Ideali sekso poza pagal Zodiako ženklą

1/1

Vaikai

2012-09-27 11:03

Ideali sekso poza pagal Zodiako ženklą

Teksto dydis:

Astrologai laikosi vieningos nuomonės, kad neretai šeimyniniai santykiai išsibalansuoja dėl to, jog partneriai glamonėja ne tas vietas ir mylisi jiems netinkama poza, rašo astrostar.ru.

Avinas

Ideali poza – „69“.

Pagrindinės erogeninės zonos – ausų speneliai ir kaklas.

Jautis

Ideali poza – moteris ant pilvo, o partneris atsiklaupia ir lėtais judesiais masažuodamas mylimąją įeina iš nugaros.

Pagrindinės erogeninės zonos – kaklas ir nugara.

Dvyniai

Ideali poza – gulint ant šono, vienas priešais kitą: prasiskverbiama iš lėto, bet tuo pačiu be perstojo glamonėjant vienas kitą.

Pagrindinės erogeninės zonos – pradedant nuo mažojo pirštelio, baigiant genitalijomis.

Vėžys

Reikia atsisėsti ant lovos, plačiai išskėsti kojas ir ištiesti jas bei pradėti judėti sinchronišku ritmu: iš lėto, bet darant stiprias frikcijas. Taip pat vertėtų neaplenkti ir oralinių glamonių.

Pagrindinės erogeninės zonos – lyties organai.

Liūtas

Ideali poza – atsiklaupus ir iš nugaros.

Pagrindinė erogeninė zona – nugara.

Mergelė

Šio ženklo atstovai idealios pozos neturi, tačiau jiems labai patinka erotiniai žaidimai, kuriuose būna mazochistinių elementų ar oralinių glamonių.

Pagrindinės erogeninės zonos – užpakalis ir pilvo apačia.

Svarstyklės

Ideali poza – bet kurios ir labiau neįprastos. Kaip sakoma, gali mylėtis iš kairės ir iš dešinės.

Pagrindinė erogeninė zona – užpakalis.

Skorpionas

Ideali poza – partneris guli ant nugaros, o moteris atsisėda ant viršaus, tačiau nugara į jo veidą. Reikėtų pradėti nuo oralinių glamonių, o baigti klasikine poza.

Pagrindinė erogeninė zona – lyties organai.

Šaulys

Ideali poza – visos, kai partneris už nugaros.

Pagrindinė erogeninė zona – tarpvietė.

Ožiaragis

Ideali poza – atsiklaupus, o veidas atsuktas į partnerį.

Pagrindinė erogeninė zona – vidinė kelių pusė.

Vandenis

Ideali poza – visos vertikalioje padėtyje.

Pagrindinė erogeninė zona – delnai.

Žuvys

Ideali poza – ant šono.

Pagrindinė erogeninė zona – rankų pirštų galiukai.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Vaikai

Kodėl moterys jaučiasi nejaukiai dėl savo seksualinių poreikių?

Kažkodėl manoma, kad moteriai seksas yra neatsiejamas nuo meilės, todėl jai nepriimtina turėti kelis sekso partnerius. Tačiau daug moterų varžosi savo seksualinių poreikių, nepaisant to, kad į kiekvieną vyrą žiūri kaip į potencialų partnerį. Žinia, įvairiapusiško sekso su skirtingomis partnerėmis vyrai nori labiau nei moterys. Nors moterys į seksualiai aktyvias atstoves iš esmės žiūri ramiai, smalsiai ar net atlaidžiai, jos nepritaria tokiam elgesiui.

Vaikai

Kaip į likimo smūgius reaguoja skirtingi Zodiako ženklai?

Astrologai neabejoja, kad kiekvienas Zodiako ženklas skirtingai priima nemalonumus, bėdas ir likimo smūgius. Todėl astrologai žino, ką galima patarti kiekvienam iš jų, rašo astromeridian.com. Likimo smūgiai – ne Avino ženklo žmonėms. Jie nepajėgia jų priimti ramiai ir išdidžiai. Užuot vienumoje apgalvoję iškilusias problemas, jie bėga pas draugus ar bičiulius, tikėdamiesi sulaukti iš jų užuojautos ir pagalbos.

Vaikai

Kokias gėles dovanoti skirtingiems Zodiako ženklams?

Kokias gėles gimtadienio proga dovanoti artimam žmogui - aistringajam Skorpionui, praktiškajam Jaučiui ar romantiškajam Vėžiui? Jei niekaip neišsirenkate, kas jiems geriausiai tiktų - raudonos rožės, žaismingos saulėgrąžos ar kvapiosios lelijos, pasinaudokite šiais astrologų patarimais.

Vaikai

Seksas ir meilė pagal Zodiako ženklus

Dabar žmonės dažnai tyrinėja horoskopus, norėdami daugiau sužinoti ne tik apie save, bet ir apie kitus, išsiaiškinti jų charakterį, pomėgius. „Dauguma domisi Zodiako ženklų suderinamumu. Juk jų daug, o ir žmonės skirtingi. Kaip sužinoti, kas patinka partneriui meilėje ir sekse? Ar yra galimybė pademonstruoti savo žinias ir sugebėjimus, ištyrus savo antrosios pusės Zodiako ženklą? Ne vienas atsakymą turėtų rasti šiame horoskope“, - tvirtina amerikiečių astrologė Kim Falcone.

Vaikai

Renkamės idealų vyrą pagal Zodiako ženklus

Jei dairotės partnerio ar gyvenimo palydovo ilaglaikiams santykiams, išsiaiškinti ir suprasti, kas jūsų laukia santykių pardžioje, padės horoskopas. Banalu, bet mažai kuriam iš mūsų pavyksta apeiti ir nekreipti dėmesio į vieno ar kito žmogaus Zodiako ženklą. Taip pat kaip nepavyksta įveikti žmogaus prigimties, jo genetikos. Jei moteris nori, kad jos asmeniniame gyvenime netrūktų audringų emocijų ir aistringų nuotykių, turėtų dairytis Jaučio, Dvynių, Liūto ar Skorpiono vyrų, rašo Dellhoroscope.com. Užtat Žuvų, Vėžio, Svarstyklių ženklo vyrai pagal savo natūrą – ramūs ir paslaptingi. Jie gana lengvai paklūsta moters valiai ir tiki romantiškais jausmais.

Vaikai

Dieta pagal Zodiako ženklus

Kiekvienam Zodiako ženklui - sava dieta. Astrologai siūlo atsižvelgti ne tik į horoskopo ženklą, bet ir stichiją, kuri jį valdo. Taigi skirtingų dietų turėtų laikytis ugnies, oro, vandens ir žemės ženklai. Štai ugnies ženklui Avinui naudinga maitintis įvairių rūšių kruopomis, žuvimi, žalumynais, salierais, morkomis, kopūstais, burokėliais, ridikėliais. Gyvulinės kilmės riebalus, aštrų, sūrų maistą, kavą ir alkoholį geriau riboti.