Moters įvaizdis pagal Zodiako ženklą

1/1
Teksto dydis:

Šiuolaikinės moters gyvenimas – įvairiapusiškas ir turiningas: karjera, asmeninis gyvenimas, draugai, kelionės. Todėl ji gana dažnai atnaujina drabužinę, keičia įvaizdį. Būtent įvaizdis pabrėžia moters individualumą, ji tampa išskirtinė ir įsimintina. Štai astrologai išsiaiškino, kokie drabužiai, spalvos, medžiagų faktūros, aksesuarai ir papuošalai tinka moterims pagal Zodiako ženklus, rašo horo.mail.ru.

Jei Saulės planeta gimimo momentu buvo Avino, Liūto, Šaulio ženkluose, tai moteris priklauso Ugnies stichijai.

Moters įvaizdžio ypatybės: nepriklausoma, seksuali, provokuojanti, išdidi, ori, atvirai reiškia savo emocijas, pabrėžia savo figūros privalumus, rūpinasi savo išvaizda.

Drabužiai: paskutinės mados tendencijos visados atranda sau vietos Avino ženklo moters drabužinėje. Pagrindiniai drabužių akcentai: ryškumas, originalumas, stilingumas ir brangiai kainuojantys. Ugninė moteris stengiasi rengtis tik geriausios kokybės drabužiais, todėl ji tam negaili ir pinigų.

Mėgstamiausi audiniai: šilkas, atlasas, aksomas.

Spalvos: ryškiai raudona, tamsiai ir šviesiai vyšninė, geltona, oranžinė, aukso.

Liūto ženklo moterys renkasi labiau konservatyvius drabužius, tačiau išsiskiria iš kitų subtiliu skoniu ir elegantiškumu. Paprastai šio ženklo moterys iš prigimties apdovanotos geru skoniu, todėl supranta, kas joms tinka, o kas ne.

Tuo tarpu Šaulio ženklo moterys stengiasi rengtis pagal paskutines mados tendencijas ir renkasi tik žinomų dizainerių drabužius. Suprantama, brangiai kainuojančius.

Аksesuarai: krentantys į akis, brangūs, stambūs. Auskarai, koljė, žiedai ir auksinės apyrankės su brangakmeniais.

Šukuosena: Ugnies stichijos moterys mėgsta didelę šukuoseną. Todėl mėgsta ir perukus, ir priaugintus plaukus bei dažyti juos ryškiomis spalvomis.

Маkiažas: ryškus, net kažkiek iššaukiantis, užtat seksualus. Ugnies stichijos moteris pirmiausiai stengėsi pabrėžti lūpas, todėl renkasi lūpų blizgesį ar ryškius lūpų dažus.

Jei Saulės planeta gimimo metu buvo Dvynių, Svarstyklių, Vandenio ženkluose, tai moterys priklauso Oro stichijai.

Įvaizdžio ypatumai: jaunatviška (panaši į paauglę), judri, lanksti, pasitempusi, lengvai bendrauja, apsiskaičiusi, smalsi, nepriklausoma.

Spalvos: aštrios, įvairiaspalvės, rožinė, pastelinės, minkštos, šiltos, sidabro, mėlyna. Nenatūralias spalvas dažniau renkasi Vandenio ženklo moterys.

Dvynių moterys ko gero turi daugiausiai įvairių drabužių. Mat, jos rengiasi pagal nuotaiką. O kai nuotaika ar būsena keičiasi, keičiasi ir drabužių stilius. Žodžiu, šio ženklo moterys gali persirengti bent kelis kartus per dieną. Todėl Dvynių ženklo moterys tikrai nei iš tų, kurios prisiriša ar teikia pirmenybę kuriam nors vienam stiliui. Todėl jų drabužinėse pilna skirtingų stiliaus rūbų. Atitinkami drabužiai verčia jas persikūnyti, keistis. Užtat tokios moterys visą laiką atrodo skirtingos, su jomis nenusibosta bendrauti.

Svarstyklės ieško originalumo ir pranašumų savo aprangos stiliuje. Šio ženklo moterys mėgsta papuošti kasdien nešiojamus klasikinio ar griežto stiliaus kostiumėlius šifono ar šilko skarelėmis bei šalikėliais, susikurdamos moteriškumo ir švelnios moters įvaizdį. Taip pat Svarstyklių moterims arčiau prie širdies švelnios, pastelinės, rožinės, žydros, salotinės spalvos. Labai mėgsta įvairius atspalvius. Pagrindinis Svarstyklių moterų šūkis: elegantiškumas ir žavingumas. Ir joms tai dažnai pavyksta padaryti net ir nenešiojant papuošalų ir kitų aksesuarų.

Tuo tarpu Vandenio moterys išsiskiria specifiniu skoniu, lyginant su kitomis Oro stichijos moterimis. Jas traukia viskas kas neįprasta, kontrastinga ir ultramadinga. Joms patinka išreikšti save ir atkreipti į save dėmesį neįprastu rengimosi stiliumi. Svarbiausia tokioms moterims – savitas individualumas. Nors jos vis dėlto renkasi iš sintetinių medžiagų pagamintus drabužius.

Аksesuarai: papuošalai iš medžio, su tautiniais motyvais. Bet mėgsta ir elegantiškus papuošalus, taip pat neįprastus, originalius ir nematytus, atvežtus iš kitų šalių.

Šukuosena: stengiasi atrasti aukso viduriuką tarp originalumo ir skonio. Todėl nebijo dažnai keisti plaukų spalvą bei kirpimo stilių, vengia vienodumo bei nuobodumo.

Маkiažas: nekrentantis į akis, pastelinių spalvų. Paprastai naudoja lūpų blizgesį vietoj lūpų dažų, švelnaus ar rožinio atspalvio skaistalus, kad susidarytų gaivumo ir natūralumo įspūdis, tarsi ji būtų ką tiktai pasidažiusi.

Jei Saulės planeta gimimo metu buvo Vėžio, Skorpiono, Žuvų ženkluose tai moterys priklauso Vandens stichijai.

Moters įvaizdis: paslaptinga, jausminga, magiška, mistiška, romantiška, švelni, poetiškos sielos, aistringa.

Spalvos: Visi mėlynos spalvos atspalviai – pradedant nuo žydros, baigiant tamsiai mėlyna, taip pat rožinė, balta-juoda arba raudona-juoda, su blizgesiu.

Drabužiai: pagrindinis šio ženklo moterų drabužių akcentas – romantiškumas. Moteris-Vanduo labiau mėgsta rengtis suknele, o ne kelnėmis ar džinsais. Be to, papuošia ją savitai bei originaliomis detalėmis. Užtat sijonėliai kiek aukščiau kelių arba ilgi su prakirpimu šone. Paprastai mėgsta nešioti aukštakulnius laivelius arba ilgaaulius batus.

Vėžio moterys mėgsta vadinamąjį daugiasluoksnį drabužių stilių, tačiau pasiūtus iš natūralių medžiagų, gerai praleidžiančių orą: iš lino, medvilnės, šilko, vilnos. Švelni, jausminga šio ženklo moteris paprastai neigiamai reaguoja į dirbtines, sintetines medžiagas. Paprastai Vėžio moterys mėgsta laisvesnio stiliaus drabužius ir klasikinio stiliaus kostiumėlius.

Skorpiono moterys – seksualiausios iš visų Vandens stichijos ženklų, todėl jos mėgsta ir seksualų drabužių stilių, aptemptus rūbus, su giliomis iškirptėmis, aukštakulnius batelius. Iš spalvų dominuoja juoda ir raudoni atspalviai. Tačiau bene mėgstamiausias – raudonos ir juodos spalvų derinys.

Žuvų ženklo atstovės mėgsta minkštus, šilkinius drabužius, lengvai priglundančius prie kūno. Tačiau, kai nusprendžia praleisti romantišką vakarą su savo mylimuoju, tai renkasi sodresnių spalvų drabužius. Pavyzdžiui, kad ir mėlyną (jūros bangos) spalvą arba tamsiai žalią. Vis dėl to mėgstamiausios šio ženklo moterų spalvos – violetinė ir jūros bangos.

Аksesuarai: prie drabužių mėgsta derinti išraiškingus, miniatiūrinius papuošalus, pavyzdžiui, laikroduką ant grandinėlės, širdelės ar gėlytės formos kuloną. Tačiau papuošalai – gana kuklūs ir nekrentantys į akis, greičiau simboliški, užtat prasmingi.

Šukuosena: mėgsta vadinamąjį „stovinčių plaukų“ efektą ir nesvarbu kokio ilgio jie bebūtų. Pagal savo nuotaiką ir fantaziją ji susikuria išskirtinai romantiškos, jausmingos ir švelnios moters įvaizdį.

Маkiažas: Vandens stichijos moters makiažas būna matinis, tarsi per miglą ar dūmus, labiau primenantis ХХ amžiaus pradžios moterų makiažo stilių. Stengiasi lūpas dažyti tokiomis spalvomis, tarsi būtų ką tiktai suvalgiusi uogų. Niekados nenaudoja pieštuko, apvedančio lūpas. Moteris-Vanduo vengia vienodo ir standartinio makiažo.

Jei Saulės planeta gimimo momentu buvo Jaučio, Mergelės, Ožiaragio ženkluose, tai tos moterys – Žemės stichijos atstovės.

Moters įvaizdis: rami, pedantiškai tvarkinga, respektabili, užtikrinta ne tik savo jėgomis, bet ir ateitimi. Jos drabužiai daugiausiai klasikinio, griežto, dalykinio stiliaus. Nieko nereikalingo. Moteris-Žemė atkreipia į save dėmesį ne efektingumu ir ryškumu, o išlaikytu, konservatyviu ir elegantišku stiliumi.

Spalvos: šokoladinė, tamsiai žalia, smėlio, riešuto, pilka ir juoda.

Drabužiai: moteris-Žemė drabužius renkasi kruopščiai ir labai atsakingai. Ji taip pat žiūri, kad drabužiai būtų kokybiški, patikrinti laiko ir mados vėjų, tačiau jos neabejingos ir naujoms mados tendencijoms. Žemės stichijos moterys niekada neperka drabužių vienam sezonui. Išsirinkdama sau rūbus ar avalynę ji pirmiausiai galvoja, kiek metų tas daiktas jai ištarnaus.

Jaučio ženklo moterys labiau nei kitos Žemės stichijos atstovės mėgsta patogius, gražius ir išskirtinius drabužius. Šio ženklo moterys labai rimtai žiūri į etiketes, prekės ženklus, kompanijas, gaminančias tuos drabužius. Todėl, suprantama, teikia pirmenybę populiarių dizainerių sukurtiems drabužiams. Jų šūkis: geriau mažiau drabužių, bet geros kokybės. Jaučio moterims patinka ryškios spalvos, ypač žalia ir jų atspalviai.

Bene labiausiai išsiskiriantis akcentas Mergelės ženklo moterų aprangoje – elegancija ir stilingumas. Be to, šio ženklo moterims būdingas racionalumas, suteikia joms galimybę išnaudoti savo fantazijas ir kurti. Mergelės moterys mėgsta rengtis įvairių spalvų drabužiais, o medžiagas renkasi daugiau su piešiniais. Tiesa, abstrakčiais. Nors kasdieniniame gyvenime jos vis dėlto teikia pirmenybę neryškių spalvų tonams: pilkai, žalsvai ar rusvai.

Užtat Ožiaragio moterys nekelia didelių reikalavimų drabužiams. Jos nemėgsta išsiskirti iš kitų nei į blogą, nei į gerą pusę. Šioms moterims labiausiai rūpi apsirengti tvarkingai ir gražiai, atrodyti pasitempusiai visur ir visada. Be to, Ožiaragio moterims labiau patinka tamsesnės, tradicinės spalvos: smėlio, pilka, rusva. Jos mėgsta oficialaus, dalykinio stiliaus kostiumėlius, pasiūtus iš natūralios vilnos ar medvilnės. Tada jos jaučiasi savame kailyje.

Аksesuarai: Jaučio ženklo moterims labiau patinka papuošalai, pagaminti iš natūralių medžiagų. Tačiau paprastai jų turi nedaug 1-2.

Mergelės moterys renkasi patogius ir daugiafunkcinius papuošalus. Pavyzdžiui, apyrankė-laikrodis – vienas iš mėgstamiausių šio ženklo moterų papuošalų. Ožiaragio moteriai ir vestuvinis žiedas – papuošalas, kadangi pabrėžia jos socialinį statusą, be to gali padaryti įtaką ir jos karjerai.

Šukuosena: šios stichijos moterys dažniausiai renkasi paprastesnio stiliaus plaukų kirpimą. Nors mėgsta pabrėžti šukuoseną plaukų laku ar nusidažydamos plaukus ryškia spalva.

Маkiažas: Žemės stichijos moterys labai nedaug naudoja ir dekoratyvinės kosmetikos. Be to, žemės moterys labiau mėgsta rudo atspalvių kosmetiką, pradedant šviesiai ruda, baigiant tamsiai šokoladine. Jos pabrėžia antakius, suteikdamos jiems ypatingos formos.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko