Horoskopas balandžio mėnesiui

1/1
Teksto dydis:

Avinas (03 21–04 19)

Tai bus ypač geras mėnuo gimusiems balandžio pradžioje. Jūsų laukia daug malonių akimirkų ir netikėtų staigmenų.

Puikus laikas kopti karjeros laiptais. Jūs pelnysite pripažinimą, įtvirtinsite savo pozicijas. Bet kuris panorėjęs jūsų lengvai nebepastums.

Jūsų autoritetas, užsispyrimas ir patirtis duos apčiuopiamos naudos. Pats laikas tikėtis didesnio atlyginimo.

Nesėdėkite namie. Daugiau laiko paskirkite draugams, pramogoms. Jūs to nusipelnėte. Be to, tai išeis į naudą.

Susipažinsite su įtakingais ir svarbiais asmenimis, kurių draugystė jums labai pravers ateityje.

Jei esate vieniši, savo antrąją pusę galite sutikti viename pramoginių renginių.

Jautis (04 20–05 20)

Žvaigždės jums žada visai neblogą mėnesį. Nors galbūt ir nepavyks įgyvendinti visų užsibrėžtų tikslų, labai skųstis negalėsite.

Būkite atidūs – ne vietoje ir ne laiku leptelėtas žodis gali sukelti neigiamą aplinkinių reakciją.

Kolegoms ir pažįstamiems galite pasirodyti pernelyg savimi pasitikintys savimylos. Tokią jų nuomonę išprovokuosite patys kai kuriais neapgalvotais veiksmais.

Šeimoje taip pat gali kilti nesusipratimų. Nemanykite, kad viskas turi suktis vien apie jus. Atsižvelkite į kitų nuomonę, poreikius. Pasistenkite būti lankstesni ir tolerantiškesni.

Antroji mėnesio pusė palanki investuoti.

Saugokitės infekcijų. Ypač odos. Dėl jų gali tekti kreiptis į kosmetologą.

Dvyniai (05 21–06 20)

Ko jau ko, bet pasitikėjimo savimi jums šį mėnesį nestigs. Tiesiog trykšite meile sau. Atrodys, kad jums nėra nieko neįmanoma.

Bet antroje mėnesio pusėje suprasite, jog be kitų pagalbos išsiversti sunku. Juk daug geriau, kai kiti dirba su jumis, o ne prieš jus.

Balandis bus tikrai be galo įdomus. Jūsų laukia daug įdomių pažinčių. Informaciją, kurią išgirsite, galėsite sėkmingai panaudoti tiek asmeniniams, tiek profesiniams tikslams.

Tačiau neužsiimkite apkalbomis. Tai gali atsisukti prieš jus pačius.

Paskutinę mėnesio savaitę daugiau laiko praleiskite namuose. Tinkamas laikas juos atnaujinti, remontuoti.

Paskutinė mėnesio diena palanki priimti svarbius sprendimus, pasirašyti sutartis, įsipareigoti, tuoktis.

Vėžys (06 21–07 22)

Balandį mintys daugiausia suksis apie pinigus. Neišsigąskite. Nieko bloga negresia. Atvirkščiai, galbūt pajusite, kaip protingai pasielgėte sutaupytus pinigus investavę į patikimus fondus.

Pokyčiai, kuriems neseniai ryžotės asmeniniame gyvenime, bus į naudą. Pastebėsite savo sprendimo saldžius vaisius jau mėnesio pradžioje.

Antroje mėnesio pusėje jūsų laukia nemažai susitikimų, renginių. Jus gal net nuvargins per didelis bendravimo ir gaunamos informacijos kiekis. Tiesa, nebūtina visur dalyvauti. Išmokite pasakyti „ne”.

Mėnesio pabaigoje netikėtas įvykis gali jus priversti kitaip pažvelgti į save. Nauja pažintis su savimi gali aukštyn kojomis apversti visą jūsų gyvenimą. Bet pokyčiai bus tik į naudą.

Liūtas (07 23–08 22)

Visą mėnesį nenustygsite vietoje. Išnaudokite šį laiką tinkamai ir produktyviai. Pabaikite neužbaigtus darbus, projektus, imkitės naujų.

Santykiai su antrąja puse gali būti šiek tiek komplikuoti. Galimi nesusipratimai.

Būsite linkę nevykusiai interpretuoti gaunamus signalus.

Pirmoje mėnesio pusėje venkite piniginių operacijų. Jas atidėkite mėnesio pabaigai. Paskutinę mėnesio savaitę jums turėtų sektis loterijose, kazino.

Netikėtai galite atgauti jau seniai pamirštą skolą. Maloniai nustebinti gali žmonės, kuriems kažkada padarėte paslaugą.

Daugiau dėmesio skirkite sveikatai. Palankus metas pradėti sportuoti, laikytis dietų.

Mergelė (08 23–09 22)

Nurimkite. Atsipalaiduokite. Venkite įtampos ir spaudimo. Neleiskite niekam jūsų priremti prie sienos. Antraip gali iškilti sveikatos problemų.

Pasistenkite visus neskubius reikalus atidėti ateičiai. Net jei jums atrodys, kad kuo puikiausiai su jais galite susitvarkyti dabar.

Antroje mėnesio pusėje nevartokite alkoholio, apribokite ne pačius sveikiausius maisto produktus.

Iš draugų galite sulaukti pasiūlymų, kaip papildyti savo piniginę šlamančiaisiais. Būkite kantrūs. Išklausykite juos. Jums gali pavykti greitai užsidirbti nemenką sumelę.

Paskutinėmis balandžio dienomis užsimezgusi draugystė bus ilga ir patvari. Gali būti, kad šiomis dienomis sulauksite didžiausios savo gyvenime dovanos.

Svarstyklės (09 23–10 22)

Kad ir kur pasisuktumėte, jūsų lauks linksmybės. Atrodys, kad visi aplinkui švenčia pavasarį. Nenusileisti norėsite ir jūs.

Atrodo, kad jūsų visi balandžio vakarai bus užimti – nebus nė vieno, kurį praleisite vieni. Būsite apsupti draugų, bičiulių, naujų pažįstamų.

Pirmą balandžio savaitę galima trumpa, bet labai maloni išvyka. Tik prieš kelionę kelis kartus gerai patikrinkite, ar viską pasiėmėte, ypač savo dokumentus. Kelissyk patikrinkite, ar namus paliekate saugius.

Paskutinėmis mėnesio dienomis jūsų laukia staigmenos darbe. Jos bus susijusios su karjera.

Paskutinę mėnesio dieną priimti sprendimai bus protingiausi. Ateityje jie bus labai naudingi.

Skorpionas (10 23–11 21)

Jūsų laukia permainos darbe. Daug veiklos, bet kartu ir džiugesio. Galite būti įstumti į patį scenos vidurį, kad prieš visus rampos šviesoje galėtumėte pasipuikuoti savo laimėjimais.

Balandį galite tikėtis didesnio atlygio, darbo sąlygų pagerėjimo. Jums pagaliau bus atlyginta už atsidavimą, sunkų darbą, originalias ir pasiteisinusias idėjas.

Mėnesio viduryje galima komandiruotė į užsienio šalis. Ten neskubėkite priimti sprendimų. Pirmiausia viską gerai apskaičiuokite, sutikrinkite dokumentus, skaičius. Užsienio partneriai gali jus bandyti apgauti.

Geriausias laikas atostogoms – paskutinė balandžio savaitė. Palankus metas leistis į kelionę. Paskutinėmis mėnesio dienomis didžiausia tikimybė sulaukti malonių staigmenų.

Šaulys (11 22–12 21)

Dabar geras laikas apsispręsti, ar nevertėtų pasisemti žinių mokslo įstaigoje. Jei norite sukti kitu keliu, imtis naujos veiklos, kažin ar pakaks perskaityti vieną storą knygą.

Balandis – palankus metas kelionėms. Tačiau nepamirškite kelis kartus patikrinti plano, tvarkaraščių, būtinai pasiimkite priemones, kurios praverstų patekus į netikėtas situacijas. Jų gali pasitaikyti.

Antroje mėnesio pusėje galimi pokyčiai karjeroje. Galite sulaukti įdomių pasiūlymų. Gali pavykti užimti aukščiausius postus.

Sulauksite paramos iš įtakingų asmenų, galbūt politikų.

Jei turite vaikų, dabar palankus metas sutvirtinti ryšį su jais. Skirkite jiems daugiau laiko. Nebijokite jų kartais palepinti.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Pirmomis balandžio savaitėmis jums ramybės neduos su pinigais, mokesčiais, draudimu susiję reikalai. Geros naujienos jus pasieks tuomet, kai to labiausiai reikės.

Paskutinę mėnesio savaitę teks kruopščiai susiplanuoti išlaidas. Pataupykite.

Neskubėkite investuoti. Kažin ar dabar investicijos pasiteisintų.

Jei pasitaikys kelionė, saugokite savo daiktus – ypač dokumentus.

Paskutinėmis balandžio dienomis maloniai nustebins antroji pusė. Pasistenkite atsilyginti tuo pačiu.

Jei norite pagerinti santykius su savo gyvenimo partneriu ar partnere, išmokite klausytis, ką ji ar jis sako.

Taip išvengsite daugybės galimų nesusipratimų.

(01 20–02 18)

Esate iki ausų įsimylėję. Viskas, kas jums šiuo metu rūpės – asmeniniai santykiai su antrąja puse. Jums nestigs idėjų, kaip nustebinti savo mylimąjį ar mylimąją.

Jei esate vieniši, labai tikėtina, kad balandį atnaujinsite santykius su tuo žmogumi, kuris kadaise jums buvo be galo svarbus.

Nors šiuo metu darbams skirsite ne itin daug dėmesio, vis tiek jums viskas klosis puikiai. Tik nepamirškite visuomet padėkoti tiems, kurie jums padeda.

Balandį galima ir netikėta, spontaniška kelionė. Jos metu patirsite daug įspūdžių, pasisemsite energijos ir džiaugsmo ilgam laikui į priekį.

Mėnesio pabaigoje nudžiuginti gali netikėtos pajamos. Jos jums labai pravers.

(02 19–03 20)

Balandžio mėnesį teks daug laiko praleisti darbe. Laimė, bus ne tik daug svarbių neatidėliotinų reikalų, bet ir linksmybių.

Šį mėnesį galite sulaukti didesnio atlyginimo, geresnės darbo vietos, pozicijos.

Būkite atidesni savo sveikatai. Laisvu laiku nesėdėkite namuose. Išeikite pasivaikščioti į parką. Pats metas pradėti rytais bėgioti, važinėti dviračiu. Judėjimas atvirame ore jums bus į naudą.

Dabar geras laikas pradėti laikytis dietos. Jums greitai ir be didelių pastangų pavyks pasiekti stulbinamų rezultatų.

Mėnesio antroje pusėje daugiau dėmesio iš jūsų pareikalaus santykiai su antrąja puse. Paskutinė mėnesio diena ypač palanki sužadėtuvėms.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko