Palmiros horoskopas pirmadieniui, spalio 29 d.

1/0
Teksto dydis:

Paini ir apgaulinga diena, ne taip paprasta bus likti objektyviems, nesuklysti, nes situacija atrodys geresnė, nei yra iš tiesų. Dabar geriausia laukti – neatsisakykite patrauklių pasiūlymų, tačiau bent iki trečiadienio atidėkite savo sprendimus, kitaip geri norai taip ir liks svajų pasaulyje.

Bendraudami, tvarkydami reikalus siekite labiau gerbti kito nuomonę, mažiau reikškite savo pretenzijas.

Gerų naujienų tikėtis nereikėtų. Net jei tokių išgirsite, labai nesidžiaukite – tikriausiai tai tik iliuzija, likimo pokštas. Ši diena nepalanki moterims, tad joms geriau būti atsargesnėmis.

Diena konfliktinė, netinkama aiškintis santykių. Itin sunkus vakaras.

Didesnė traumų (ypač rankų), apgaulių, vagysčių, avarijų tikimybė. Nepalankus metas pramogauti. Venkite svaigalų ir apsvaigusių asmenų.

Sapnai iš sekmadienio į pirmadienį reikšmingi. Puiku, jei regėjote paukščius, gyvūnus. Jeigu plaukėte vandeniu – ligoniams sveikata, jei skraidėte – įgysite jėgų, jei matavotės naujus drabužius – turtas, šeimos santykių pagerėjimas. Blogai buvo save regėti nuogą – liga, nesėkmės, žiemą – liūdesys, nesėkmės.

Blogas ženklas: jeigu niežėtų kaklą – nuostoliai, nugarą – nemalonumai per vaikus ar meilę, sėdmenis – mėnesiui patartina atsisakyti tolimų kelionių, pilvą – nemalonumai darbe, sveikatos pablogėjimas; druską išberti – konfliktai; indus sudaužyti – netinkamas pasirinkimas; jei laikrodis sustotų – galite padaryti lemtingą klaidą; pamesti raktą – artimo žmogaus mirtis.

Geras ženklas: ryte burnoje pajusti saldoką skonį ar užuosti saldų kvapą – geros naujos pažintys, sėkmė; rasti blizgantį metalinį daiktą – sulauksite pagalbos.

Žvilgsnis į priekį: antradienis netinkamas tvarkyti svarbius reikalus; palanki žalia spalva.

Avinas (03 21–04 21). Netikėtumų ir klastos metas. Reikalus tvarkykite neskubėdami, automobilį vairuokite nesinervindami, kitaip patirsite nenumatytų išlaidų. Būkite apdairesni tvarkydami piniginius ir turto reikalus.

Jautis (04 21–05 21). Apgaulinga diena, nepalanki nei kelionėms, nei svarbiems susitikimams, nei reikšmingam apsisprendimui – būsite linkę į iliuzijas, tad galite apsigauti arba ką nors apgauti. Derėtų vengti karštakošiškų sprendimų.

Dvyniai (05 21–06 22). Pasyvus metas – likite nuošalyje, venkite nereikalingo bendravimo, daugiau laiko praleiskite namuose. Ne laikas ir svarbiems įsipareigojimams – vargu ar ištesėsite žodį. Bet kokioje situacijoje pasikliaukite savieiga.

Vėžys (06 22–07 22). Nenuliūskite gavę netikusią žinią – viskas dar pasikeis. Tai netikusi diena dalykiniams susitikimams, darbams planuoti – nesusikalbėsite, apsiriksite.

Liūtas (07 22–08 23). Nerizikuokite nei vairuodami, nei dirbdami, nei įsipareigodami (ypač šefui). Jei trūks pasitikėjimo savimi, prašykite draugo patarpininkauti. Galimi nesusipratimai su tėvais, tad nemėginkite jiems aiškinti savo principų.

Mergelė (08 23–09 23). Tuščia mėginti ką nors suprasti ir paaiškinti, ypač vaikams, mylimam žmogui. Nederėtų priimti sprendimų, susijusių su kelione, užsieniečiais. Įvykių prasmė gali atsiverti netikėtai su kuo nors bendraujant, skaitant, žiūrint televizorių, klausantis radijo ir pan.

Svarstyklės (09 23–10 23). Būkite taupūs, ieškokite papildomų uždarbio šaltinių, tiesa, skolintis venkite. Ryte itin atidžiai skaičiuokite pinigus – savo ir svetimus.

Skorpionas (10 23–11 23). Venkite demonstruoti savarankiškumą, galią ir įtaką – viskas gali išeiti atvirkščiai. Stiprinkite bendradarbiavimo ryšius ir nuoširdžiau reaguokite į sutuoktinio skundus.

Šaulys (11 23–12 22). Kritinis laikas, tad dirbkite neskubėdami ir susikaupę – galite suklysti. Nerizikuokite vairuodami. Labiau pasaugokite sveikatą. Svarbesnius dalykinius klausimus geriau atidėti.

Ožiaragis (12 22–01 21). Diena žada ir ne visai malonių staigmenų – galite sužinoti, ką nuo jūsų slėpė vaikai, sutuoktinis ar mylimas žmogus. Nerizikuokite pinigais bei karjera dėl didelio pelno miražo.

Vandenis (01 21–02 20). Aktyviai veiklai netinkamas metas: užsiimkite namais, šeima – dalykinių reikalų tvarkymą verta atidėti. Jei teks dirbti, būkite itin atidūs rašydami, skaičiuodami. Atidžiau klausykite boso nurodymų – galite kai ką supainioti.

Žuvys (02 20–03 21). Labiau apgalvokite savo žodžius – ne metas ilgalaikiams įsipareigojimams nei darbe, nei jausmų srityje. Venkite ginčų su kolegomis, vadovybe. Saugokitės vagių ir melagių.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko