Jautrus 2014-ųjų Žaliasis medinis arklys gali skaudžiai įspirti

1/3
Teksto dydis:

Horoskopų pranašystės nėra moksliškai patvirtintos, bet jais truputį tiki net tie, kurie sako, jog netiki. Gamtos, orų, žvaigždžių paslapčių žinovas Naglis Šulija taip pat yra sudaręs 2014-ųjų horoskopą. Jis numatė, kad šiais metais lietuviai įkris į jiems nebūdingą būseną: nori nenori turės jaustis laimingi, šypsotis, nes nebus dėl ko skųstis.

Žaliojo medinio arklio metai žada būti energingi, pulsuojantys, atneš daug permainų, tiek emocinių, tiek gyvenimiškų. Kaip sakė Naglis Šulija, astrologams nerimą kelia planetų rikiuotės. 2014-ųjų pradžioje 4 planetos bus išsidėsčiusios kryžmai: Jupiteris bus Vėžio ženkle, Uranas - Avino, Marsas - Svarstyklių, Plutonas – Ožiaragio.

Žvaigždės kryžiaus poza yra bjaurus reikalas, jis reiškia konfliktus, barnius ir virtuvėje, ir tarptautinėje politikoje.

„Tai metas, kai svarbu ne tik energingai siekti tikslo, bet ir būti atsargiems, santūriems, stengtis išsaugoti tai, kas brangu asmeniniame gyvenime, darbe“, - perspėjo N.Šulija.

Tačiau sinoptikas ir astrologas ramina – politinės, ekonominės ir kitokios audros gresia daugiau didžiosioms šalims, mūsų mažojoje Marijos žemėje turėtų būti palyginti ramu.

Juk planetos kryžiumi buvo išsidėsčiusios 1965, 1999 metais, bet tada Lietuvoje nieko ypatingo neįvyko. Pasaulyje, beje, taip pat.

Metų pabaiga žada būti ramesnė, bus galima atsipūsti nuo rūpesčių.

„Apskritai Lietuvai turėtų būti neblogi metai. Tik gal daugelis pasijus tarsi nesavame kailyje, nes įkrisime į lietuviams nebūdingą būseną: nebus dėl ko skųstis, tad teks daugiau šypsotis“, - šmaikštavo N.Šulija.

Astrologas nežada didelių staigmenų ir Lietuvos politiniame gyvenime.

„Prezidento rinkimai vargu ar pateiks sensacijų. Pretendentai daugiau ar mažiau aiškūs. Jei žvirbleliui net palankiausiai išsidėsto žvaigždės, jam tai nepadės įveikti vanago“, - aiškino astrologas.

Jis pastebėjo, kad nebus lengva gimusiems po tais ženklais, kurių kryžmėje atsidurs planetos. Avino, Svarstyklių, Vėžio, Ožiaragio žmonėms bus nelengva, teks įtempti jėgas. Ypač sausį, balandį, liepą, spalį.

Nemenki išbandymai laukia Liūto, mat nuo kovo pradžios jam įtakos turės Juodasis Mėnulis. Jis gali sujaukti Liūto emocinę būseną, sutrikdyti dvasinę pusiausvyrą.

Todėl 2014-ieji Liūtams gali atnešti skandalų ir kitokių nemalonumų, Žaliasis Arklys skaudokai įspirti. Bet nuo vasaros Liūtams padės Jupiteris, tad šio ženklo žmonės galės kiek atsikvėpti, o 2015-ieji bus apskritai jų sėkmės metai.

Šiais metais turėtų būti stiprūs Skorpionai. Tai mažiausiai svetimai įtakai pasiduodantis ženklas, jame atsidurs Saturno planeta. O Saturnas – tvarkos principų globėjas.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko