Blogiausi maudymosi kostiumai: įsitikinkite, kad paplūdimyje atrodote puikiai

1/21
Teksto dydis:

Likus vos mėnesiui iki kalendorinio pavasario pradžios, daugelis susimąsto apie savo kūno linijas: prisiverčia dažniau varstyti sporto salės duris, nusprendžia laikytis dietos, investuoja į savo grožį. Vieni tai daro neva dėl savęs, kiti – norėdami patikti priešingos lyties atstovams. Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, nė vieno neapleidžia mintys ir apie artėjantį maudynių sezoną, kuomet teks nusimesti drabužius ir aplinkiniams parodyti savo formas, rašo thesun.co.uk.

Kompleksuojate? Veltui. Portalas lrytas.lt siūlo pamiršti visus blogus žodžius, kuriuos esate pasakę apie savo pačių figūrą, ir pasižiūrėti į tuos, kurie, net ir nebūdami tobuli, paplūdimyje jaučiausi kuo puikiausiai.

Per siauri ir pagal figūros tipą visiškai nepritaikyti maudymosi kostiumėliai, susiraukšlėjusi, saulės nudeginta oda, apvalūs pilvukai ir virvelėmis suveržti riebalai. Maudymosi kostiumėlis iš kompaktinių diskų, garsiojo Borato kostiumas, vyrai, dėvintys moteriškus bikinius, intymias vietas vos pridengiančios kelnaitės – tai tik dalis keistuolių, kurie ne tik nesislepia, bet savo išvaizda, rodos, bando pritraukti aplinkinių žvilgsnius.

Su sveiku humoru pažiūrėkite į internete išplitusias nuotraukas ir įsitikinkite, kad jūs atrodote geriau.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko