Blogiausi maudymosi kostiumai: įsitikinkite, kad paplūdimyje atrodote puikiai

1/21

Vaikai

2013-02-04 16:48

Blogiausi maudymosi kostiumai: įsitikinkite, kad paplūdimyje atrodote puikiai

Teksto dydis:

Likus vos mėnesiui iki kalendorinio pavasario pradžios, daugelis susimąsto apie savo kūno linijas: prisiverčia dažniau varstyti sporto salės duris, nusprendžia laikytis dietos, investuoja į savo grožį. Vieni tai daro neva dėl savęs, kiti – norėdami patikti priešingos lyties atstovams. Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, nė vieno neapleidžia mintys ir apie artėjantį maudynių sezoną, kuomet teks nusimesti drabužius ir aplinkiniams parodyti savo formas, rašo thesun.co.uk.

Kompleksuojate? Veltui. Portalas lrytas.lt siūlo pamiršti visus blogus žodžius, kuriuos esate pasakę apie savo pačių figūrą, ir pasižiūrėti į tuos, kurie, net ir nebūdami tobuli, paplūdimyje jaučiausi kuo puikiausiai.

Per siauri ir pagal figūros tipą visiškai nepritaikyti maudymosi kostiumėliai, susiraukšlėjusi, saulės nudeginta oda, apvalūs pilvukai ir virvelėmis suveržti riebalai. Maudymosi kostiumėlis iš kompaktinių diskų, garsiojo Borato kostiumas, vyrai, dėvintys moteriškus bikinius, intymias vietas vos pridengiančios kelnaitės – tai tik dalis keistuolių, kurie ne tik nesislepia, bet savo išvaizda, rodos, bando pritraukti aplinkinių žvilgsnius.

Su sveiku humoru pažiūrėkite į internete išplitusias nuotraukas ir įsitikinkite, kad jūs atrodote geriau.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Marga planeta

Blogi darbuotojai už bausmę buvo fotografuojami nuogi darbo vietoje

Rusijos Tatarstano Naberežnyje Čelnai miesto prokuratūrai teko tirti skandalingą fotosesiją mobiliojo ryšio operatoriaus MTS salone. Salono darbuotojai skundžiasi, kad direktorė Julija Biktimirova už bausmę dėl blogų pardavimo rodiklių versdavo juos pozuoti pusiau nuogus tiesiog darbo vietoje. Pati direktorė ginasi, kad nuotraukos buvo darytos konkursui pačių darbuotojų iniciatyv

TV antena

„Šok su manimi“ projektą paliko ugniagese virtusi A. Pilypaitė

Kaip ir kiekvieną šeštadienį TV3 televizijos žiūrovus linksmino projektas „Šok su manimi“. Persirengę skirtingų profesijų atstovais projekto dalyviai susirungė ant parketo pademonstruodami tai, ką išmoko per pastarąją savaitę. Šeštadienio vakarą žiūrovai palankiausiai įvertino Joną Nainį-Jovanį ir Justę Žemaitytę, Mindaugą Rainį ir Milaną Jašinskytę-Pankevičienę. Susumavus dviejų laidų rezultatus paaiškėjo, kad projektą palieka Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernotavičius. Šios poros neišgelbėjo ir puikūs komisijos įvertinimai.

TV antena

„Radžis ieško žmonos” dalyvės tiesioginiame eteryje apsinuogino

Kiekvieną šeštadienį realybės šou „Radži ieško žmonos” suspindi vis naujais akibrokštais. Šįsyk laida prasidėjo apsinuoginusių projekto dalyvių paradu. Maudymosi kostiumėliais vilkėjusios merginos turėjo vos keletą minučių apžavėti Radži. Kandidačių į savo širdį figūras dainininkas įvertino akimirksniu ir pedagogę Nijolę vos prasidėjus laidai pasodino ant išlikimo kėdės. Neišgirdusi savo vardo kita šou dalyvė Ilona lengviau atsipūtė. Diplomuota psichologė visą dieną nieko nevalgė, kad tik figūra atrodytų gražiau.