Kodėl verta turėti „berniuką žaisliuką“?

1/1

Vaikai

2012-09-25 09:16

Kodėl verta turėti „berniuką žaisliuką“?

Teksto dydis:

Moterys neretai varžosi santykių su nelygiu pagal statusą vyru. Vis dėlto Vakarų Europoje ir JAV egzistuoja sąvoka „toy boy“ (liet. „berniukas žaisliukas“). Pakanka pažvelgti į garsias pasaulio moteris, kaip Madonna, Kate Winslet, Kylie Minogue, Halle Berry ar Demi Moore, norint suprasti, kad romanas su „berniuku žaisliuku“ moteriai tik į naudą.

Jeigu vis dar netikite, štai dešimt „berniuko žaisliuko“ privalumų:

1. Su „berniuku žaisliuku“ moteris pajaučia galią ir, ko gero, pirmą kartą gyvenime iš tikrųjų gali mėgautis lyderio pozicija.

2. „Berniukas žaisliukas“ – puiki jauninanti priemonė. Intymiai suartėti su jaunu gražuoliuku, tai ne tik pasikrauti pozityvia energija, bet ir atsikratyti dešimčia metų. Vienas puikiausių pavyzdžių – Sharon Stone, kurios partneris Chase Dreyfousas 26 metais jaunesnis už ją.

3. Tokie vyrai yra geras stimulas visada puikiai atrodyti, o patys „berniukai žaisliukai“ įprastai puikiai atrodo todėl, kad jie yra jauni. Kita vertus, jie taip pat labai rūpinasi savo išvaizda, figūra, sveikata.

4. Santykiai su „berniuku žaisliuku“ leidžia moteriai išmokti ignoruoti visuomenės nuomonę.

5. Romanas su tokiu vyru suteikia daugiau atsakomybės. Dauguma merginų įpratusių dėl nesėkmės meilėje kaltinti vyrus. Tačiau, kai romane su jaunu vyru moteris groja pirmuoju smuiku, vadinasi, ji gali pajausti, kad daug kas priklauso nuo jos pačios.

6. Užmezgusi romaną su „berniuku žaisliuku“ moteris tampa pagrindine visų apkalbų ir gandų heroje. Užtat pasijaučia tikra žvaigžde.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Vaikai

Lemiamas vaidmuo renkantis partnerį tenka moteriai

Vyrauja nuomonė, kad renkantis partnerį, lemiamas vaidmuo priklauso vyrui. Todėl moteriai telieka „subjekto“ vaidmuo. Vis dėlto Anglijos ir Vokietijos sociologai bei psichologai nustatė partnerio atrankos principus, pagal vadinamuosius greitus ir aklus pasimatymus, rašo myjane.ru. Pasinaudoję vienos vokiečių pažinties tarnybos paslaugomis, tyrėjai išsiaiškino, kas moterims ir vyrams rūpėjo trumpojo pasimatymo metu.

Reporteris

Tavo seksualinė sveikata. Ką būtina žinoti apie skubiąją kontracepciją?

Daugelis lytiškai aktyvių žmonių žino apie galimybę apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo vartojant hormoninę kontracepciją. Nepaisant lengvai prieinamos informacijos, Lietuva vis dar yra viena iš mažiausiai naudojančių šį metodą Europos šalių. Tuo tarpu rinkoje pasirodžius skubios kontracepcijos tabletėms, šių populiarumas vis auga, tačiau tik nedaugelis žino, kaip veikia ir ko galima tikėtis pavartojus šių, nepagrįstai vadinamų „sekančio ryto tablečių“.

Vaikai

Didžiausia moterų klaida sekse - suvaidintas orgazmas

Specialistai išsiaiškino tris svarbiausias intymių santykių problemas ir kokios moterų klaidos neretai priveda prie santykių žlugimo, rašo iwoman.ru. Reiškinys, kai moteris, norėdama patikti partneriui, imituoja orgazmą yra gana paplitęs. Tačiau kam nuo to geriau? Pirmiausiai ji atima malonumą iš savęs. Kita vertus, tokiu būdu moteris apgauna ir savo partnerį, nes jos jausmai ir pojūčiai – suvaidinti.

Reporteris

Apie seksualinį gyvenimą - be paslapčių

Lietuvoje šnekėti lytinio gyvenimo temomis vis dar yra tabu. Didžioji dalis jaunuolių pasijuokia iš temų, susijusių su seksu, o suaugusieji mieliau sprendžia savo problemas tylomis, dažnai ieškodami atsakymų į iškilusius klausimus diskusijų forumuose nei pasidalina nerimu su savo partneriu ar partnere. Kas slypi už šio uždarumo? Stereotipai, abejonės, netinkama informacija ar jos suvokimas. Turime atvirai kalbėti apie seksualinę sveikatą. Todėl nuo šiol „Bendraukime“ puslapyje kas savaitę dalinsiuosi savo žiniomis ir patirtimi.

Vaikai

Kada galima įbristi į tą pačią upę du kartus?

Kalbama, kad W. Shakespeare‘as paliko žmoną su trimis vaikais išgyvenęs santuokoje penkerius metus. O praėjus 25 metams, grįžo atgal. Kiek moterų laužo galvas klausdamos, kaip susigrąžinti vyrą. Tokioje situacijoje anksčiau ar vėliau atsiduria daug moterų, rašo women.itop.net. Ir nesvarbu, susitikinėjote tik pora mėnesių ar gyvenote keliolika metų, jos pačios paliko ar išsiskyrė jo iniciatyva. Ne viena iš jų būtinai pagalvoja: „Jis dar grįš.“ Tačiau psichologai rekomenduoja eiti pirmyn ir niekad nesidairyti į praeitį.