Palmiros horoskopas

1/0
Teksto dydis:

Jūs kupini naujų sumanymų ir optimizmo, o aplinkiniai – geranoriški ir pasirengę padėti. Tai įkvėpimo metas, ir jei norite, kad diena būtų sėkminga, nereikia nieko daryti specialiai, ko nors siekti dirbtinai.

Geras laikas imtis seniai suplanuotos reorganizacijos.

Palanku dirbti su sudėtinga informacija – būsite sumanūs, išradingi. Kad ir kuo užsiimsite, nereikėtų skubėti – nesistenkite užbėgti įvykiams už akių.

Beje, veiks paradoksali taisyklė: „Kuo lėčiau – tuo greičiau.”

Diena palanki bendrauti, naujoms pažintims užmegzti ir senoms atnaujinti – vyraus optimistinis požiūris į draugystę, partnerytę. Labiau pasitikėkite bičiuliais, kolegomis, ypač jei jie sutinka pasidalinti jūsų rūpesčiais, atsakomybe.

Tai puikus laikas ir įsimylėti. Būtinai susitikite su mylimu žmogumi. Palanku organizuoti šventes, pobūvius, labdaringus, kultūros bei meno renginius.

Geras laikas kelionėms. Tiks pirkti ryšio ir transporto priemones.

Sapnai iš antradienio į trečiadienį pranašiški. Ypač gerai buvo sapnuoti šaltinį, švarų šaltą vandenį. Ugnis – pavojus, apgaulės; miškas – baimės; danties netekti – artimo žmogaus mirtis.

Blogas ženklas: jei lemputė perdegtų, ugnis namuose be priežasties gestų, lazdą sulaužyti, medžio ar krūmo šaką nulaužti, gėles skinti, purvu išsitepti, jei namuose gėlė nuvystų, verkti.

Geras ženklas: netyčia karštu vandeniu apsipilti – išsivalymas, gauti dovanų vaisių, daržovių.

Žvilgsnis į priekį: ketvirtadienis palankus dirbti su informacija, atsakingiems susitikimams, ypač su įtakingais asmenimis; patartina vilkėti ryškių tonų drabužius.

Avinas (03 21–04 21). Jūsų nuotaika puiki, ir neleiskite jos niekam gadinti. Šiandien jums bus svarbu pakantumas, atlaidumas, tolerancija bei geros manieros, ir diena praeis sklandžiai. Geras laikas tvarkyti juridinius reikalus.

Jautis (04 21–05 21). Imkitės senų nepavykusių reikalų – juos sutvarkysite greitai. Tai tinkamas metas reikšmingam pokalbiui su darbdaviu (esamu ar potencialiu), tik bus svarbu neužsispirti ir neužsigauti – nepervertinkite savo galimybių.

Dvyniai (05 21–06 22). Sėkminga diena, bet rizikuoti turite apdairiai, labai nepasikliaukite laime. Įsiklausykite į partnerių bei sutuoktinio pageidavimus ir draugų patarimus, o gal ir vaikų pastabas. Gera proga atgaivinti nutrūkusį meilės ryšį.

Vėžys (06 22–07 22). Jei norite, kad pasaulis būtų draugiškas, patys ženkite pirmą žingsnį šia linkme ir jums pasiseks. Dalykinių reikalų tvarkymo neskubinkite – gali pakakti rūpesčių ir namuose.

Liūtas (07 22–08 23). Daugiau bendraukite, tarkitės, keiskitės nuomone, informacija – galite išgirsti jums svarbių dalykų, svarbios informacijos. Šios dienos pasiūlymai perspektyvūs – priimkite juos.

Mergelė (08 23–09 23). Geras laikas sandoriams sudaryti, piniginiams ir turto reikalams tvarkyti, buitinėms problemoms spręsti. Nebijokite dėl draugystės, partnerystės keisti senų įsitikinimų, principų – tai praplės jūsų galimybių ribas tiek, kad jos ims atitikti jūsų ir šeimos poreikius.

Svarstyklės (09 23–10 23). Verta tikėti savimi, optimistiškai pasvajoti apie ateitį. Tai geras laikas reikalams tvarkyti ir radikaliems sprendimams priimti.

Skorpionas (10 23–11 23). Prisiminkite, kiek džiaugsmo ir laimės esate patyrę, – tai tikrai įkvėps. Svarbių reikalų tvarkymą verta atidėti rytdienai. Šiandien palankus metas konfidencialiems susitikimams ir susitarimams. Galite sulaukti ir anoniminės pagalbos.

Šaulys (11 23–12 22). Ateis nelaukta pagalba – tai netikėtos sėkmės laikas: reikalai pakryps į gera. Palankus metas atsakingiems susitikimams. Nepraleiskite progos užglaistyti seno konflikto darbe.

Ožiaragis (12 22–01 21). Puikus laikas. Galima gera naujiena dėl jūsų darbo, karjeros. Tik būkite lankstesni – nesilaikykite seno veiklos modelio.

Vandenis (01 21–02 20). Sėkmingas metas – jums padės draugai, sulauksite dėmesio iš įtakingų asmenų, užsieniečių ir to, kurį mylite. Verta tvarkyti svarbius reikalus, susijusius su jūsų veikla užsienyje ar tolima kelione. Geras metas sutartims su užsieniečiais tvirtinti.

Žuvys (02 20–03 21). Pasistenkite iš anksto ramiai nusiteikti, nes ne viskas klostysis taip, kaip norėsis. Vis dėlto pakaks geranoriškų žmonių, tikrų draugų, kurie išties pagalbos ranką, nuramins. Kad ir kas nutiktų, viskas baigsis gerai. Bus didesnė traumų tikimybė.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko