Teksto dydis:
2017-09-13 02:43
93.195.231.132 DEU

61 vaikiukas atrodo labai grazus

ir mielas!neatrodo koks mirtinas sunykes ligoniukas,dabar gydytojai daznai gasdina zmones netgi veziais,ivairiausiomis ligomis,o kai ispjausto-sako,ai,tu gimei po laiminga zvaigzde,nieko cia blogo...jie uz tai gauna pinigus+dirba kartu su farmacini kais,ir ne visada tiesa ka jie sako,isitikinau savo kailiu...uzaugs tas vaikiukas ir be tu salmu,ir issivystys,ir vaikscios ir bus normlus,jauna mama be reikalo taip panikuoja,viskas bus gerai!

2
2017-09-12 23:03
90.112.206.147 FRA

60 nugi

Atsiprašau, norėjau pasakyti, kad nėra rentgeno nuotraukos. O iš to vaizdo kuris yra nuotraukoje, tai jokio šalmo nereikia. Deformacija lengva. Ir siūlės plačios. Tiesiog tuos šalmus reikia parduoti. Ir pelningai. Jus nueikit pas plastikos chirurgas ir paklauskit ar jums nereikia silikono. Ar tikrai pasakys, kad ir taip graži?

0
2017-09-12 22:55
90.112.206.147 FRA

59 nugi mamai

Kai mažai vaisiaus vandenų ar stipri deformacija gimdymo metu, tai vystymosi problemų priežastis yra ne kaukoles deformacija, o kitos priežastys. Trauma, deguonies trukumas. Mažai vandenų reiškia, kad arba jie teka, arba vaiko inkstai dėl kažkokiu priežasčių blogai veikia. Taigi vaikas jau gimdoje turėjo problemų. Galimai placentos kraujotaka buvo sutrikusi ir jam truko deguonies. Kas pakankia ir smegenis ir inkstus. Jokie šalmai to nepataisys. Nėra ne vieno tyrimo kuris rodytų, jog šalmas pagerino ką kito nei kosmetine puse. Kai per anksti suauga siūlės ir galva deformuojasi dėl to, tada gydymas būtinas nes spaudžiamos smegenys ir trukdomas jų vystymasis. Negi manot, kad nebūtų kompensuojamos efektyvus gydymas? O nedideles deformacijos atsistato savaime smegenims augant, jei vengiama vaika guldyti ant suplokstejusios dalies. O smegenys pirmais gyvenimo metais auga greitai. Jei jie sveiki. Būtent kad NHS negali kompensuoti gydymo metodų, kurių efektyvumas neįrodytas. Šalmas žinomas jau 30 metų, bet vis nepavyksta įrodyti, kad jis kažką pagerina pakankamai, kad butu verta dėl to skriausti kitus ligonius, mažinant efektyviu gydymo metodų kompensavimą. Šiuo straipsnio atveju vaikas po gimdymo labai sunkiai sirgo, buvo slaugomas reanimacijoje, kur ne visada galima vartyti ir nešioti, todėl galva galėjo nusiguleti. Kadangi nėra vaiko nuotraukos,tai net negali spręsti ar ta deformacija tikrai yra sunkios formos. Aišku, niekas netrukdo rinkti pinigus ir nešioti tą šalmą net dėl nedidelės deformacijos.

0
2017-09-12 20:39
82.12.248.38 GBR

58 Mama

Plagiocefalijos priežastis yra nebūtinai nugulėjimas. Galvytė gali suplokštėti vaikui dar beaugant mamos gimdoje dėl nepakankamo amniono vandenų kiekio arba kaukolė gali būti deformuojama gimdymo metu. Nemanau, kad valstybė kompensuotų gydymą, kadangi Anglijoje šalmų terapijos netaiko valstybinės gydymo įstaigos. Beje, čia tokie atvejai gana dažni ir tai nėra liga - tai sindromas. Jungtinėje Karalystėje vaikas dėl to nebūtų laikomas neįgaliu. Nacionalinės Sveikatos Tarnybos teigimu, galvos plokštumas yra tik kosmetinė problema ir tai neįtakoja vaiko smegenų veiklos. Dėl šios priežasties gydymas ir nėra taikomas. Vis dėl to yra nemažai studijų, rodančių, kad plagiocefalija ar braciocefalija gali turėti įtakos vaiko raidai. Vaikams, turintiems šią patologiją, pastebimas raidos sutrikimas. Gydytojai gali pasiūlyti specialias pagalves ar dažniau guldyti vaiką ant pilvo, šonų. Tėvai, kurie nori gražesnės estetinės išvaizdos, vaikui sulaukus 6 mėn. gali kreiptis į privačias klinikas, kurios siūlo šalmų terapiją. Deja, gydymas visose tokiose Jungtinės Karalystės klinikose yra maždaug 2000 svarų. Kuo anksčiau pradedama dėvėti šalmą - tuo geresni rezultatai. Nesu specialistė, tačiau žiūrint į nuotraukas neatrodo, kad būtų labai stipri plagiocefalija. Manau, kad šalmas tikrai padės. Žmonėms, nesusidūrusiems su tokia bėda lengva sakyti plaukai paslėps. Galiu pasakyti, kad jei stipri forma, tikrai nepaslėps ir galvos forma savaime nepakis - taip pat kaip ir kreivi dantys savaime neišsitiesina. Mano dukra gimė su stipria braciocefalijos forma. Anglijos gydytojai nematė tame nieko blogo ir patarė nusipirkti specialią pagalvėlę. Lietuvos medikai kategoriškai teigė, kad tai yra galvos nugulėjimas ir patarė vaiką guldyti ant šonų ir nenaudoti pagalvėlės, nes ji tik fiksuoja galvą vienoje pozicijoje. Buvo pastebėtas nežymus raidos atsilikimas, tačiau to su braciocefalija tuomet nesusiejo. Sakė situacija pagerės kai vaikas bus labiau mobilus - sėdės, ropos. Deja, dukrai nei pagalvė, nei guldymas ant šonų nepadėjo. Paskutinė viltis pagerinti galvos formą buvo šalmas, kurį ji pradėjo dėvėti gan vėlai (tikėjomės, kad medikų patarimai padės). Šiuo atveju gydymas gali trukti apie 10 mėn. Reikia dažnai lankytis klinikoje, nes gydytojas turi stebėti progresą, pakoreguoti šalmą. Puikiai žinome, kad pradėjus gydyti vaiką vėliau (sulaukus 2 metų šis metodas nebetaikomas), rezultatai bus menki, tačiau ir nežymūs pokyčiai mums yra pasiekimas. Manau mama eina teisingu keliu, priėmusi sprendimą koreguoti galvytę, nes vėliau jokių priemonių taikyti jau negalės, tačiau nemanau, kad dėl kreivos galvos vaiką reikėtų "paversti" neįgaliu. Žmonės nėra verčiami aukoti. Jūsų valia, ar norite prisidėti vaikui atrodyti estetiškiau, turėti mažiau kompleksų ateityje bei išvengti patyčių mokykloje, kurios gali privesti prie psichologinių problemų.

0
2017-09-12 14:41
90.112.206.147 FRA

57 nugi

Olandų tyrimas 2014 , ištyrė dvi grupes kūdikių, kurių pusė nešiojo šalmą, o pusė ne. Viso 84 vaikus. Tyrimas parodė, kad nedideles ar vidutines deformacijos atveju 2 metų amžiuje abiejų grupių rezultatai buvo praktiškai vienodi. Tai yra deformacijos sumažėjo ir tėvai buvo vaiko išvaizda patenkinti. Panašus Kanados ortopedų tyrimas parodė, kad taikant šalmą deformacijos mažėjimas yra kiek greitesnis, bet galutinis rezultatas nesiskiria. I tyrimą nebuvo įtraukti vaikai su didelėmis kaukoles deformacijomis. Dideles,kai yra ausų padeties deviacija, frontalinis žandikaulių deformacijos. Beje, geriau užsiimti deformacijų profilaktika, nei gydyti jau,atsiradusias. Neleiskit vaikams uzsiguleti vienoje padėtyje, pasukus galva vis ant vieno šono.

0
2017-09-12 13:56
86.159.247.178 GBR

56 Zipo

Visada labai gaila serganciu vaiku.Bet yra ir kita medalio puse.Sprendzian pagal moters pavarde,ji buvo istekejusi,tai kur vaiko tevas,kur jo inasas i vaiko gydyma,kur seneliai.Ar dabar VIENISA (pirmiausiai parasytas zodis) yra kaip "prizas",gali gyventi is pasalpu,prasyti pagalbos,kokie visi negeruciai vilkina pasalpos gavimo procesa.Ir jai neidomu,kad gal yra dar tokiu pat laukianciu ir su rimtesne problema.Ir i galva ateina klausimas - moterys,kam gyvenate grazioje santuokoje,neturedamos jokiu privilegiju,neturedamos teises kazka reikalauti.Vienisos titulas siais laikais SKAMBA isdidziai ir daugiau duru atidaro.

3
2017-09-12 13:03
89.12.112.162 DEU

55 Nu

Straipsnis,ir idetas i GYVENIMO BUDAS,o i Tv Pagalba nemegino kreiptis?,nes ten patikrina visus foktus.Zinokit tikrai visokiu minciu kelia,ir ta labai nedidele suma norima gauti.

0
2017-09-12 11:56
78.62.210.19 LTU

54 >31-am

kai jūs pats(ar pati) atsidursit tokioje situacijoje,kaip ši mama,tuomet irgi kreipkitės pagalbos:"pakeliausit,smagiai pagyvensit ir pasimėgausit sėkme",o mes pakomentuosime apie jūsų "sėkmę "-ir Dievo jūs nebijote,nors,įtariu,nešiojate žmogaus pavidalą.

1
2017-09-12 11:14
78.221.170.173 FRA

53 uf

Isspresti sia problema turi padeti sveikatos ministras Veryga.Ponas Veryga kiek turi sudares fiktyviu darbo sutarciu.Duok moteriskei 10 000E,tai tau nieko nereiskia..................

2
2017-09-12 10:54
35.194.241.109 USA

52 Tai kad

Toks jausmas kad pati mama nelabai gaudosi kas vyksta. Tai turetu dziaugtis kad siules nesuaugusios, nes taikant manksta ir tt. galvos forma galima stengtis atstatyti. Jei butu suaugusios, tai butu craniosynostosis, tada reiketu operacijos. Todel ja ir siunte pas neurochirurga, kad nustatytu ar nera sios bukles, kuri labai panasi simptomais. Salmas yra eksperimentinis gydymas su iki galo neistirtomis pasekmemis, tai todel tikriausiai ir nekompensuojamas. Bet vat jai reikia salmo, nes taip nusprende pati (bei patare komercines klinikos gydytojas, nors keli ortopedai ir zymus neurochirurgas pasake kad nereikia)...

3
2017-09-12 10:37
82.42.176.116 GBR

51 Ana

Vaikas nuotraukoje yra be šalmo, pries uždedant šalmą, yra padaromi galvytes matavimai ir nufotografuojama detaliai. Poto šalmas yra gaminamas. Kaip šalmas yra uždedamas vaikas turi ji dėvėti 23 valandas per para. Reikia pastoviai lankytis klinikoje, kad šalmas butų pritaikomas prie augančios galvytes. Man si tema įdomi ne gydymo procesu, bet tuo kad vis daugiau vaiku ir tėvu susiduria ir susidurs su šia problema ( nes vaikai migdomi and nugarytes) o tuo pačiu kadangi nėra pakankamai tyrimu vis daugiu 'klinikų' ir savamoksliu daktaru bandys is tėvu pasipelnyti. Nes tikrai tuo momentu 100 šalmų būčiau nupirkus. Nesakau, kad šalmo gydymo metodas neveiksnus, jis eksperimentinis, rezultatai labai priklauso nuo galvytes stovio ir nuo tėvu įdirbio su vaiku. As tik noriu įspėti, kad tai nestebuklingas gydymas taikomas tik vakaru šalyse, plius gyvenant Lietuvoje nepriskraidysi kas 2 savaites ar mėnesį, kad gydymas jeigu taip galima pavadinti butų veiksnus.

0
2017-09-12 09:24
2.64.51.53 SWE

50 Nijole

Labas Elze, galbut jau skaitei si straipsni, bet jeigu ne, tai butinai paskaityk ir manau mama Jolanta, tau tikrai duotu daug neblogu patarimu, nes ji visa tai irgi isgyveno su savo dukrele ...http://mamoszurnalas.lt/istorija-apie-kreiva-galvyte-ir-stebuklinga-salma/

0
2017-09-12 09:15
89.12.112.162 DEU

49 O

Gal cia kalinio"zmona",nes jos dabar labai madingos kur Donata propaguoja?.Pries padedami norim isitikint tiesa,nes cia taip viskas sumakaluota,melo daug,kad,ir su nuotrauka pradziai,o toliau,ir velnias kojas issisuktu.

5
2017-09-12 09:07
213.197.167.142 LTU

48 rasa

Jei nuotraukoj vaikas dar be šalmo, tai turiu pripažinti, kad mano sūnaus galva buvo kreivesnė ar bent jau labai panaši.. O dabar atrodo normaliai, panašus į aktorių, vaidinantį ugnies valdovo sūnų ir "lūšnynų milijonierių". Ir mokosi gerai.. Ar čia vistik vaikas jau su šalmu? Gal tikrai mama sprendžia tik kosmetinę problemą?

1
2017-09-12 09:03
213.197.167.142 LTU

47 to 45

Nuotraukoj vaikutis ne stovi, o sėdi kirpėjo kėdėj. Are gydytojo kėdėj, nežinau.. Ir atrodo lygiai kaip pusės metų. Ir galva normali, graži - ar čia jis jau su uždėtu šalmu?

0
2017-09-12 09:01
213.197.167.142 LTU

46 rasa

Mano vieno sūnaus siūlės suaugo tik 2 metų - tai čia jau buvo per vėlai, o normaliai pas kūdikius ir neturi būti suaugę.. Gerai kad aktyvus vaikas buvo ir nieko per daug nenugulėjo.. Man čia pasiskaičius tik vienas klausimas kilo: tas šalmas nėra kažkoks stebuklingas, viskas daroma labai primityviai. Kodėl Lietuvoje neatsiranda tuo užsiimančių specialistų? Juk daugelis tėvų norėtų kad jų vaikai būtų gražuoliai, o ne susiplojusiomis galvytėmis, tai gerai pareklamavus klientų netrūktų?

0
2017-09-12 08:56
89.12.112.162 DEU

45 Ar cia

Tas vaikutis puses metu taip atrodo?.Kazkas cia ne taip.

2
2017-09-12 08:51
213.159.49.98 LTU

44 R

Si istorija yra tikra. Vaikutis gimes kovo pradzioje. Nu kokie antzmogiai gali rasyti piktus komentarus. Gerai, kad jusu seimoje nieko nenutiko, bet atminkit pikciurnos, jog viskas grizta bumerangu, tik kitoje formoje tad rinkites zodzius. Na o mamytei linkiu visa ko geriausia!stiprybes Elze, viskas buz gerai. Neklausykit piktu komentaru, judekit i prieki. O durneliu buvo ir bus pas mus..

7
2017-09-12 08:29
84.15.191.215 LTU

43 O mamyte nebus apsitatuiravusi vegane?

Reikia atsakingai ziureti i motinyste.

13
2017-09-12 08:29
78.61.193.37 LTU

42 Hmm

Mano dabar jau 11-mečiui,irgi buvo si problema,kuri tikrai jokių raidos sutrikimu nesukėlė,mokosi puikiai ,girdi ir mato taip pat....tiesa galvyte šiek tiek kreivoka,bet tai tik kosmetine problema,kurios nežinantys,net nepastebi..

1
2017-09-12 08:18
82.135.208.242 LTU

41 vaikams

pinigu nera, o galybei nesamoniu- yra. Ziauru.

3
2017-09-12 08:07
82.135.206.15 LTU

40 "Žmonėms"

"žmonės", jūs neremkit, nešelpkit, neduokit, tik būkit tokie malonūs, tokie geri, NERAŠYKIT šitų baisių nesąmonių, šitų šlykščių "komentarų". Negi nebijot dėl savo vaikų, anūkų ? Negi nesuvokiat, kad žodis žvirbliu išlekia , jaučiu sugrįžta...

3
2017-09-12 07:21
84.15.185.223 LTU

39 Eiline Aferiste - skecia kojas bet kam

Ligoniu kasos tikrai apmoka gydyma uzsienyje, ir net keliones bilieta vaikui. Tegul sita -aite nepisa proto ir maziau zargsto kojas bet kam. Vaikas neturi net tevo pavardes. Tegul juo rupinasi TEVELIS. Naudokites prezervatyvais, jei nera uz ka vaiku auginti.

27
2017-09-12 06:39
78.58.117.135 LTU

38 Pritariu 12-am

Ana teisi, nieko ąia baisaus, tai tik kosmetinė problema, daug tokių su nugulėtom galvom buvo , yra ir bus. Negali būti visų vienodos formos galvos , kaip kamuoliai. Užaugs plaukai ir nieko nesimatys, mano pačios viršugalvis nugulėtas ir kokia čia problema, prisitaikau šukuoseną, plaukus paveliu viršugalvyje ir viskas ok. Jei liga nemirtina - aukoti nėra reikalo.

19
2017-09-12 06:32
78.157.75.112 LTU

37 Baziliskas

Nu ir vaikai dabar gimsta. Gimė kovo mėn. O jau vaikšto ir nemažas. Tu pažiūrėk kaip dabar greitai vaikai auga. Pusė metų ir jau ant kojų stovi.

2
2017-09-12 06:27
88.222.131.66 LTU

36 Na

Man kelia įtarimą, kad kažkas negerai, nes nuotraukoje vaikas neatitinka gimusio vaiko kovo trečią, pusės metų vaikas nestovės, tiesiog per didelis.

0
2017-09-12 06:19
78.157.75.112 LTU

35 Baziliskas

Eilinis pasipinigavimas. Ne nuo to rašinį rašyt pradėjot. Pradėkit nuo to kur mamaša mokėsi, kokią specialybę turi, kur dirbo iki dekreto, kur tėvas dirba. Gydytojų komentarai. O tai pradeda šalmo reikia, duokit pinigų. Užsidirbk.

11
2017-09-12 06:04
5.30.115.97 ARE

34 asd

gal jau isjunkit komentaru funkcija, visai subujojo psichiniai ligoniai

10
2017-09-12 05:56
78.62.13.12 LTU

33 Nu

Nesu bejausmis ir piktas žmogus. Visada daug kam gelbėju kiek galiu. Bet tokiais atvejais man visada kyla klausimas : KUR VAIKO TĖTIS IR KODĖL JIS NEPRISIDEDA PRIE SŪNAUS GYDYMO IŠLAIDŲ?

2
2017-09-12 05:24
188.182.194.204 DNK

32 briedas

kur gydytoju komentarai? mamasa is neturejimo ka veikti ar gydymo stokos iesko vaikui ligu. "Tą patį sakė ir kiti 2 ortopedai"Tačiau aš visgi nupirkau specialią pagalvėlę, paskui dar dvi kitokias" gydytojai neturi kantrybes ir laiko kvankai aiskinti, kad nieko cia baisaus tai ta ir varo tolyn. per tiek laiko nesuprato, kad siules NETURI buti suaugusios. Ai tegu trydalioja, atsiras tokiu paciu trydu, kurios parems tryda pinigais.

18