Horoskopas gegužės mėnesiui

1/1
Teksto dydis:

Avinas (03 21–04 19)

Gegužės mėnuo nebus lengvas. Šiuo laikotarpiu jūsų gyvenime nestigs streso ir įtampos. Bandysite suspėti visur, tačiau reikėtų atsipalaiduoti, sustoti.

Taip ne tik patausosite save, bet ir turėsite progą iš naujo įvertinti dabartinę situaciją. O tuomet galėsite imtis ir konkrečių veiksmų. Svarbiausia – iš adatos nepriskaldyti vežimo.

Daugiau šypsokitės. Tapkite geriausiu savo draugu. Pamilkite save ir pasilepinkite. Kai kada net sau panuolaidžiaukite.

Tarkime, net jei kruopščiai skaičiuojate kalorijas, leiskite sau pasmaguriauti. Jūs dabar to nusipelnėte.

Bent savaitgaliui kur nors išvykite. Trumpos išvykos tikrai pakels nuotaiką.

Jautis (04 20–05 20)

Paskutinį pavasario mėnesį nestigs šviesių spalvų. Jus maloniai stebins ir aplinkiniai, ir jūs patys.

Palankus laikas užmegzti romantiškus santykius. Meilė tvyros ore. Gali būti, kad sulauksite žinių iš savo senos meilės. Galbūt iš naujo suliepsnos aistra.

Džiugins ir pagerėjusi finansinė situacija. Nors ir lėtai, bet tvirtai viskas judės pirmyn, tad nepaliaukite svajoję.

Jau netrukus galėsite įgyvendinti savo svajones ir siekius.

Jokiu būdu netikėkite tais skeptikais, kurie kartos, kad jūsų svajonės – nerealios.

Tinkamas metas daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai. Sportas, dieta turės neįtikėtiną poveikį jūsų grožiui ir savijautai.

Dvyniai (05 21–06 20)

Gegužė – puikiausias laikas atostogoms. Bent jau jas planuoti. Tad trumpam atidėkite darbus į šalį ir pasvajokite, kur, kada ir su kuo norėtumėte atrasti naujus kraštus.

Kuo daugiau ilsėkitės. Nepervarkite. Tai savęs lepinimo mėnuo. Stenkitės kuo daugiau laiko praleisti prie vandens telkinių.

Ten geriausiai pailsėsite, pasisemsite energijos ir jėgų. Jų jums prireiks netolimoje ateityje.

Jums į galvą gali šauti puiki idėja. Jei ją pavyktų įgyvendinti, jūsų gyvenimas pasikeistų iš esmės. Tačiau neskubėkite priimti sprendimų.

Pirma viską gerai apsvarstykite, apgalvokite, pasitarkite su reikalą išmanančiais autoritetingais žmonėmis. Tik tuomet galėsite džiaugtis pasiektais norimais rezultatais.

Vėžys (06 21–07 22)

Jūsų laukia šaunus metas. Dabar jūsų laikas. Atrodys, kad jums nieko nėra neįmanoma. Būsite kupini energijos, iniciatyvos imtis naujų projektų. Drąsiai ženkite į priekį ir nesidairysite į praeitį.

Jums lengvai seksis save išreikšti. Tiek savo jausmus, tiek idėjas, todėl aplink save lengvai subursite bendraminčių būrelį. Aplinkiniams bus sunku atsispirti jūsų spinduliuojančiai asmenybei.

Mėnesio pabaigoje likimas gali nuvesti į visiškai neįprastą ir iki šiol nepažintą vietą. Labai tikėtina, kad būtent ten sutiksite savo antrąją obuolio puselę.

Ši naujai užgimusi meilė gali aukštyn kojomis apversti visą jūsų gyvenimą. Bet jūs juk nebijote pokyčių?

Liūtas (07 23–08 22)

Visą gegužę spindėsite ir žibėsite. Trykšite puikia pavasarine nuotaika ir neblėstančia energija. Būsite impulsyvūs ir šmaikštūs.

Priešingos lyties atstovams sunkiai seksis atsispirti jūsų žavesiui ir subtiliam seksualumui. Ir jums patiems bus lengva įsimylėti.

Jeigu esate vieniši, pirmomis mėnesio savaitėmis turėtumėte užmegzti santykius su žmogumi, kurį tikrai galėsite pristatyti kaip savo gyvenimo meilę.

Paskutinę mėnesio savaitę rūpesčių gali kelti piniginiai reikalai. Po švaistūniško ir pramogų kupino mėnesio pinigų tiesiog gali pristigti.

Tad arba atidžiau rinkitės, kur juos leisti, arba apsidrauskite susiradę tą ar tuos, kurie jums paskolins. Tik nesivelkite į jokias aferas.

Mergelė (08 23–09 22)

Paskutinis pavasario mėnuo bus svarbus laikas tiems, kurie galvoja apie karjeros pokyčius. Jūsų laukia stulbinamos naujienos. Jums atsivers visai kitos galimybės.

Svarbiausia jomis tinkamai ir protingai pasinaudoti. Šį mėnesį būsite nepralenkiami įtikinėdami. Aplinkiniai lengvai pritars jūsų nuomonei, sprendimams. Tai pravers tiek profesinėje, tiek asmeninėje sferose.

Visą šį laiką jausite artimųjų paramą, todėl namuose vyraus harmonija ir ramybė.

Nepasiduokite vilionėms manipuliuoti kitais, ypač kitų jausmais. Intrigos atsisuks prieš jus pačius.

Mėnesio pabaigoje galite sulaukti netikėto pajamų pagausėjimo. Palankus metas žaisti loterijose. Galbūt laimėsite visą Aukso puodą.

Svarstyklės (09 23–10 22)

Nebūkite sau pernelyg griežti ir reiklūs. Negali viskas klostytis taip, kaip suplanavote. Negali visi šokinėti pagal jūsų dūdelę.

Todėl nepykite ir nesinervinkite, jei kas nors su jumis nesutinka, jums prieštarauja. Tiesa, tokių jūsų kelyje daugiau pasitaikys tik pirmomis mėnesio dienomis. Vėliau sulauksite daugiau pritarimo nei priekaištų.

Mėnesio viduryje turėsite progą sužibėti, prisistatyti visuomenei. Jums seksis lengvai užmegzti pažintis su įtakingais, svarbiais ar tiesiog be galo įdomiais žmonėmis.

Ypač kūrybingas laikotarpis laukia trečią mėnesio savaitę. Jums nestigs naujų originalių idėjų, jas seksis lengvai įgyvendinti. Tai ypač geras laikas kūrybinių profesijų atstovams.

Skorpionas (10 23–11 21)

Visiems įtikti neįmanoma. Prisiminkite tai tuomet, kai jau jausite, kad jūsų pastangos pranokti save peržengia visas ribas. Jūs norite būti vieninteliai ir nepakartojami. Patys protingiausi ir gražiausi.

Tačiau tai neįmanoma. Ir kam jums tai? Ar nevertėtų į viską žiūrėti paprasčiau? Tuomet pasaulis atrodys kur kas gražesnis ir draugiškesnis.

Nekelkite tokių didelių reikalavimų nei sau, nei kitiems. Tuomet tikrai atsiras tas žmogus, kuriam būsite vienintelis, nepakartojamas, pats gražiausias ir mylimiausias.

Gegužė – tai pats metas sustoti, įkvėpti ir susimąstyti, ką veiksite toliau. Dabar palankus metas keisti profesiją, veiklos sritį, gyvenamąją vietą.

Nebijokite rizikuoti. Juk kas nerizikuoja, tas negeria šampano.

Šaulys (11 22–12 21)

Jau visai netrukus jūsų laukia karjeros pokyčiai.

Ar tai būtų atlyginimo pakėlimas, ar paaukštinimas, ar nauja darbo vieta naujoje kompanijoje.

Pokyčiai į naudą. Ypač jei jaučiatės pernelyg užsisėdėję vienoje vietoje, atbukę naujovėms.

Naujos pažintys, nauji kolegos padės žengiant nauju keliu. Jausite ir artimųjų paramą.

Gali būti, kad kurį laiką jums stigs pasitikėjimo savimi, jausitės nedrąsūs. Tačiau jaudintis neverta.

Jūsų darbas ir pastangos bus gerai įvertinti, o rezultatai pranoks visus lūkesčius.

Mėnesio pabaigoje dėl įtampos gali pašlyti sveikata.

Būsite linkę lengvai pasigauti infekcijas ir virusus.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Galite jaustis šiek tiek viskuo nusivylę. Jums atrodys, kad visos jūsų pastangos eina perniek, visi susimokę prieš jus.

Pasistenkite taip jautriai nereaguoti į kitų replikas, užuominas. Ypač kai jie blogos nuotaikos, susinervinę, liūdni. Žmonės tuomet prikalba dalykų, dėl kurių vėliau patys gailisi.

Jausite didžiulę savo antrosios pusės paramą. Tai guos ir neleis jums palūžti.

Darbe pasistenkite sulėtinti tempą. Jums nereikia nieko kitiems įrodyti. Jūs tai darote tik dėl savęs. Bet kartu labai kenkiate sau. Dėl įtampos gali sustreikuoti sveikata.

Džiugi žinia – jau netrukus turėtumėte išgirsti naujieną, kuri suteiks labai daug laimės.

Vandenis (01 20–02 18)

Nepamirškite šį mėnesį rasti laiko sau. Gegužę jums norėsis, kad parą sudarytų kur kas daugiau nei 24 valandos. Padidės neatidėliotinų darbų, rūpesčių našta.

Norėsite visur ir viską suspėti atlikti. Beje, ne bet kaip, o tobulai. Kitaip jūs nemokate. Sieksite greitų rezultatų ir galite persistengti. Dėl to gali sustreikuoti sveikata.

Nepamirškite, kad be gero poilsio nieko nebus. Būtina įkrauti baterijas, kad galėtumėte nepailsdami judėti pirmyn. Raskite laiko pasimėgauti savo darbo vaisiais. Antraip dėl ko taip stengiatės?

Jei šiuo metu negalite išvykti į poilsio kelionę, bent jau pradėkite planuoti atostogas kur nors šiltuosiuose kraštuose. Dažniau susitikite su draugais – jie jus pralinksmins ir prablaškys.

Žuvys (02 19–03 20)

Šiuo laikotarpiu turėtumėte pastebėti, kad žmogus, kuris akivaizdžiai rodė nepasitenkinimą jumis, elgiasi visai kitaip.

Sulauksite jo dėmesio ir paramos, kai to mažiausiai tikėsitės.

Priimkite siūlomą pagalbą. Išmokite atleisti. Pamirškite nuoskaudas. Tegul praeitis lieka praeitimi. Patys pamatysite, kad taip gyventi daug paprasčiau ir lengviau.

Visą gegužę asmeniniai santykiai su antrąja puse bus komplikuoti. Atrodys, kad artimas žmogus visai jūsų negirdi. Galbūt tai ir tiesa.

Tuomet atsakykite sau į klausimą: „Ar nenorėdami skaudinti kito neskaudinate savęs?”

Galbūt jums reikėtų labiau įsiklausyti į savo norus, pageidavimus, galiausiai jausmus.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko