.“ Tačiau psichologai pataria: pamirškite vakarienę ir kiną. Geriau užsirašyti į šokių pamokas. Abi kojos kairios? Tada - kulinarija. Iš tikrųjų galima užsiimti bet kuria veikla, svarbu, kad darbo netrūktų ne tik kūnui, bet ir smegenims. Mokslininkai tyrę ilgaamžių smegenis aptiko, kad jų toks pats neuronų aktyvumas, kaip ir jaunų įsimylėjėlių.

Vaikai

Sekso partnerė pagal Zodiako ženklus

Kaip sužinoti savo partnerės seksualinį temperamentą dar iki tol, kol praleisite su ja naktį? Ko galima iš jos tikėtis lovoje ir kaip elgtis su ja? Viskas, ką reikia jums žinoti, tai moters Zodiako ženklą, po kuriuo ji gimė.

Vaikai

Dešimt patarimų vyrams, kaip ilgai išsaugoti gerą potenciją

Žinomas amerikiečių gydytojas Michaelis Winnas paskelbė rekomendacijas vyrams, norintiems turėti gerą potenciją sulaukus ir garbaus amžiaus, rašo menshealth.com. 1. Nesimylėkite sočiai pavalgę Mat mylintis esant pilnam skrandžiui sumažėja spermos gamyba, sutrinka medžiagų apykaita ir kenkia blužniui. Užtat intymi sueitis praalkus - daug efektyvesnė ir kokybiškesnė, kadangio visa jūsų energija sukoncentruota išimtinai malonumo gavimui, o ne maisto virškinimui.

Vaikai

Ar žiema daro įtaką moterų ir vyrų seksualumui?

Britų mokslininkas Murphis Abbasas atlikęs tyrimą nustatė, kad moterų seksualumas nepaprastai priklauso nuo metų mėnesių ir paros ritmų. Anot jo, žiemą dauguma moterų atsiduria tokioje būsenoje, kaip ir augalai ar gyvūnai. T.y. užmiega „žiemos miegu“. Mokslininkas priėjo prie išvados, kad dauguma moterų, užėjus šalčiams patiria didelį poreikį papildomų dviejų valandų miegui ir linkusios užsisklęsti savyje.

Vaikai

Mėgiama spalva atskleidžia seksualinio gyvenimo ypatumus

Tai, kad mėgstama spalva kai ką pasako apie žmogaus charakterį, niekam nebe naujiena. Bet ar žinojote, jog daugelis psichologų mano, kad spalvos, kurios dažniausiai pasirenkamos, - ar tai būtų drabužių ar būsto apdailos - atskleidžia žmogaus seksualinio gyvenimo pomėgius. Pasidomėkite, kas slypi po jūsų ir partnerio mėgstamiausios spalvos skraiste. Gal sužinosite ką nors netikėto.

Vaikai

Tikroji vibratorių istorija, arba kas ta isterija? (I dalis)

Dažnas vyras, iš gėdos nenatūraliai šaipydamasis, su draugais ėjo pažiūrėti į juos sekso reikmenų parduotuvėje. Reta moteris Lietuvoje pasigirs, kad spintelėje netoli lovos jį slepia. Senelė pasakys, kad jos laikais tokių dalykų niekas nė neįsivaizdavo. Mums vis dar gėda – juk tai seksas, tabu. Tačiau vibracijų mūsų gyvenime pilna: nuo skalbimo mašinos iki mobiliojo telefono.

Vaikai

Kokias moteris vyrai vadina frigidiškomis

Neskubėkite prisiklijuoti sau frigidiškos moters etiketę, jei vis dar nežinote, ką reiškia orgazmas. Žinia, vyrai patyrę orgazmą tampa tėvais. O moterys tampa nėščios nepriklausomai nuo to, patiria jos orgazmą ar ne. O ar jums žinoma, kad sovietmečio seksologijos knygelėse buvo rašoma, jog 80 proc. moterų firigidiškos iš prigimties, o likusios 20 proc. – linkusios į frigidiškumą. Štai toks buvo formuojamas požiūris į seksą.

Vaikai

Kaip padėti vyrui atstatyti potenciją?

Amerikiečių seksologas Ray Blanchardas rekomenduoja nesudėtingą pratimą, padedantį vyrams atsikratyti psichologinės impotencijos. Neteisingas gyvenimo būdas, žalingi įpročiai, fizinio aktyvumo stygius gerokai susilpnina vyro potenciją. Todėl vyresniems, kaip 40 metų vyrams užtenka vieno nesėkmingo intymaus suartėjimo psichologine prasme ir 90 proc. atvejų erekcija pradingsta ir atsiranda taip vadinama menama impotencija.

Vaikai

Ką reiškia moterų erotiniai sapnai, dėl kurių joms gėda

Kartai moterys pabuna susigėdusios, kadangi supranta, kad tai, ką sapnavo, negali įvykti realybėje. Ir džiaugiasi, kad be jų daugiau niekas nežino, ką jos sapnavo. Tiesa, pamiršti sapnuotą erotinį sapną ne taip ir lengva, nes jis dažnai persekioja ne vieną dieną. Kokius erotinius sapnus labiau prisimena moterys, ir ką jie reiškia?